Kšiltovky s rovným kšiltem - názor

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Hip hop

Stránka:  « Předchozí 1 2
merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 14:18

@Mahtiel :-), nebo to muze byt i takhle

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 15:18

@merunka89 Jsem takové dva viděl ve Spálené dobíhat tramvaj :):) Nedali to… ještě jsem si představil, jak jednoho zbrzdí víko od kanálu, ve kterém uvízne za řetěz na peněženku :)

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 15:47

@GalianosjednimL Tak videt gansta fesaky dobihat tramvaj Vam zavidim, urcite pohled pro bohy… ja to stesti zatim nemela.:-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 16:04

@merunka89 Ono se jim tam smalo docela dost lidi, protoze na tech DC botkach mel jeden uplne rozvazane vlajici tkanicky…tak cekali, ze na ne slapne.

Mahtiel
443 příspěvků 19.2.13 16:37

Myslím, že se přestanu vražedně koukat na ty, co ty kalhoty zapínaj v půlce zadku…Je to krásný!! Oproti půlce stehen (v lepším případě). Šmarjá!

TheJane
12 příspěvků 19.2.13 16:43

V zásadě proti nim nic nemám, pokud je dobře zkombinovaná se zbytkem oblečení, tak se mi někdy i líbí, bohužel ne moc lidí tady v Česku to umí nosit trochu rozumně. Takže se ani nedivím názorům tady na MP, když to na ulicích vidíme jenom u puberťáků ve veliké teplákovce :) Podle mě je to prostě stejně jako s jinými styly - někdo to umí a vypadá to dobře, na někom to zase vypadá pekelně. Je škoda, že potkávám spíš ty pekelné.

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 16:58

@TheJane ja bohuzel vidim i velice drahe znackove obleceni a presto na tomto urban style nevidim nic, co by se mne libilo. Mozna je to mym vekem, ale videt pubose, jak krokem namorniku se snazi udrzet svoje modni kalhoty aspon v takove poloze, aby se mohl pomalu pohybovat, pritom se klatit jak trtina ve vetru a rukama klatit jak disabled… ja si myslim, ze nejlepe je vystihnul galianosjednimL ve svem prispevku dnes ve 12:18.

La Belette
271 příspěvků 19.2.13 17:04

Jóó, být true gangsta, to totiž není jen tak
viz http://www.dfens-cz.com/view.php?…

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 17:15

@La Belette :-) :-)DIK!!!
citace: Pořídíme si buzerantský rádijíčko na baterky, přiložíme si ho reprákem k uchu jako Láďa Kajbar a pustíme to na plný hadry a kýváme se jako bába Krkovičková, co má Parkinsona…

pri me bujne predstavivosti jsem to proste nevydrzela a cvrnkla jsem si do tesilu ;-) :-) :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 17:51

A takhle vypadal vzkaz pro největšího drsňáka Rytmuse :) ten je taky srandovní. Pro změnu Gangsta z Petržalky a Piešťan. http://www.youtube.com/watch?…

Tereza W
24 příspěvků 14.10.14 13:54

Podle mě záleží na situaci, chlapovi, barvě a dalších.

Oldyn
6401 příspěvků 14.10.14 13:58

Kšiltovka na sport, běh, kolečkové brusle OK, ale PROČ na tom kšiltě musí zůstat ta pitomá samolepka?

tipek
5 příspěvků 2.9.16 13:22

Toje trapni

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek