Který James Bond je sexy?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
jdisepřevlíct
492 příspěvků 14.3.15 14:52

Mne se libi daniel craig

Dalmitka
1686 příspěvků 14.3.15 16:15

Sean Connery, Timothy Dalton a Daniel Craig - v tomto poradí.

vias
532 příspěvků 14.3.15 20:02

Tak on má každý něco do sebe. Connery měl jako agent takový správný nadhled, Brosnan se nejvíc hodí typově (tak si představuju tajného britského agenta), Dalton zase jiskru v oku, takový švih… Craig má nejlepší postavu, takže vypadá ve všem dobře (proporčně, jinak je prý malý, snad 170 cm, zase mu ale člověk věří ty rychlé sprinty a honičky) Akorát Moore mi nesedl, na mě působil jako takový zachovalý tatík. Sice uměl vtipně hláškovat, to jsem mu věřila, ale když měl někoho balit…sex appeal žádný.

andulka01
1372 příspěvků 15.3.15 13:09

Daniel Craig, pokud mluvíme o „sexy“. Ale jediný pravý Bond je, byl a bude samozřejmě Connery!
Craiga jsem nejdřív nemohla, vadilo mi, že vypadá jako Ukrajinec. Ale pak přišel Skyfall a já se totálně zamilovala. Mám slabost pro problémové typy, kterým je život vidět ve tváři. Jak je v baru u moře, zpustlej, depresivní, uááá :-) Už vím, na co se večer kouknu.

Moir
2263 příspěvků 16.3.15 13:42

Po shlédnutí Kingsmenů hlasuji pro to, aby příštím Jamesem Bondem byl Colin Firth.

zuzakolin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.15 13:19
Nový bond?

Pokud by byl konkurs na nového bonda tak navrhuji Dwayna Johnsona :-) Konečně by byl bond pořádný chlapák. Co myslíte?

system_error
855 příspěvků 19.8.15 14:28

@zuzakolin ale jo, jsem pro :-)

BarcaAri
627 příspěvků 19.8.15 14:49

Craig a Connery.
Mam radsi tmavovlase muze, ale Brosnan je pro me v Bondovskach naprosto nepritazlivy. Mozna je to i tim, ze se mi jeho Bondovky nelibi ani nametem.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.15 14:57

@BarcaAri Vidím to stejně. Brosnan mi v nich připomíná spíš sňatkového podvodníka než agenta :)

BarcaAri
627 příspěvků 19.8.15 15:24

@Pinot Noir Jo, to je presne ono:)

Kolinkova
43 příspěvků 2.11.15 18:11

Connery nebo Brosnan, hlavně ne ten poslední, to je naprostá hrůůůůza:))

Kolinkova
43 příspěvků 2.11.15 18:13
@pampelína píše:
Ja jsem taky pro Seana! Ale když není v nabídce, pak jednoznačně Brosnan. Ten nejnovější mě vůbec neoslnil

Souhlasím:)

Elisal
1 příspěvek 26.5.19 22:12
Pierce Brosnan

Nejlepší Bond je prostě Pierce Brosnan je velice sexy, má eleganci, neuvěřitelný šarm, charisma, nádherný upřímný úsměv krásná mužská postava žádný
namachrovaný chlápek jako je Daniel Craig, je nespoutaný, má velice dobré hlášky a jak spoustu věcí dokáže tak vtipně či ironicky s úsměvem říct, dodává filmu vášeň, šarm, harmonii, eleganci a všechno další nejvíc na něm miluji jeho překrásné modré oči které jsou upřímné, vášnivé, svůdné, veselé pokušivé jako je samotný Pierce také na něm obdivuji že je věrný a má manželku ve svém věku a dělá vše proto aby bylo jejich manželství krásné a vydrželo co nejdéle a není jak většina herců kteří jsou ve věku Pierce že mají nějakou štíhlou mladou dvacítku v padesáti či šedesáti letech. Jednoznačně jsem pro Pierce nejlepší Bond nic víc není potřeba dodat. :grinning: :heart:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek