Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
andelidlo
142 příspěvků 26.4.17 18:40

@BeKaa švadlenka odpáře :-)

BeKaa
638 příspěvků 26.4.17 20:27

Hlavně, ať se líbí Vám a cítíte se v nich dobře. Ke svatbě přeji vše nejlepší :-)

andelidlo
142 příspěvků 26.4.17 20:42

@BeKaa Děkuju :-)

bluuudicka
1037 příspěvků 29.4.17 22:07

Na tohle sako jsem jednou klikla na Zootu a od té doby na mě vyskakuje jako reklama. Fakt se mi docela líbí, je krásně ulítlý :-) Máte prosím někdo zkušenost na Zootu se značkou Smashed Lemon?

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.17 06:41

@bluuudicka Kupovala jsem šaty této značky. Obrázek odpovídal realitě, složení i střih popisu, kvalita průměrná.

Nadya
103 příspěvků 30.4.17 09:22

@bluuudicka
Sako vypadá na obrázku super!..ovšem minulý týden jsem v Zootu zkusila a nechala tam sukni a šaty Smashed Lemon..kvalita mizerná-krutá syntetika, špatně a ledabyle ušité, trochu křivé švy…a za cenu skoro 2.000,– za kus…zklamala mne to…
Ale být vámi, jdu si sako zkusit…tak co?…ve.ho tam necháte :-)

weruberu
1261 příspěvků 30.4.17 10:30

@bluuudicka Sukně, kterou jsem postovala včera v cjdmns je stejné značky. Sako se mi na produktovce líbi, nicméně když si vezmu svou bilanci v zootu, cca z 10 věcí si vyberu 1…nechte si to poslat někam na výdejnu a vemte toho víc ať už to zkoušení stojí za to :-)

lesnížínka
223 příspěvků 30.4.17 11:02

@bluuudicka Mám šaty od této značky a jsem spokojená :) Sako vypadá super ulítle..ten vzor by se líbil mojí pětileté dceři, je závislá na ptáčkových motivech :D

bluuudicka
1037 příspěvků 30.4.17 11:06

@lesnížínka Moje kamarádka má z ptáků fóbii, takže kdybych se před ní v tomhle objevila, asi by dostala psotník :-D Koukala jsem teď na eshop, aktuálně mají to sako jen ve velikosti M, což mi nejspíš nebude přes prsa. Takže zatím skládám zbraně a počkám, zda se objeví L, abych si ho aspoň šla zkusit :-)

lesnížínka
223 příspěvků 30.4.17 11:16

@bluuudicka šaty jsem objednávala podle tabulky velikostí a jsou spíš krapet větší.

bluuudicka
1037 příspěvků 30.4.17 11:33

@lesnížínka Děkuji, počkám si, až budou mít i L a objednám si obě velikosti na vyzkoušení. Nebo si to třeba do té doby úplně rozmyslím a ušetřím nezanedbatelný peníz ;-)

Hwi
440 příspěvků 1.5.17 10:09

Já sem jdu spíš pro radu, zalíbily se mi boty, ale mám zkušenost, že tento typ zapínání (pásek vzadu kolem kotníku/paty) mi na nohou nedrží, nemám tu nohu dole vůbec vyklenutou a pásek neustále padá dolů, nehledě na to, jak moc ho utáhnu. Nemáte někdo podobný problém? Dá se to nějak řešit?

DRW
2040 příspěvků 1.5.17 10:12

.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.17 10:38

@Hwi Mám stejný problém. Nepřišla jsem na nic co by pásek udrželo tam, kde má být. Prostě padá. Takže kupuju boty, kde jsou pásky řešené takto:

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 1.5.17 10:45

@Hwi mám stejný problém, ale myslím že tyhle postované boty držet jakžtakž budou, asi proto, že drží i za nárt. určitě jedny nebo dvoje takové mám. vůbec nemůžu nosit tenhle typ http://cz-cdn.bata.eu/…/1458861.jpg

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.17 11:04

@Hwi Řešení to nemá, taky musím nosit výhradně zapínání jako @KoraKora. @viktorka_od splavu Tohle taky nemůžu nosit. A vlastně ani klasické lodičky.

Hwi
440 příspěvků 1.5.17 11:06

Nojo, je to tak, jak jsem myslela, díky všem. Podívám se po jiných. :)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.17 11:08

@Hwi Ale letos jsou in pantofle, hurá. :-D

Yanlin
171 příspěvků 1.5.17 12:43

Mně docela pomáhá, když je součástí toho řemínku kousek pruženky, pak se to kolem té nohy fakt napne a drží, ale to by asi chtělo hodně hledat a mít dost štěstí. Jinak se mi na patě otevřené boty s tímhle zapínáním taky nosí špatně, na jedné noze by to ještě šlo, ale mám každou trochu jinou. Ta menší pak vyklouzává ze všeho a naopak mně u šněrovacích bot ráda tlačí v nártu. :D

lesnížínka
223 příspěvků 1.5.17 15:27
@Nadya píše:
@bluuudicka
Sako vypadá na obrázku super!..ovšem minulý týden jsem v Zootu zkusila a nechala tam sukni a šaty Smashed Lemon..kvalita mizerná-krutá syntetika, špatně a ledabyle ušité, trochu křivé švy…a za cenu skoro 2.000,– za kus…zklamala mne to…
Ale být vámi, jdu si sako zkusit…tak co?…ve.ho tam necháte :-)
Že to bude krutá syntetika jste přece musela vědět už při čtení složení před objednáním, nebo bylo pak jiné, než v popisu?
Jinak stalo se, že v popisu kabátu bylo psáno „falešné kapsy“ a pak jsem zjistila, že jsou jen zašité /takže po odpárání švu naprosto funkční/
MP Edina
131 příspěvků 3.5.17 09:31
@viktorka_od splavu píše:
@Hwi mám stejný problém, ale myslím že tyhle postované boty držet jakžtakž budou, asi proto, že drží i za nárt. určitě jedny nebo dvoje takové mám. vůbec nemůžu nosit tenhle typ http://cz-cdn.bata.eu/…/1458861.jpg

Já jsem si to tohoto typu bot koupila takové gelové půlvložky do přední části boty, noha se malinko zvedne a pásek lépe drží. Ještě mám letní, kde ten pásek je malinko širší, tak na ten jsem nalepila proužek, který jsem ustřihla z patičky, které se dávají do bot.

Hwi
440 příspěvků 3.5.17 10:19

@MP Edina Jo, to by mohlo fungovat, díky.

Rurutu
27 příspěvků 7.5.17 17:51

Šaty COS

QueenM
9 příspěvků 7.5.17 18:21

@catherinne ty šaty jsou krásne!!! Mne se taky líbi, moc!!

Stránka:  « Předchozí 1 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 272 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek