Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.17 07:07

@bluuudicka Mně se líbí, podobné boty neustále sháním, protože blokový podpatek není všude k vidění. Zvolila bych spíš ty druhé, protože na těch prvních mi vadí zbytečně moc pásků.

EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 07:50

@bluuudicka oboje mi připadají strašně tvrdé a těžké, obzvlášť ty první. Mně by zaručeně odřely nohy. U Geoxu nebo Höglu ( Högl sandály nemůžu mít já, dělají je na širší nohu)se vám nelíbí žádné?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.17 09:22

@bluuudicka Mně se líbí oboje, ale nejradši bych podpatek z prvních nasadila na ty druhé :) Jsem vám poradila, co?

bluuudicka
1037 příspěvků 24.5.17 19:56

@Pinot Noir :-D U tohoto tvaru a výšky podpatku je vůbec skoro zázrak na něco narazit, vymýšlet si ještě něco navíc už je fakt luxus :-) Mám dobré zkušenosti se sandály Lasocki i se značkou Sagan (obě značky jsou polské), ale je pravda, že ani jeden z těch párů není takový, že bych po něm hned skočila. Asi ještě počkám, možná se něco objeví během léta… Sázela jsem na Wojas, jejich podpatky mi vyhovují, ale tam mají klasický výběr: úplná placka nebo boty, ve kterých můžu jen sedět…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.17 20:13

@bluuudicka Mně by se od Lasocki líbily tyhle. Ale v „mojí“ prodejně jsem je neviděla a z eshopu bych si boty nekoupila.

bluuudicka
1037 příspěvků 24.5.17 20:44

@Pinot Noir Taky jsem na ně při pátrání narazila, ale nelíbí se mi ta kombinace laku a normální kůže. Mně se teda nelíbí ani ty „moje“ návrhy v tom, že jsou lakované, nejradši bych přírodní kůži, ale asi už chci moc :-/

isko
1855 příspěvků 24.5.17 21:44

@bluuudicka
A co černé tamaris na botovo.cz? pravda, podpatek mají jenom 4,5 cm…
http://www.botovo.cz/…s-28211.html

EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 21:46

@isko tyhle jsou úplně jiné kafe! Já jsem tedy docela překvapená jaké boty se tady některým líbí.

bluuudicka
1037 příspěvků 24.5.17 21:50

@isko Moc se mi nezdá ta kombinace materiálů, ale díky za tip, podívám se po nich v prodejnách, Tamaris mi často nesedí, ale třeba by tyhle mohly být výjimkou :-) @EmilyG. No však nebyla by to nuda, kdyby se nám všem líbilo to stejné? ;-)

EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 21:57

@bluuudicka to ano. Ale tady v centru nebo ve školce potkávám samé krásně oblečené a obuté mladé ženy. Vy jste kdysi psala, že máte, z mého pohledu, hodně náročnou práci, tak mi to, co postujete, k tomu nejde. Já bych vás ráda viděla taky v krásných střevíčkách, a ne těžkotonážních křuskách.
Fakt mi tady na MP chybí, a nečekala bych, že to někdy napíšu, ty, co odešly jinam i s krásnýma botama.

bluuudicka
1037 příspěvků 24.5.17 22:11

@EmilyG. Spousty krásných střevíčků mám taky, ale bohužel mám i dny, kdy nachodím třeba 7 km po pražské dlažbě, a to bohužel ve střevíčkách nedávám :-( A zároveň nechci chodit v úplně placatých sandálech, protože to beru jako obuv na víkend a k šatům (byť letním) se mi to moc nelíbí. Takže se snažím volit nositelný kompromis. Kdybych těch 7 km v centru uměla uchodit na 10cm jehlách, měla bych výběr mnohem větší, to mi věřte. Práci zas tak náročnou nemám, ale jsem v ní dost v pohybu a v širším centru Prahy se odmítám pohybovat autem, protože nechci trávit čas v zácpách a hledáním parkovacího místa.
Z kupování střevíčků, ve kterých můžu jen sedět, už jsem nějak vyrostla… Zjistila jsem, že kupovat si boty na sezení je luxus, který můžu hravě omezit :-)
Edit: jestli zítra stihnu, vyfotím vám za denního světla moje milované střevíčky, abyste nemusela tolik tesknit po starých dobrých pekelných časech ;-) (No a teď si budu celou noc zpívat „moje střevíčky - jsou jako ze zlata - když je mám - připadám si hrozně bohatá…“)

Příspěvek upraven 24.05.17 v 22:14

Giuli
2931 příspěvků 24.5.17 22:13

@bluuudicka Ale vami vybrané modely /rátam do toho aj ten od @isko / vyzerajú jak pre prababičku Anglickej kráľovny.

EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 22:15

@bluuudicka nositelný kompromis neznamená ošklivé křusky.
Zítra tady nebudu, v Rakousku je svátek, takže dáme výlet.

Příspěvek upraven 24.05.17 v 22:17

bluuudicka
1037 příspěvků 24.5.17 22:16

@Giuli Ok, budu ráda, když mi vyberete nějaké, na 6cm vysokém blokovém podpatku, které si bude moci dovolit podle vašeho názoru možná i snacha anglické královny. A prosím, dostupné na českém trhu a s cenou dosažitelnou české střední vrstvě. A které samozřejmě projdou vaším schválením. Děkuji předem.

bluuudicka
1037 příspěvků 24.5.17 22:16

@EmilyG. A poradíte mi tedy nějaké?

Giuli
2931 příspěvků 24.5.17 22:18

@bluuudicka Z toho sarkazmu mi až zuby zatrnuli. :-D

EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 22:21

@bluuudicka už jsem vám to psala, z těch běžných značek třeba Högl má každý rok stejný model na nízkém podpatku ( který já bohužel na své hubené nohy nemohu mít). Geox má taky nositelné sandálky.

Irejs
66 příspěvků 24.5.17 22:26

@Pinot Noir Neviem ako CCC, ale trebars u Batu a v Deichmanne sa daju topanky vratit na predajni, netreba posielat :)

bluuudicka
1037 příspěvků 24.5.17 22:27

@EmilyG. Jestli myslíte od Högla třeba něco takového:

tak to fakt ne, děkuji.
Geox má v aktuální nabídce jedině toto, co odpovídá mému požadavku na blokový podpatek:

To vám nepřipadá jako ošklivé křusky?
Ale třeba ještě nějaké letní kolekce do obchodů teprve dorazí…

EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 22:35

@bluuudicka tyhle jsem nemyslela, ale ty první jsou taky opakující se vzor, tady na Mp si je vloni někdo koupil, už si ale nepamatuju kdo. Jsou z krásně měkké kůže, aspoň vloni byly.
Mně je to jedno, noste si co chcete, jen jste mě překvapila těma Lasockama, já bych to neobula.
Edit. pravopisná chyba, mě mně

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.17 23:22

@bluuudicka Taky neustále hledám sandále s blokovým podpatkem. Zaujaly mě ty z Reserved. Byla jsem vyzkoušet, ale bohužel jsou na užší nohu, než mám já. Jinak by byly super.
Pak mám ještě vyhlédnuté ty pudrově růžové v Mangu a z těch levnějších mají něco i v Bonprixu, ale nejsem si jistá kvalitou.

Konnichiwa
171 příspěvků 24.5.17 23:23

@bluuudicka A boli ste už pozrieť aj „baťovky“? Prvé sú za osem stoviek, 8cm podpätok. Druhé kožené za 1200 Kč, 7cm podpätok. Ďalšie sú Vagabond za 2300, podpätok 7,5cm. A ešte vlastne tieto F&F (už som ich sem raz dávala v béžovej farbe), podpätok 7cm, cenu v Kč neviem.

Příspěvek upraven 25.05.17 v 06:21

Giuli
2931 příspěvků 24.5.17 23:32

Keďže sa mi ich nedarí nájsť na europskom eshope a budem k nim musiet ešte aj clo prirátať, tak áno, alebo nie? :-D 

EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 23:37

@Giuli jsou krásné.

isko
1855 příspěvků 24.5.17 23:39

Mě se nejvíc líbí Lasocki od Pinot Noir. Mám teda blok kupovat černé sandály na léto, ale tvarově/střihově a s ohledem na to, aby dobře seděly na noze, mi připadají nejhezčí.

Stránka:  « Předchozí 1 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 272 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek