Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
tak Betty
436 příspěvků 29.6.17 22:43

@rineke Mně se líbí barvy i vzor.

rineke
160 příspěvků 3.7.17 16:40

@tak Betty Nakonec jsem si je objednala, tak uvidím, až dorazí. Čím déle jsem se na ně dívala, tím více se mi začaly líbit.

weruberu
1261 příspěvků 13.7.17 11:43

Zatím jsem je jen zkoušela, váhám, prosím o radu. Díky.

edit: díky moc všem, šaty kupovat nebudu

Příspěvek upraven 14.07.17 v 15:49

Paris1789
5359 příspěvků 13.7.17 11:53

@rineke
off topic:
U vaší profilovky si vždycky vzpomenu na tu výstavuu v Rudolfinu, byl to pro me silný zážitek (pozitivní)

rineke
160 příspěvků 13.7.17 12:31

@Paris1789 To mne těší. :)

benyka
9115 příspěvků 13.7.17 12:41

@weruberu Myslím, že ty šaty pokazili tím lemováním na živůtku. Jednodušší střih by té látce slušel líp.

xSx
1025 příspěvků 13.7.17 12:43

@weruberu : Za mě ne, má to takový moc divoký vršek, jako kdyby byl sešitý ze zbytků…

weruberu
1261 příspěvků 13.7.17 12:46

@benyka @xSx Máte pravdu, ten vršek na tom zkazili. Škoda no, jinak by se mi tak líbily. Třeba najdu podobné :-)

lesnížínka
223 příspěvků 13.7.17 16:31

@weruberu Jestli váháte, tak je nekupujte…šatů máte dost a pokud vás naživo nepřesvědčily, stejně nakonec sáhnete po jiných ;) /osobně se mi docela na vás líbí, vršek by mohl být jednodušší, respektive tam nemusel být ten vsazený klín uprostřed, jen šev.. ale nevadí mi/

weruberu
1261 příspěvků 13.7.17 17:43

@lesnížínka Jj, jakmile člověk váhá, tak to obvykle není ono. No asi dobře, že jsem je tam nechala, díky :-)

Ghost B.C.
4020 příspěvků 13.7.17 18:06

Nevím, kam s tím, tak zkusím sem. V Lindexu mají zajímavou sukni - takhle na obrázku vypadá skoro nic moc, ale na figuríně byla celkem impozantní (a také mnohem lépe nakombinovaná). Jen jsem nějak nesebrala „odvahu“ a nezkusila, měla jsem dojem, že budu vypadat blbě. Ale teď je mi celkem líto, že vlastně nevím.
Nezkoušela jste některá? (Vzhledem k tomu, že do nejbližšího Lindexu to mám hodinu autem, tak se sama tak rychle nepřesvědčím, jestli jsem o něco nepřišla.)

weruberu
1261 příspěvků 15.7.17 21:13

@Ghost B.C. Za mne koupit, měla jsem ji na sobě, hezky sedí a zvýrazní pas, líbila se i mužovi, který byl se mnou. Možná by se někomu nemuselo zamlouvat to šněrování, mně nevadí.

Ghost B.C.
4020 příspěvků 16.7.17 13:51

@weruberu A můžu se ještě zeptat, jak vám ta sukně byla dlouhá? Na figuríně na mě působila spíš téměř jako „zkrácená dlouhá“, ale asi bude spíš midi, že? Furt mi nějak leží v hlavě :)

Schade
29 příspěvků 16.7.17 14:21

@Ghost B.C. Já jsem si tu inkriminovanou sukni zkoušela také, ale mně se na mně nelíbila, nicméně k té délce - jsem vysoká 175 cm, přední díl sukně jsem měla tak 3 cm pod kolena (a tahle délka mně osobně nevyhovuje).

Ghost B.C.
4020 příspěvků 16.7.17 14:41

@Schade Děkuju za ohlas :) Máme to dost podobné, takže jsem asi chybu neudělala, že jsem nezkoušela.

weruberu
1261 příspěvků 16.7.17 15:46

@Ghost B.C. Tak já se přiznám, že jsem si ji nakonec vzala, protože se mi opravdu líbila a do práce ji unosím :-) takže jsem Vám ji změřila. Při velikosti XS má ten kratší cíp ve středu cca 78 cm, ten delší 95-96cm. Délka dost záleží na tom, kam si ji v pase „posadíte“. Já ji mám vepředu také kousek pod koleno. Pokud budete mít cestu, zkuste ji, myslím, že by Vám, s Vaším vosím pasem, ten střih slušel.

Ghost B.C.
4020 příspěvků 17.7.17 17:48

@weruberu Děkuju moc:-) Ja jsem dneska jela lovit šaty do Orsaye, tak jsem nakonec sfoukla i tu sukni. Zezadu super, dělá moc hezky zadek, ale zepredu na mně byla fakt divná. Ač jsem si taky myslela, že můj pas do ní bude ideální. Tak se aspoň budu těšit na vaše foto v CJMDNS :-)

Osuška
110 příspěvků 17.7.17 17:54

Co říkáte na tuto sukni? Je mi 48, menší štíhlá postava. Nejsem na ní už stará?

lesnížínka
223 příspěvků 17.7.17 19:42

@Osuška ano, je to pro jinou věkovou kategorii./..je mi 43, menší štíhlá postava../

NočníMotýl
245 příspěvků 18.7.17 09:59

@Ghost B.C. @weruberu Tak dík no, včera jsem si potřebovala zajet do XXLutz na Černym Mostě a řekla jsem si, že cestou tam projdu přes obchodní centrum a možná nááhodou narazím na Lindex a na sukni se mrknu. S mými 158 centimetry samozřejmě bude vypadat strašně. Už když jsem si ji brala z věšáku, tak mi přišla delší jak já, ale opak byl pravdou a v kabince jsem se rozplývala. Vzadu ji mám skoro na zem a vepředu cca do půli lýtek a postavu mi spíš prodlužuje, než abych vypadala jak trpaslík zaraženej do země, jak jsem předpokládala. Akorát mám teď trochu problém - co k ní nosit? Doma jsem zkoušela s tmavšíma přiléhavýma tričkama a vypadalo to dobře, ale možná by to chtělo ještě něco… :-)

weruberu
1261 příspěvků 18.7.17 10:22

@NočníMotýl Chtěla bych zkusit bílou body halenku nebo košili jak to bude vypadat…

Garfield
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.17 19:51

Chtěla bych se poradit, co říkáte na tyto sandálky? Hledám nějaké pohodlné, bez podpatku, ne úplné „šlupky“, ale s hrubší podrážkou, ve kterých by si hověl i můj kotník po úrazu. Nechci vyloženě sportovní, nebo trekové, ale nějaké „slušnější“, které využiju i pak, až bude noha „v cajku“. Narazila jsem dnes u Bati na tyto a mají neuvěřitelně měkounkou výstelku, ale vzhledově mě až tolik neberou, trochu mi vadí ta hnědá, kdyby byly celé černé, tak je koupím hned…

Gorilka
1370 příspěvků 20.7.17 20:21

@Garfield Barvy se neboj. A až je zase vezmeš do ruky, prohmátni si tu kůži (pásky) jak moc tvrdá je. A když ty pásky přetřeš Renapurem, nebo tím co používaj koňaci, tak ta barva trochu ztmavne a zaroveň bude zářivější.

Garfield
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.17 17:11
@Gorilka píše:
@Garfield Barvy se neboj. A až je zase vezmeš do ruky, prohmátni si tu kůži (pásky) jak moc tvrdá je. A když ty pásky přetřeš Renapurem, nebo tím co používaj koňaci, tak ta barva trochu ztmavne a zaroveň bude zářivější.

Díky. Nakonec to byl z mé strany zbytečný dotaz, zkoušela jsem dnes u Bati stejný styl, ale trochu jiné řešení pásků, protože ty, co jsem sem vložila už měli v mém čísle jen na Zličíně a tam se mi nechtělo. No výsledek je, že se do nich nenarvu ani zdravou hnátou, natož oteklou a to se mi nezdá, že bych měla nějaké extra široké kopyto…:-( Nejspíš mi teď nic jiného nezbude, než ty trekovky :-((Takže pokud mě potkáte v šatech a sportovních sandálech, tak mě prosím nefoťte jakožto pekelný jev ;-)

bluuudicka
1037 příspěvků 21.7.17 20:47

Prosím, měla jste některá v ruce tuto sukni? Moc se mi líbí, ale nejsem si jistá, jestli ten tyl nebude „trčavý“ a škrábavý…

Stránka:  « Předchozí 1 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 272 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek