Který James Bond je sexy?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Blair
359 příspěvků 25.11.12 15:02

Pierce Brosnan. Možná je to i tím, že uplně první bondovku jsem viděla právě s ním. Ale i potom, co jsem viděla další, zůstává on tím nej. Alespoň pro mě. :)

pampelína
60 příspěvků 27.11.12 19:43

Ja jsem taky pro Seana! Ale když není v nabídce, pak jednoznačně Brosnan. Ten nejnovější mě vůbec neoslnil

JohankaK
191 příspěvků 27.11.12 21:29

Líbí se mi všichni Bondové, ale je fakt že Connery a Brosnan jsou pro mě jasnou jedničkou a když se řekne „James Bond“, tak si je oba dva vybavím.

FloCo
24 příspěvků 28.11.12 14:20

U mňa vyhráva jedine Daniel Craig. Ja toho muža proste zbožňujem, minule som o ňom niečo rozprávala kamarátke a mám pocit že priateľ tak trochu žiarlil :D Odvtedy chodí priateľ do posilovne :D

mulen
870 příspěvků 28.11.12 14:22

Já taky hlasuju pro Craiga. Byla jsem na té nové bondovce a šla bych z fleku znovu. Hrozně se mi to líbilo.

RenataRen
512 příspěvků 21.12.12 21:57

@Enka_N
Hmmmmmm… Daniel Craig… Jenom nevím proč, ale připadá mi hezčí v ostatních filmech než bondovkách.

Dorenika
464 příspěvků 21.12.12 22:20

Ja som to sice nevidela, hej som divna ale toto ma nikdy nebralo…ten prvy je najlepsi ten z poslednej myslim:)

teetee
499 příspěvků 22.12.12 14:12

Connery a Craig. Fanynky brosnana mě ukamenují červenýma, ale tenhle člověk pro mě osobně má charisma v minusovych hodnotach, shledavam ho vyloženě nehezkým až slizkým a totálně nemužským. Craig s Connerym jsou chlapi. A nemyslim si ani, že uplně jednoznačně akční hrdinové - dokážou mne dojmout a to fakt ne jen tim, že se prostřílí k vítězství :) vlastně mi oba přijdou mnohem větší romantici než ten zloprcek :)

Anofeles
327 příspěvků 22.12.12 14:31

Bondovky nemusím, ale pokud, jednoznačně Connery.

PythonRegius
286 příspěvků 22.12.12 23:26

Ja hlasuji pro Brosnana, na druhem miste Connery. Brosnanovi role bonda vylozene sedla. Pusobi tam jako silna osobnost, charismaticky, libi se mi jeho humor.Umi elegantne oslnit zeny, poradi si v kazde nebezpecne situaci s duvtipem. Pripada mi atraktivni, sladous ne. Muj typ to tak uplne neni, domu bych ho nechtela, ale neco na nem je.
Novy Bond v podani pana Craiga to u me naprosto projel, ten clovek je mi od pohledu velmi protivny, nesedi mi ani v jinych filmech, nemam ho v oblibe. Je takovy nezajimavy, nevyrazny, nudny. Dost jsem uzasla, kdyz jsem zjistila, ze pro noveho Bonda vybrali nekoho takoveho.

continuity
5853 příspěvků 22.12.12 23:32

Skyfall je vyborny. Craigovi vyslovne sedl. role prestarleho agenta zavisleho na alkoholu, sice dal haji cest sve kralovny, ale zeby tam byl alespon minutu sexy? neni.

devushka-m
145 příspěvků 19.8.13 12:45

Od té doby, co je Bondem Craig, chodím na Bondovky do kina a nemůžu se dočkat dalšího dílu, kde má být Penelope Cruz jako Bond girl!

Vlcacka
121 příspěvků 26.9.13 00:37

Dalton. Connery až v pozdějším věku a filmech.

Carrion
80 příspěvků 29.9.13 09:53

Craig!

Park
443 příspěvků 29.9.13 10:43

Já vim kterej neni sexy

Lištička666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.13 14:00

Jednoznačně Daniel Craig!!!

Lienka77
207 příspěvků 29.9.13 14:05

1. Connery.
2. Brosnan.
3. Craig.

Craiga jsem zezačátku strašně nesnášela, ale co jsem ho viděla v pár normálních filmech, tak ho už toleruju.

Riamine
322 příspěvků 21.2.14 14:26

Z těch, co Bonda hráli, nevím, ale nejvíce by se mi jako Bond líbil Clive Owen. Podle mého názoru kombinuje dobře eleganci a akci. Brosnan mi hlavně v posledních bondovkách připadal jako děda, kterému dělá problém i vyjít do schodů. Tady si o to Clive přímo řekl, škoda, že odmítl Bonda hrát.

Pozn.: Odkaz je pro milovníky BMW a Owena :D.

Ophelie
1047 příspěvků 21.2.14 15:56

Jako obvykle - v nabídce není to nejepší -Sean Coonery. Zajímavý týpek, charizmatický, sympaticky drzý, s dobrou figurou ( ale ne takovou, která kříčí na dálku, kolikrát týdně chodí její majitel do posilky).

Craig mi připomíná ze všeho nejvíc Putina. Navíc nemám ráda explicitní záběry a la detail těla v plavkách, aby si i divačky přišly na své.

@Riamine, máte pravdu, škoda, že Cliva neuvidíme jako 007. Byl by to nanejvýš důstojný nástupce.

Riamine
322 příspěvků 21.2.14 16:13

@Ophelie Díky za názor. Když jsem se dívala na první Bondy, Connery se mi jako agent líbil, popsala jste ho moc pěkně a zcela přesně. Zajímavé je, že C. Owen to prý odmítl kvůli tomu, že se bál být Conneryho nástupce, protože podle něj to byl jediný a pravý Bond. Sympatický názor. Jedině odmítnutí s takovým zdůvodněním jsem mu schopna odpustit :D.

gummybee
4596 příspěvků 21.2.14 16:32

@Riamine neee, clive je úžasný, ale bondovský materiál to není..

Go-lightly
3429 příspěvků 21.2.14 17:04

Jedině Connery. Scotland forever!
Upřesňuji: jediný Bond. Ti ostatní jsou sexy, OK, ale ne 100% Bondové.

Stellla
5 příspěvků 21.2.14 23:47

Jednoznačně Pierce Brosnan :-). Jinak ve 22 „bondovek“ zabil James Bond 352. Nejsmrtelnější byl P. Brosnan. Jen v bondovce Zlaté oko jich zabil 47.

arw
214 příspěvků 24.2.14 17:12

Rozhodně Connery!

salvia
407 příspěvků 8 inzerátů 14.3.15 14:07

Jsem na tmavé typy, ale Craig jasně vede:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek