Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 16:33

@Giulietta Nebylo to proti chir. oceli, ale proti tomu konkretnimu sperku. Mozna to tak vyznelo. Pokud nekdo porizuje prvni „opravdove“ sperky, tak si myslim, ze ma investovat do neceho klasictejsiho. Tot muj nazor. Nosim dziny, bilou/cernou kosili, perly/onyx/krouzky. Nemam na mysli tenisky, triko, flisku a perlovy nahrdelnik :-). Taky bych se mohla rozepsat o tom, ze zalezi, jak se @yanulla obleka, jake nosi barvy, jak vypada snubni a zasubni prsten…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 16:37

@Lamicka No tie perly si ani k tej košeli a džinam predstaviť neviem. A ak si prvý šperk kúpi klasiku, tak potom bude čakať 20 rokov, (šperky odložené v šupleti) kým sa jej to začne páčiť a bude mať na to vek. :-D

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 16:40

@Garfie Mně se ty šperky líbí, ale tvrdím, že bych jako první investici koupila klasiku (moderní, jednoduchý šperk).

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 16:43

@Lamicka Dajte aspoň jeden obrázok ako príklad. Strácam sa v tom čo považujete za klasiku.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 16:46

.

Příspěvek upraven 05.10.16 v 16:50

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 16:52
@Giulietta píše:
@Lamicka Dajte aspoň jeden obrázok ako príklad. Strácam sa v tom čo považujete za klasiku.

Když na to koukám, tak slovo klasika asi nebylo na místě?

http://www.klenota.cz/…hop/big/7042(1)(0).jpg

http://www.skloprozeny.cz/…17586_t2.jpg

http://www.zlatnictvi-zlaticko.cz/…0f3bbf19.jpg

Cornero
415 příspěvků 10.10.13 16:55

Taky jsem spis pro to koupit si jako prvni vec neco klasickyho nadcasovyho co se da nosit univerzalne pripadne kdyz to nebude vyhovovat snadnejs se to proda a az potom kdyz clovek bude mit vic zkusenosti jit do neceho vyhranenejsiho. Ty kusy EA mi prijdou jako hodne vyrazny a prave dost vyhraneny k urcitymu stylu/barvam outfitu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 16:56
@Lamicka píše: … klasiku (moderní, jednoduchý šperk).

Myslela som, aby ste mi objasnila toto. Nerozumela som či to má byť teda klasika, či moderný šperk. Ale už som asi pochopila. Vám ide o to, aby to bolo zlato a drahé kamene? Ja sa musím priznať, že kruhy v ušiach akejkoľvek veľkosti a z ahehokoľvek materiálu aj keby boli z coltanu sa mi nepáčia. A to na žiadnej žene, akehokoľvek veku.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 17:14

@Giulietta Asi mate pravdu, myslela jsem drahy kov a kamen. Ale videla jsem i hodne sperku z jinych kovu a libilo se mi to, vetsinou slo o autorsky sperk.

yanulla
767 příspěvků 10.10.13 18:18

@Lamicka, nejedná se o náramek, ale prstýnek.
Jinak zkuste dát někdo obrázek, co byste si na mém místě koupily…cena do těch 6-7 tis. Díky

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 18:20

@yanulla Ja by som si kupila tie šperky čo ste si vybrala. Mne sa páčia.

yanulla
767 příspěvků 10.10.13 18:22

@Giulietta a ostatní, takže nepřijde nikomu, že by se hodily spíše ke starší dámě???

Frantiska
3578 příspěvků 10.10.13 18:23

@yanulla ehm jako starou damu si predstavim nekoho kolem 70tky… takze me tak teda neprijdou :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 18:28

@yanulla Určite nie. Sú pekné pre mladú ženu. Ak si nie ste istá výberom, tak skúste pozrieť aj iné. Ja mám rada šperky Swarovski. Skúste pozrieť aj u nich. Ale nie šperky s komponentami Swarovski, ale priamo šperky Swarovski. Ale ak sa Vám páči váš výber, tak sa nenechajte odradiť tým, že to nie je zlato a kúpte si ich.

Cornero
415 příspěvků 10.10.13 18:32

Lamicka: autorsky sperk dejme tomu ale nejak nemusim sperky na kterejch je videt znacka vyrobce jako na tech nausnicich protoze design neni o tom ukazovat znacku.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 19:34

Neznám nic usedlejšího, než český granát, a to i v moderním pojetí. Jsou to třeba hezké kousky, ale je mi skoro 60 a nenosila bych to. Ten postovaný prstýnek se mi líbí, kdyby byl v tom stylu o něco užší náramek, brala bych ho hned. Masivní prstýnky moc nemůžu nosit, kůže pod nimi protestuje.

MP Meri
1323 příspěvků 10.10.13 19:46

Mám podobný a usedlý mi nepřipadá. Rozhodně nesplňuje nároky na univerzální špek (proto ho nemám), ale usedlý mi nepřijde. Naopak, jemu podobných šmuků je dneska plný Háemko a podobně (čímž narážím, že není primárně určený pro 60+).

Garfie
4456 příspěvků 10.10.13 19:48

@yanulla Mě se taky líbí, ke starší dámě by se mi hodily spíš ty perly…:-) @Lamicka Ty vaše šperky se mi taky líbí, ale pořád mi přijdou asi tak stejně použitelné a kombinovatelné jako ty od @yanully. Ale pravda je, že já se pohybuju v trochu bohémském prostředí, ta linie je pak logicky trochu posunutá…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 19:53

Mně by se spíš líbilo něco v tomhle stylu, i když konkrétně tenhle prsten ale asi není moc kvalitní.
http://www.sperky.cz/…ellow-cz.jpg

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 19:54

@MP Meri Já v tom prostě pořád vidím ty brože po babičce :D

MP Meri
1323 příspěvků 10.10.13 19:59
@Kokoska1 píše:
@MP Meri Já v tom prostě pořád vidím ty brože po babičce :D

Však já ho taky mám po babičce:) Nosím ho jen výjimečně, k určitým modelům, ale líbí se mi. A poslední dobou narážím ve stojanech s bižu na hodně podobné… Mně přijdou tyhle typy šperků spíše tak nějak pipinkovské, než usedlé, ale tak to je očividně jen otázka vkusu.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 20:02

@MP Meri Nojo, ona taky mladá holka s prstenem po babičce je „vintage“, kdežto babka s babkovským prstenem je… babka :D

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 20:25

@yanulla myslela jsem, ze jde o naramek a bude pusobit hodne vyrazne a tvrde.Ale stejne mi nesedi ty nausnice, pripadaji mi slozite, ty prouzky. Zkuste mrknout na ty prave sperky Swarovski, jak pise @Giulietta . Nosi je kamaradky, jsou opravdu pekne.

MP Meri
1323 příspěvků 10.10.13 20:26

@Kokoska1 Nemám co dodat:)

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.13 20:39

@Garfie Sperky se hodne tezce doporucuji. Zvlast, kdyz o cloveku nic moc nevite. U obleceni existuje X poucek, jak na to, ale mam pocit ze sperky jsou hodne subjektivni.

Stránka:  « Předchozí 1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 272 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek