Který James Bond je sexy?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
z_dediny
1115 příspěvků 20.11.12 09:44

Brosnan a Dalton, nejmíň Lazenby. Connery se mi líbil až jako starší, v dobách jeho Bondovek mu cosi nedefinovatelného chybělo a cosi nadbývalo. Prostě byl takový slabý odvar Gregory Pecka.

martinarie
55 příspěvků 20.11.12 09:52

U mě jasně vede Craig, je ze všech Bondů nejopravdovější chlap, ti před ním na mě působí jako voskové figuríny. :-) I když určité kouzlo nemůžu Piercovi upřít, ale asi spíš z jiných filmů. :-)

Curlygirl
1901 příspěvků 20.11.12 10:29

Craig - není typický hezoun jako Pierce a i mezi ostatními Bondy se vyjímá kombinací drsného a zároveň „jemného“ elementu. A jako jedinému z nich to věřím, že by ty akce mohl i fyzicky teoreticky zvládnout.

kacenka.smile
428 příspěvků 20.11.12 11:10

Pro mě jednoznačně Craig, přesně můj typ! Brosnan je mi děsně nesympatický, nemám ho ráda ani v jiných filmech. Connery se mi zase líbí až teď jako starší.

hranolka
17 příspěvků 20.11.12 12:51

Já osobně nechápu, proč se Pierce Brosnan v roli Bonda líbí tolika lidem, i když to samozřejmě nikomu neberu, ale já v něm prostě vidím spíš toho jednoznačně nejhoršího Bonda :) Je mi hrozně nesympatický. Naopak určitě nejlepší je Sean Connery, to je legenda! A Craig se mi moc nelíbí v obličeji, ale jeho tělo nemá obdoby :D

Enka_N
328 příspěvků 20.11.12 21:25

Daniel. Na druhém místě (rozuměj dááááááááááleko za Danielem:-) je pak Connery. Brosnan na mě odjakživa působil jako slizoun a ač jsem se snažila, zkrátka nevidím nic, co by mě na něm přitahovalo. Nehledě na to, že poslední dvě bondovky (minimálně, tu předchozí jsem asi neviděla) s Brosnanem jsou jednoduše trapné. Vyjádřila bych to podobně jako @hranolka.
Na druhou stranu- chápu, že se někomu Daniel v obličeji nelíbí, on je skutečně…jedinečný :-) Asi takhle :

blacken
2464 příspěvků 20.11.12 22:37

Ač jsem na tmavovlasé, nejvíc se mi líbí Craig. Ale sama nechápu proč. Protože to rozhodně není typ, který by se mi měl líbit. Connery se mi sice nelíbí vzhledově (teda v době, kdy hrál Bonda, je to přesně ten „zrající“ typ), ale musím říct, že to charisma prostě má a je tak na druhém místě.
Naopak pro mě osobně nejhorší je právě Brosnan - připadá mi slizkej a nesympatickej (o poslední místo se dělí s Daltonem)

Dahllie
2222 příspěvků 20.11.12 23:12

Brosnan je „sexy“ na dnešní dobu. Ale jen Connery je pro mě ztělesněním Bonda. Craig se mi jako chlap vůbec nelíbí. Typově se mi tam prostě nehodí. Do německé Kobry 11 klidně, ale ne jako britský agent.

Mylady2
12413 příspěvků 20.11.12 23:19

Ani jeden:-)

devushka-m
145 příspěvků 20.11.12 23:51

Pro mě je to rozhodně Daniel, ačkoliv se mi líbí tmavé typy. A poslední Bondovka je výborná.
Bond s Brosnanem neměl šťávu, byl na tu roli moc buchtoidní, jako chlap mi přijde sice hezký, ale tak nějak nudně, nic z něj nevyzařuje. Na takovou roli byl moc zženštilý.
Graig je chlap, drsňák, postava Bonda s ním dostala úplně jiný rozměr.

Ilyska.S
177 příspěvků 21.11.12 09:38

Můj skromný názor je ten, že nejvíc mužnosti, přitažlivosti a sex-appealu pobral Pierce. Nevím, ale koukněte na těch fotkách těm chlapům do očí… Nadneseně… on by byl ten, komu bych se naservírovala na stříbrný podnos s červenou mašlí kolem krku ;-)

Moir
2488 příspěvků 21.11.12 15:00

Přidávám se k fanynkám Brosnana, Connery má nejlepší léta až v éře pobondovské, Lazenby byl trochu divný, Moore byl moc parodie, Dalton lepší, ale ve špatné době, Brosnan má švih, šmrnc, lehkou ironii a jemu ty ženy věřím, to, že jediná dobrá bondovka z těch jeho byla zrovna ta první, zbytek byl až směšný, není jeho chyba a Craig…Ivan Petrovič Bond, co dodat…

alca m
27 příspěvků 21.11.12 22:21

U mě to vyhrává Daniel.

pinklady
27 příspěvků 21.11.12 22:39

Rozhodně Pierce :)

Kateřina
246 příspěvků 22.11.12 00:27

@Ilyska.S Nemůžu více souhlasit :-)! Pro mě je Pierce 100% jednička. A nemám problém ani s jeho dalšími bondovkami, i když jsem já jsem na bondovky totálně a naprosto ujetá, tudíž mě musíte brát trošku s rezervou :-). Na druhém místě by byl Connery. Kdy je pro mě osobně hnusný slizák, tak je Moore. O Craigovi ani nemluvím, v jiných filmech se mi líbí, ale v těchhle (které si trapně říkají bondovky) se mi nelíbí.

Ilyska.S
177 příspěvků 22.11.12 07:24

@Kateřina
Tak, tak, zdá se, že máme podobný (ne-li stejný) vkus :-)

irene_adler
29 příspěvků 22.11.12 08:26

Mně je jen líto Rogera Moora, kterého tady nejmenovala jako nej Bonda ani jedna. :) Chudák moc neoslnil. Já jsem teda Conneryho děvče.

lueur
40 příspěvků 22.11.12 12:43

Za sebe musím teda říct, že nejlepší je Craig. Dloouho jsem měla ráda Brosnana a když jsem viděla, kdo má nastoupit na jeho místo, tak jsem si říkala, že bondovky pro mě skončily… Ale co se nestalo, s novým bondem přišlo i nové pojetí - míň srandiček, trochu drsnější bond a hlavně menší fantasmagorie (neviditelné auto atd.) a ono je to dobré, dokonce na tolik dobré, že mi Craig přijde na Bonda dokonalý… Proto můžu jen doporučit - nesuďte podle fotek a podívejte se na ty filmy a třeba taky změníte názor :-) (a třeba taky ne, je to jedno…)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.12 13:19

Jednoznačně Craig a také poslední bondovka je u mě nejlepší. Ty pohádky pro dospělé dřív jsem moc ráda neměla, ale poslední Bond byl skvělý, spíš triler než scifi

KačabkaV
21 příspěvků 22.11.12 14:05

Jednoznačně Daniel Craig… a kdo si ještě není jistý, ať se podívá na Skyfall a bude vymalováno… je tam naprosto super!

Enka_N
328 příspěvků 22.11.12 22:23

Je to tady skutečně zajímavá debata! A taky jsem ráda, že v posledních několika příspěvcích získává Daniel navrch, no :-)

Sibyla
2646 příspěvků 24.11.12 00:14

Brosnan pro mě není Bond, ale s touto výhradou přiznávám, že sexy je a to velice. Proč to píšu: shlédla jsem nějaké fotky mladých modelů a málem jsem se osypala, jak se mi protivili. Hezcí hoši, velmi hezcí - až příliš hezcí, a všichni s takovým feminním, poddajným výrazem: nechceš mě? co se mnou chceš udělat? Já nevím, třeba směřují ke 4%, ale na mě působili vysloveně odpudivě. Takže tímto vzdávám hold božskému Brosnanovi, který rovněž býval modelem, je krásný, je přitažlivý, ale jako chlap.

Oasis
14 příspěvků 24.11.12 09:28
@irene_adler píše:
Mně je jen líto Rogera Moora, kterého tady nejmenovala jako nej Bonda ani jedna. :) Chudák moc neoslnil. Já jsem teda Conneryho děvče.

Nemáte vy být „sherlocked“?

Acrobaleno
1018 příspěvků 24.11.12 09:55

Jednoznačne Craig. Brosnan mi vždy prišiel príliš „romantický“. Inak starých Bondov nemám rada. Ale taký Connery..z neho priam kričí Bond.

Verrinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.12 14:55

Sean!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek