Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
JanieB
136 příspěvků 31.5.17 11:54

@bluuudicka To je pravda :D Ale já často do divadla jezdím se skupinkou přátel, bývá nás tak 4 - 12 a všichni se oblékají pěkně, tak si říkám, že tak moc ztracené to není;-)
Puntíky taky miluju, na ty „výherní“ šaty jsem čekala víc než rok, než mi je na zalandu.at zlevnili ze 120 na 40 EUR;-) A momentálně zvažuji koupit i tyto šaty, jenže já už jich mám podobných puntíkových několik, takže už by to byly asi vyhozené peníze a nechám si zajít chuť:-/

Yanlin
171 příspěvků 31.5.17 12:20

@bluuudicka Máme s přítelem stejný problém, vždycky, když jedeme do divadla/filharmonie apod., tak se snažíme obléknout vážně slušně a hezky, pochopitelně včetně bot (většina populace ostentativně ignoruje možnost si v šatně boty přezout, takže v zimě chodí v těch zabahněných kozačkách, teniskách atd., ted na podlaze koberce…), a pak nás jenom jímá hrůza, v čem jsou lidi chopní přijít. Těžko říct, zda to pokládají za vhodné, nebo je jim to prostě jedno, ale je mi z toho vždycky tak nějak smutno.

@JanieB Ty první puntíkované jsou fakt hezké.

tak Betty
436 příspěvků 31.5.17 12:21

@JanieB Šaty jsou moc hezký, i ty plánovaný.

MP Edina
131 příspěvků 31.5.17 12:56

Přemýšlím o těchto šatech v černé barvě, měřím 163 cm. Nikde jsem dlouhé šaty nenosila, ale minulý rok jsem si koupila dlouhou sukni a v těch vedrech v ní bylo fajn, větrala, ovívala…

JanieB
136 příspěvků 31.5.17 13:09

Brácha se za chvilku žení, tak jsem si taky objednala tyhle…

bluuudicka
1037 příspěvků 31.5.17 13:40

@MP Edina A ptáte se, jestli ano nebo ne? No, já mám dlouhé splývavé a vzdušné sukně v létě ráda, ale určitě bych nešla do černé barvy, všechny výhody se v černé ztrácí a budete v nich upečená. A nelíbí se mi ten pásek… Jestli je tedy součástí šatů, určitě bych ho nedávala takhle na boky, i té modelce deformuje postavu.

arw
214 příspěvků 31.5.17 14:27

@MP Edina Jasně, proč ne, podle mě dlouhé šaty sluší skoro každému. A nesdílím názor, že v černé je větší horko :), pokud nejste v práci na slunci, nemá to logiku :)

bluuudicka
1037 příspěvků 31.5.17 14:35

@arw Tak jasně, taky nemám kancelář na pláži a tím pádem pracuju ve stínu :-) Ale ono pak stačí přeběhnout 200 metrů na slunci. Vím, co říkám, mám dlouhou černou sukni z velmi lehkého materiálu a v létě jsem ji zkoušela jen jednou a víckrát tu chybu neudělám :-)

arw
214 příspěvků 31.5.17 14:35

@bluuudicka No, já nevím, ale nosím dlouhou černou sukni i šaty a nijak tím nestrádám :D

Yanlin
171 příspěvků 31.5.17 14:41

@MP Edina Horko v černé bude nejspíš individuální, třeba metalisti to taky zvládaj :D takže to je na Vás. Jinak dlouhé šaty samy o sobě klidně, ale ten pásek fakt ne, budete v tom mít krátký nožičky. Já mám 165, vím o čem mluvím :D

weruberu
1261 příspěvků 31.5.17 16:21

@MP Edina A nemohla byste si někde zkusit-jen kvůli střihu-nějaké podobné? Šaty jsou pěkné, ale třeba mně by asi také dělal neplechu ten nižší pas. Mám na sobě vyzkoušeno, že líp mi u dlouhých šatů sedí ten „předěl“ trochu výš, něco takového…

bluuudicka
1037 příspěvků 31.5.17 16:40

@Yanlin Haha, to máte pravdu s těmi metalisty :-D

tak Betty
436 příspěvků 31.5.17 16:54

@weruberu možná, že ty fialové šaty jsou bez přestřižení, aspoň mně to tak připadá. Ale ten pásek na boky ne. Připadá mně na ty šaty těžký.

weruberu
1261 příspěvků 31.5.17 17:15

@tak Betty Jj, máte pravdu, našla jsem je na eshopu, mají je tam nafocené i v té černé variantě bez pásku a vypadají líp.

AnoNe
884 příspěvků 1.6.17 00:05

@MP Edina : Mně ty šaty připadají jako hadr. Tenký a pravděpodobně mačkavý hadr. Nikdy jsem nechápala, kdo takovéhle oblečení kupuje.

MP Edina
131 příspěvků 1.6.17 14:20

Když já mám pocit, že je mi horko ve všech barvách. Ale přispěli jste k mému rozhodnutí, že si tyto šaty nekoupím.

bluuudicka
1037 příspěvků 3.6.17 08:27

Na FB na mě pořád vyskakuje reklama na trička z bezpotisku.cz. Musím říct, že tohle je dobře zacílená reklama, protože mám ráda čistá trička bez potisku :-) Dívala jsem se na ně, některé nevypadají špatně, i když ty materiály, nevím… Prosím, máte s nimi někdo zkušenost?
Jo a pak jsem taky našla tenhle skvost, který si určitě nekoupím - trochu delšímu tílku říkat šaty, a ještě k tomu „úplé“… Co je to za slovo vlastně?

petik01
138 příspěvků 3.6.17 09:27

@bluuudicka Trička se mi také nejeví úplně marně, ale ze slova úplé doslova úpím…

emef
2425 příspěvků 3.6.17 10:06

@bluuudicka @petik01 „Uple“ je pro me normalni slovo. Asi se pouziva jen u nas v kraji a ani mi to nedoslo. :-)

Hwi
440 příspěvků 3.6.17 14:30

@bluuudicka Já mám od nich dvě trička, nepřijdou mi špatná, mrzí mě teda, že po vyprání už nevypadají tak dobře (ne, že by se srazila, ale jsou lehce požvejkaná) a taky mi vadí, že se na ně strašně chytají chlupy (mám zrzavého kocoura). Za tu cenu mi ale přijdou odpovídající. V Praze mají výdejnu, tak si to člověk může osahat i zkusit a kdyžtak vrátit.

bluuudicka
1037 příspěvků 4.6.17 08:26

@emef A z jakého jste kraje, prosím? Já znám jen slovo „upnuté“ a potom tedy ještě „upjaté“, i když to znamená něco trochu jiného, že :-)

bluuudicka
1037 příspěvků 4.6.17 08:27

@Hwi Mám dvě tříbarevné kočky - ideální, protože jejich chlupy jsou vidět úplně na všech barvách. Lepící váleček z Ikey je nejlepší kamarád. Díky za tip, asi je zkusím.

benyka
9115 příspěvků 4.6.17 08:45

@bluuudicka Já bych s přivřením obou očí vzala „uplé“, ale úpím při „úplých“. Jsou ale podivnější jevy, hlavně v moderní češtině. A štve mě to hlavně u lidí, kteří se mluvením živí. Nedávno jsem poslouchala rozhovor TV redaktorky s nějakou odbornicí na využívání přebytečných potravin a zaznamenala jsem novinku. Obě totiž mluvily o „plýtvání potravin“. (Například závěrečná otázka zněla: „Které potraviny se nejvíc plýtvají?“) Za mě, když už se plýtvalo, tak se „plýtvalo potravinami“.

no-li
33 příspěvků 4.6.17 08:49

@bluuudicka Ja jsem ze severni Moravy a taky rikam uple, upnute mi vubec „nejde z pusy“, pokud mluvim o obleceni. Ovsem urcite bych rekla, ze nekdo je napr. upnuty na svou matku. To je ale neco jineho…

DRW
2040 příspěvků 4.6.17 12:40

@benyka
uple se u nas na severni Morave rika docela bezne. No asi to bude tim, ze odtud pochazim. Ja vysiluji z jinych perlicek ceskeho jazyka.

Stránka:  « Předchozí 1 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 272 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek