Krepovani vlasu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sher
47 příspěvků 23.10.16 15:55
Krepovani vlasu

Mám velmi jemné a rovne vlasy, v tomto počasí jsem jak zmokla slepice. Vlasy se rozdělují do několika zplihlých pramenu. Malinko mi pomahá nakrepovat dolní vrstvu vlasu u hlavy, což pozvedne vrchní vrstvu. Dnes mne napadlo nakrepovat celou hlavu, otázka zní - je to nositelné?

Reakce:
NočníMotýl
245 příspěvků 23.10.16 17:30

Uááá, objem sice možná máte, ale to nakrepování je hrozný, to fakt nenoste! Mám taky hodně jemné, zplihlé a hřebíkovité vlasy. Co se týče střihu, tak podle mě je nositelné maximálně tak mikádo (myslím tím, že určitě ne delší, pak to zmoklou slepici ještě znásobí) a mně teda nejvíc pomáhá používat ráno tužidlo (mám ráda zelenej Taft), vytvarovat si účes foukací kulmou (mám nějakou stařičkou, ale vlasy mi vůbec neničí) a na závěr hodně zafixovat červeným Lybarem. Uděla sice na hlavě tvrdou helmu, ale účes mi pak vydrží celej den skoro cokoliv, včetně sportu a profoukaných stanic metra, kde je občas pomalu problém probojovat se tim větrem ven :-)

Sher
47 příspěvků 23.10.16 17:44

Venku jsem v tom nebyla a po třech hodinách už to mám stejně zase rovné :-D Ale říkala jsem si, že když se vrací vycpávky do ramen a tenisky k sukním, třeba je možné vše a najde se někdo, kdo to běžně nosí :-)
Zlakované helmy se mi ukrutně nelíbí, to radši celý podzim stažené vlasy.

Hayele
69 příspěvků 24.10.16 09:31

Celou hlavu nekrepujte, neni to hezke. Mate krasne leskle vlasy a krepovani to kazi.

pehot
713 příspěvků 24.10.16 17:36

@Sher néé, celou hlavu né. To krepování spodních vlasů u kořínků je celkem funkční způsob, jak dosáhnout objemu. Nakrepovaná celá hlava je divná a v tomto počasí Vám to stejně za chvíli spadne, akorát budete vypadat střapatě.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek