Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 23:43

@Konnichiwa paradoxně se mi ty nejdražší Vagabond líbí nejmíň, ale pořád je Baťa lepší než Lasocka, ty první dvoje bych klidně nosila.

EmilyG.
2149 příspěvků 24.5.17 23:54

@isko mně tedy ne a na mladou ženu už vůbec. Vlastně na nikoho, laciné tvrdé křusky.

isko
1855 příspěvků 25.5.17 00:32

@EmilyG.
njn. Co nadělám.

bustik
299 příspěvků 25.5.17 14:56

@bluuudicka HM má několik sandálků na blokovém podpatku. Otázkou je, jak jsou tyhle boty pohodlné.

Artefakt
419 příspěvků 25.5.17 15:55

@bluuudicka a co tyto Tamaris?

Demode
2050 příspěvků 25.5.17 17:57

@bluuudicka Líbí se mi ty druhé a nevadilo by mi ani trochu, že v nich vypadám jak prababička anglické královny: to je dost dobrá společnost, no ne?

Konnichiwa
171 příspěvků 25.5.17 19:59

@bluuudicka Ešte zopár tipov z eobuv.cz. Majú teda obrovský výber a toto sú len sandále do 2500.

Příspěvek upraven 26.05.17 v 19:57

Demode
2050 příspěvků 25.5.17 22:09
@Giuli píše:
Keďže sa mi ich nedarí nájsť na europskom eshope a budem k nim musiet ešte aj clo prirátať, tak áno, alebo nie? :-D

Máš-li takto dokonalou postavu, pak rozhodně ano.

bluuudicka
1037 příspěvků 25.5.17 22:47

Děkuji všem za tipy, jste zlaté! HM, F&F a podobné bohužel musím vyřadit, nemůžu na holou nohu botu z umělých materiálů… Ale třeba ty Steve Madden od @Konnichiwa se mi zamlouvají moc, na ty mrknu.
Pokud někdo nesnáší Lasocki, tož co se dá dělat, já s nimi mám velmi dobré zkušenosti. Ale pořád doufám, že ještě do obchodů něco dorazí, abych si to mohla vyzkoušet a nekupovala zajíce v pytli z eshopu :-)
Hezký večer vespolek a lovu zdar!

bluuudicka
1037 příspěvků 25.5.17 22:50

@Demode Postava pěkná, to jako jo :-) Mně se takhle střižené plavky líbí na obrázku, ale v reálu by mě rozčilovaly ty opálené pruhy… Třeba nechápu ty moderní plavky s vrchním dílem až ke krku. Proč by někdo chtěl bílý dekolt? Ale zase asi umím pochopit, že se někdo sluníčku vyhýbá a neřeší to, protože se opálit ani nechce…

Giuli
2931 příspěvků 26.5.17 00:28

@Demode Mám tam menšie odchýlky a mini jazvu po cisári, tak musím mať trošku vyššie nohavičky ako klasické bikiny, preto sa mi páčia tieto. Ale myslím, že by som sa do nich vliezla a od strednej školy sú mi furt dobré náušnice, takže postava sa mi veľmi nezmenila. :-D

Artefakt
419 příspěvků 26.5.17 05:40
@bluuudicka píše:
@Demode Postava pěkná, to jako jo :-) Mně se takhle střižené plavky líbí na obrázku, ale v reálu by mě rozčilovaly ty opálené pruhy… Třeba nechápu ty moderní plavky s vrchním dílem až ke krku. Proč by někdo chtěl bílý dekolt? Ale zase asi umím pochopit, že se někdo sluníčku vyhýbá a neřeší to, protože se opálit ani nechce…

Pro mě naprosto ideální, dělá se mi v dekoltu vyrazka od slunce, asi bych se měla po nějakých ohlédnout :-)

Kemia
421 příspěvků 26.5.17 06:58

@Giuli Jeste realne foto pro predstavu na nemodelce. Stazeno z netu.

porjk
3225 příspěvků 26.5.17 11:51

@Kemia Zajímavá konfrontace.

pavka_l
1273 příspěvků 26.5.17 12:32

@Kemia Mně na nemodelce připadá vršek dobrý, dolní díl by to asi sneslo větší.

Anwen
704 příspěvků 26.5.17 15:40

@bluuudicka Taky jsem v procesu hledání sandálů, akorát potřebuji něco plochého a odolného.
Něco takového se vám zdá uź příliš robustní?

Giuli
2931 příspěvků 26.5.17 20:09

@Kemia Vlastne sa mi to páči aj na nemodelke. Dík.

benyka
9115 příspěvků 29.5.17 12:55

Tyhle mi připadají dost zajímavé.

JanieB
136 příspěvků 30.5.17 22:05

Dotaz: objednala jsem si z e-shopu tyto šaty… příteli se tento styl hodně líbí a rád by, abych si je vzala např. na muzikálovou komedii do divadla. Mně to však přijde na divadlo až moc (moc obepnuté, moc vyzývavé atd.), že je to tak spíš do baru večer na koktejl apod. A nejsem si vůbec jistá, jestli v tom nejsem až moc nacpaná a jestli to nevrátit. Co myslíte vy?
PS: nosila bych je s plnými černými lodičkami, které jsem bohužel dnes neměla u sebe… ne s těmi sandály.

zizi68
118 příspěvků 30.5.17 22:49

@JanieB v šatníku si nechávám už jen to, v čem se cítím dobře.
To je má rada :)
Máte hezkou, štíhlou postavu, myslím, že není těžké najít něco, co bude super po všech stránkách, v čem si budete připadat skvěle /ne nejistě/.

Linie
2020 příspěvků 31.5.17 08:49

@JanieB Šaty jsou vám přes boky malé, navíc se odhalená ramena opravdu do divadla nehodí.

JanieB
136 příspěvků 31.5.17 10:41

Já jsem stejně ten samý pocit už měla předtím, do divadla si 100% vezmu něco jiného. Mám naštěstí celkem dobrou zásobu šatů, které jsou pěkné, vhodné a ani nejsou malé. Nosím nejradši padesátkové linie, širší sukně ke kolenům nebo šaty s obepnutým vrškem a rozšiřující se sukní (příklad viz staré foto). Tak se mi víceméně potvrdilo, že mám zůstat u starého stylu a nedělat exkurze do oblastí úzkých rour :D
(Ta fotka je jen příklad, v tom jsem šla kdysi do práce, nemyslím tím, že to je alternativa do divadla.)

tak Betty
436 příspěvků 31.5.17 10:55

@JanieB Já bych si takové šaty nevzala do divadla ani v osmnácti.

JanieB
136 příspěvků 31.5.17 11:20

Však já taky ne;-) Jen jsem se včera nechala trochu nalomit překecáváním:-D Na divadlo vyhrály nakonec tyto šaty (s bílým sakem atd.).

bluuudicka
1037 příspěvků 31.5.17 11:44

@JanieB Ty jsou krásné! Miluju puntíky :-)
Vždycky se musím usmívat, jak často my řešíme, jestli se to či ono do divadla hodí… A potom na místě uvidíte, že jste jedna z mála, kdo se zamýšlí, a džín, botasek, průsvitných halenek a sukní s délkou, které jsme kdysi na škole říkali „podpička“, tam uvidíte víc než dost :-)

Stránka:  « Předchozí 1 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 272 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek