Křtiny v kostele (Rusko)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
votavka
6 příspěvků 11.01.19 12:14
Křtiny v kostele (Rusko)

Zdravím, příště měsíc jsem pozvaná na křtiny do ruského pravoslavného kostela. Netušíte co si vzít na sebe? Nějak s tím nemám zkušenost. Ptala jsem se té známé a ta říkala, že je to tam dost konzervativní… Nějaké nápady

Reakce:
pavka_l
751 příspěvků 11.01.19 14:03

@votavka Obecně - dlouhý rukáv, dlouhá sukně. Asi bych se konkrétněji zeptala té známé, která Vás pozvala.

giuliettka
2520 příspěvků 11.01.19 16:56

@votavka Ak je to Pravoslávný kostol na územi ČR, tak budete mať na sebe kabát a to v tom prípade možete mať normálne aj kalhoty, vysoké kozačky, alebo dlhú sukňu ak budete mať trojštvrťový kabát. Nemusíte mať na hlave žiadnú pokrývku hlavy, nie je vyžadovaná. Je to rovnaké ako v akomkoľvek kostole Iiných vierovyznaní na uzemí ČR. Akurát predpokladám, že bude mať prevážna väščina na sebe práve kabáty a nie športové pérvé bundy.

Veroniq
313 příspěvků 12.01.19 13:37

Před 2 roky jsem o velikonocích navštívila pár kostelů v Petrohradu. Některé fungovaly čistě jako turistická atrakce, v jednom probíhalo svěcení jídla. Při vstupu jsem automaticky spolu s muži smekla čepici, načež jsem byla polskými známými upozorněna, že si pokrývku hlavy mám určitě nechat. Rusky měly na hlavách šátky/šály.

Váš příspěvek

Británie začíná řešit fast fashion

Velká Británie se dlouhodobě potýká s obrovskou spotřebou oblečení.... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Češi a obleky: Proč plesová sezóna bolí

Autor: Matouš

Jak to, že čeští muži nemají úctu ke společenskému oblečení a k... Celý článek