Kudrnaté a vlnité vlasy

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Zebra33
2038 příspěvků 22.1.14 15:41

@Wangwei - kdyz vlasy odmitaji drzet, je nutno je necim pridrzet ;). Doporucila bych vam zkusit nejaky dobry krem na podporu vln. Mne ted na zimu vyhovuje Schwarzkopf Osis curl me soft, vyfoukat difuzerem na stredni teplotu a na zaver zchladit takovou tou studenou funkci. Samozrejme necesat a druhy/treti den jen postrikat vodou z rozprasovace a pomackat. Jinak ze se vam vlni min vlasy s delkou bohuzel muze byt.

Majjdul
3 příspěvky 24.4.14 15:57

Pokud se vlasy přestaly kroutit bude to z části také jejich délkou. Zkusila bych je trochu zkrátit. Nemusí to být ani tak na délce jako je spíše sestříhat zvrchu. Takový ten kaskádovitý postupný střih, pokud ti to pomůže. Mě to totiž dost pomohlo. Doporučila mi to kadeřnice. A opravdu se pod tou tíhou už vlní více. Ráno si na suché vlasy vždy nastříkám sprej od Lorealu Curl Contour a když pospíchám trochu projedu difusérem. Pak to většinou zastříknu trochou laku nebo ještě namačkám trochu gel a docela mi to drží. Zrovna včera mi kamarádka dala vzoreček novinky gelu Scruff me od Lorealu. Zkusila jsem to na kudrny a je to super. Většinu věcí na vlasy kupuje na www.bezvavlasy.cz Koukni tam, mají tam skoro všechno. Kudrnatým vlasům zdar :)

hana77
2 příspěvky 22.5.14 08:38

Já mám ofinu velmu krátkou a jsem s ní spokojená. Když dorůstá, každé ráno žehlím a vydrží mi.
Jinak typy na kratší účesy zde:
http://www.pinterest.com/search/pins/?…

hana77
2 příspěvky 22.5.14 08:40

Takováhle ofina nezlobí: ofina

Haslerka1251
109 příspěvků 22.5.14 22:36

Jakožto zakladatelka fóra bych taky jednou mohla přispět :D Nevím jak vy, ale strašně dlouho mě trápilo, že když už najdu nějaký dobrý šampón, který mi z vlasů nedělá krepatou trávu, tak ty vlasy prostě nevydrží hezky kudrnaté, i když je vyfoukám. Ale teď jsem tak nějak z aposlední rok našla přípravky, které mi k tomu trochu pomohly a můžu říct, že jsem zatím spokojená (ťukám na dřevo). Šampon Balea + kondicionér Balea (na konečky) pro kudrnaté vlasy, pak pěnové tužidlo Taft na kudrnaté vlasy (růžový obal), sprej na kudrnaté vlasy Balea a pak gel ve spreji od Toni&Guy. Vyfoukat v předklonu přes prsty do sucha, nechat chvilku být a pak doupravit dle libosti. Tak snad to někomu pomůže :)

Zebra33
2038 příspěvků 23.5.14 09:47

@Haslerka1251 - Balea pro kudrnate vlasy dobra, co? Uz podruhe jsem si od nich koupila kondicioner. Na to, ze v nem nejsou silikony, velmi dobre funguje. Sampon zatim nebotrebuju, ale az mi muj soucasny dojde, jdu taky do toho Balea. Ruzove tuzidlo od Taftu mi dost vysusovalo vlasy. Snazim se vyhnout vsemu, v cem je alkohol, protoze z toho mam vlasy jak slamu. Docela fajn mi ale z tehle ruzove rady prisel gel-krem (nevim, jestli se jeste vyrabi).

Elderane
29 příspěvků 23.5.14 13:22

@Haslerka1251 @Zebra33 Také mohu potvrdit, Balea je opravdu skvělá. Vždy jsem měla problém s krepatostí a nepravidelností vln, před pár lety jsem ale narazila na jejich kokosovou řadu, po které jsem měla vlnky opravdu krásné, definované, hladké. Teď se už tuším neprodává, momentálně mám pomeranč, který je taky dobrý.
Vůbec ale nedoporučuji řadu Oil Repair, po té měly moje vlasy tendenci se rovnat a nabírat objem, takže jsem vypadala jako Hagrid z Harryho Pottera.

Haslerka1251
109 příspěvků 23.5.14 20:24

@Zebra33 Já si teda na ten Taft stěžovat nemůžu, ale možná je to tím, že to doplňuju i těmi jinými přípravky, nepoužívám jen ono tužidlo. A z Ameriky jsem si loni dovezla naprosto úžasný gel ve spreji od Garnier, ale samozřejmě v Česku se nikde neprodává. Mám už ho fakt maličkatě, na jedno použití max, a to si schovávám až půjdu někde na ples, ať mi ty vlasy vydrží hezky kudrnaté celý večer. Zázračný přípravek.

Morže
1094 příspěvků 24.5.14 23:15

Já mám aktuálně jeden tip pro ty, které neví, jak upravit vlasy druhý den. Já si večer rozčešu vlasy, nastříkám do vlasů kondicioner ve spreji a zamotám je na noc do drdůlku nebo do bobíka. Druhý den je mám nadýchané, krásné, vlnité a konce působí zdravě krásně.

zelene.oko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 13:01

Zajímavé video o úpravě kudrnatých vlasů, může se někomu hodit :-)

Haslerka1251
109 příspěvků 27.6.14 13:13

Taky vás tak baví v diskusi u toho videa ty příspěvky typu „Proč by se měly ty vlny nějak natáčet/twistovat, proč ty vlasy nenechat od přírody krásné jak jsou?“…protože ne každý má vlasy jako Julia Roberts v Pretty Woman aby je mohl nechat uschnout „tak jak jsou“…

zelene.oko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 13:26

@Haslerka1251 Jo jo, taky mě baví to, jak spousta lidí nechápe, že kudrnaté vlasy „od přírody“ většinou zase až tak hezké nejsou :-) Moje mamka, když mě viděla nedavno po dlouhé době po ránu ještě neupravenou, tak byla docela rozhozená z toho, jaký jsou mé vlasy děs.

Zebra33
2038 příspěvků 27.6.14 13:29

Pro moje vlasy tadyto twistovani moc neni, protoze mam spis vlny nez takove ty prstynky. Ale verim, ze urcitym typum kudrn to muze pomoct. Co mi prijde jako celkem blba rada je cesat vlasy pred mytim. Po treba trech dnech necesani se s temi zacuchanymi vlasy nasucho akorat perete. Lepsi je nerozcesane vlasy umyt, nanest kondicioner a pak s tim kondicionerem procesat bud hrebenem nebo jenom prsty. Hreben moje vlasy nevidely uz par mesicu. Driv jsem pouzivala Tangle Teezer na mokre vlasy, ale zjistila jsem, ze neni treba.

Zebra33
2038 příspěvků 27.6.14 13:34

@Haslerka1251 - jak se jmenuje ten gel ve spreji od Garnier? Mrkla bych se, jestli nejde sehnat v Nemecku. U me v posledni dobe vede Schwarzkopf Osis curl me soft. Pak mam od TIGI Curlesque gel, ten na muj vkus moc slepuje, a od Redken taky gel, ten je hodne lehky, dobry na leto a nechat volne uschnout. Ten Schwarzkopf je tak mezi nima.

Haslerka1251
109 příspěvků 27.6.14 23:38

@Zebra33 http://cdn2-b.examiner.com/…b4c37fd7.jpg?…
Cokoliv z téhle řady pro kudrnaté vlasy :) Jinak ten gel je ten vepředu, „curl shaping“

Morže
1094 příspěvků 28.6.14 09:24

@Haslerka1251 Tohle jsem ještě v drogeriích neviděla. Prodávají to v drogerii nebo někde jinde?

Haslerka1251
109 příspěvků 29.6.14 00:02

@Morže No právě že ne :( Koupila jsem to v USA a jediné obchody, kde jsem to našla, jsou zahraniční e-shopy s docela vysokým poštovným (to nemá cenu když to poštovné je tak drahé jako ta věc samotná, nebo dražší) nebo EBAY. Ten EBAY by se i dal, ano, ale nejde se na to spolíhat.

Nickpop
30 příspěvků 30.6.14 14:33

Já mám pár tipů, možná už tady byly zmíněny…
Mě se vlasy začaly vlnit zhruba před třemi čtyřmi lety, do té doby byly jen mírně vlnité, ale teď jsem jak beran.
Nejlépe mi funguje, po umytí vlasů v předklonu nanést kondicionér, pročesat i s tím kondicionérem, spláchnout vlažnou či studenější vodou, stále v předklonu, lehce vymačkat dlaněma přebytečnou vodu, ručníkem opět vymačkat přebytečnou vodu, prosušit stále v předklonu studeným fénem, promačkávat do vln. Pak teprve mám opravdu krásné rovnoměrné vlny. Pro holky co mají vlnité vlasy odjakživa a umějí s něma pracovat je to asi zbytečný popis, ale já tento popis objevila až asi po roce a fakt mi to dost usnadnilo práci s tím novým retrem na hlavě.

oriskova
84 příspěvků 30.6.14 21:12

Tedy moc jsem tomu, používat olej na jemné vlnité vlasy nevěřila, že se to hodně umastí a splihne, tak jsem ani nechtěla moc investovat, ale zkouším teď arganový od Avonu a nestačím se divit, používám místo gelu a super.
A taky nebyl špatný gel ve spreji od Welly.

Haslerka1251
109 příspěvků 30.6.14 23:52

@Nickpop A nejsou ty vlasy pak těžké po tom kondicionéru? Já když do svých vlasů nanesu kondicionér po celé délce, tak se pak ty vlny vlastní vahou ne přímo narovnají, ale plihnou. A i ty vlasy jsou méně nadýchané. Nebo nanášíte jenom do konečků?

Nickpop
30 příspěvků 1.7.14 08:12

@Haslerka1251 kondicioner musim pouzivat, jinak mam priserne vlasy. Daji se urcite pouzit i jine pripravky, masky, nebo treba i nic :-)
Takhle se mi vlni vlasy, viz foto, pred par lety fakt ani vlnka. Vlasy mackat v dlanich.

Zebra33
2038 příspěvků 1.7.14 09:37

@Haslerka1251 - diky za odkaz na ten Fructis, mrknu na to (ale spis myslim, ze ani v Nemecku Fructis radu na vlnite vlasy nevede :( ).

@Nickpop - pouzivam vicemene stejny postup jako vy. Akorat misto rucniku pouzivam stare tilko. Prijde mi, ze narozdil od rucniku ty vlasy tak „nerozchlupati“. Kondicioner davam taky do celych vlasu a to ve vetsim nez velkem mnozstvi, protoze mam vlasy znicene odbarvovanim. Davam vzdycky i neco bezoplachoveho, nejaky gel, ktery ty vlny trochu podrzi a nakonec nejaky olejicek.

Zebra33
2038 příspěvků 1.7.14 09:40

@Nickpop - btw mate pekny vlasy :). Mne se bohuzel moc nechteji vlnit takhle rovnou od hlavy, takze nemivam takovy ten pekny velky objem.

Nickpop
30 příspěvků 1.7.14 09:41
@Zebra33 píše:
@Haslerka1251 - diky za odkaz na ten Fructis, mrknu na to (ale spis myslim, ze ani v Nemecku Fructis radu na vlnite vlasy nevede :( ).@Nickpop - pouzivam vicemene stejny postup jako vy. Akorat misto rucniku pouzivam stare tilko. Prijde mi, ze narozdil od rucniku ty vlasy tak „nerozchlupati“. Kondicioner davam taky do celych vlasu a to ve vetsim nez velkem mnozstvi, protoze mam vlasy znicene odbarvovanim. Davam vzdycky i neco bezoplachoveho, nejaky gel, ktery ty vlny trochu podrzi a nakonec nejaky olejicek.

Olejicek davam taky, nebo tekute hedvabi. Kamaradka si nemuze vynachvalit jakousi slehacku, je fakt, ze nedavno ji dosla a bylo to poznat… Asi si to taky poridim.

Nickpop
30 příspěvků 1.7.14 09:43

@Zebra33 jeee dekuji a ja tim trpim. Pripadam si neupravene, doslova jako bych proletela rostim :-) byla jsem zvykla denne zehlit precizni upraveny strih, ale vlasy potrebovaly akutne odpocinek. No a do toho ty vlny najednou, byl to sok :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek