Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1299) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Beldarana
165 příspěvků 21.07.17 22:18

@Garfield já vím že to není tady oblíbený obchod, ale moje mamka které přes léto natékají nohy a dost, sehnala nakonec přijatelné boty v CCC, tak to zkuste ještě tam

Jako6
361 příspěvků 2 inzeráty 23.07.17 14:20

Ano, ne?

ppbarbora
5 příspěvků 24.07.17 15:19
Váhám nad tímto..

Ahoj,

prosím o váš názor. Koupit nebo ne?

Cenu neřeším ale jestli se to líbí :-)

Barbora

BarcaAri
534 příspěvků 24.07.17 16:17

@ppbarbora K cemu vam ta pani bude?

Ghost B.C.
3494 příspěvků 24.07.17 16:49

@ppbarbora Ne, je to jak pyžamo.

TyrionLannister
144 příspěvků 24.07.17 17:34

@ppbarbora Pokud je vám méně než 12, tak proč ne?

Garfield
24 příspěvků 24.07.17 18:47
@Beldarana píše:
@Garfield já vím že to není tady oblíbený obchod, ale moje mamka které přes léto natékají nohy a dost, sehnala nakonec přijatelné boty v CCC, tak to zkuste ještě tam

V CCC jsem nic moc neobjevila, ale děkuju za tip.

ppbarbora
5 příspěvků 25.07.17 07:44

@TyrionLannister Bohužel už mi je 13, takže si to nekoupím. Děkuji za vaše rady. Je vidět ta odbornost :-)

Reklama

porjk
2281 příspěvků 25.07.17 10:23

@ppbarbora Proč dáváte dotaz na MP, když chcete odbornost?

rozmlsaná
136 příspěvků 26.07.17 09:36

Zakoupila jsem si tyto šaty
https://www.zoot.cz/…dnickou-m-co

a chci si je vzít na řeckou svatbu. Jedná se o večerní párty ve venkovním salonu. Ženich a nevěsta jsou už manželé asi 3 měs. Není tam klasická svatební tabule, ale stoly pro 6-8 lidí a svatba je kromě přípitku a dortu, který mladomanželé rozkrájejí, bez jídla. Nejbližší rodina má často dlouhé večerní šaty, ale přátelé, kolegové a sousedi přicházejí normálně oblečeni. Jde hlavně o to, popřát a zatančit si. Včera jsem oběhla všechny možné obchody ve snaze sehnat nějaké barevné otevřené lodičky nebo sandále. Výběr se nakonec zúžil na baby modré nebo růžové od Bati, jedná i druhá barva se na šatech vyskytuje. Poraďte mi prosím, kterou barvu mám vybrat. Děkuji

bluuudicka
755 příspěvků 27.07.17 17:52

@rozmlsaná Ty šaty jsou moc hezké! Hlasovala bych pro světle modré botky, růžové by se mi zdály možná trochu infantilní…

rozmlsaná
136 příspěvků 27.07.17 20:11

@bluuudicka přesně proto jsem pochybovala. Růžové jsem si objednala, ale nevezmu si je. Jednak je tam modrých kytek víc, ale už druhý den si lámu hlavu s čím je pak budu nosit. Úplně nejvíc by se mi líbila cyklamenová, ale nedá se sehnat (s výjimkou Manga, kde mají boty v této barvě na novou sezonu) Děkuji

bluuudicka
755 příspěvků 30.07.17 20:55

@rozmlsaná Snad mi nebudete mít za zlé, že jsem si ty šaty díky inspiraci od vás koupila taky. Na tu svatbu nejdu, takže nehrozí, že bychom se tam potkaly ve stejném outfitu :-)

rozmlsaná
136 příspěvků 31.07.17 15:27

@bluuudicka jéé opravdu? Svatba proběhla včera, takže šaty už měly premiéru. Jen jsem si u nich zkrátila podšívku těsně po koleno. Jednak je tam teď průsvit jako nahoře a taky jsem se obávala horka, tak ať to od spodu větrá. Jinak k svatebčanům. Překvapilo mně, že všechny mladé slečny a ženy z obou rodin měly dlouhé róby. Sešlo se jich asi 8-9 ale s výjimkou 1 modrých a 1 zlato-béžových, byly všechny černé. I maminka ženicha, moje švagrová měla jednoduché černé koktejlky, jenom kolem krku a tříčtvrt. rukávu byly bohatě zdobené zlatýma prýmkama. No a po půlnoci většina slečen vyměnila podpatky za tenisky. Fascinovaně jsem koukala na jednu v dlouhých černých šifonových šatech s teniskami a strašně se mi to líbilo. Šaty měly spadlé ramená, pásek a širokou sukni.

ppbarbora
5 příspěvků 01.08.17 11:15

@rozmlsaná

Šaty jsou vhodná tak pro 50+

BarcaAri
534 příspěvků 01.08.17 15:03

@ppbarbora A ze vy tomu rozumite… :D

benyka
5384 příspěvků 01.08.17 15:08

@ppbarbora Proč? Délka? Barva? Střih? Já teda za sebe říkám, že bych si je nekoupila.

bluuudicka
755 příspěvků 01.08.17 16:43

@benyka Protože uživatelce je 13, o kousek výš to psala, a má ráda spíše růžová pyžamka :-) V tom případě se to celkem zásadně rozchází s cílovou skupinou ;-)

benyka
5384 příspěvků 01.08.17 16:46

@bluuudicka Aha, no jo vlastně. Tak to se divím, že nenapsala 30+. :-)

vlm
3517 příspěvků 04.08.17 05:57
@benyka píše:
@bluuudicka Aha, no jo vlastně. Tak to se divím, že nenapsala 30+. :-)

Asi chce rict, že to není pro starší, ale pro úplně starý babky :-D

benyka
5384 příspěvků 04.08.17 09:02

@vlm Ne, tím chci říct, že ve třinácti je celkem obvyklé, že člověk nad 25 je stařec. Napsat v tomto věku 50+ je obdivuhodně vyzrálé. Ty šaty bych si nekoupila, protože si na ně připadám stará (černý základ, vršek průsvitný, cípatá sukně). :-)

rozmlsaná
136 příspěvků 04.08.17 10:52

@benyka Hledala jsem něco bez velkého dekoltu, něco co není na ramínkách a má to příčetnou délku. Šaty jsou tmavě modré, s kytičkami od cyklamenové přes světlé modrou až k fialkové a růžové. Jsou lehounké a působí něžně. Dekolt je průsvitný tak akorát. Nejsem vysoká, takže cípy na boku jsem měla tak 6 cm nad kotník. Pouze jsem si zkrátila spodničku těsně po kolena, takže kolem nohou mi lehce šustili při tanci. Naprostá spokojenost. Myslím že vhodné i pro starší ročníky, podmínkou je štíhlý pás. Jsem 50+ a taky už babičkou, ale babkovské šaty bych si na sebe nevzala. Premiéru měli v Řecku a byla jsem dotazována odkud je mám.

benyka
5384 příspěvků 04.08.17 12:11

@rozmlsaná To jste tedy zvolila dobře. Já, i kdybych si prominula X let, tak problémem bude ten štíhlý pas a ten něžný vzhled. Světlé barvy, stylizované kytky a rovný střih je tak maximum, co se svými nepominutelnými atributy můžu udělat pro romantiku. :-)

Schade
29 příspěvků 09.08.17 17:01

Neviděla (nezkoušela si) některá z vás tyhle šaty z Orsay? Zajímalo by mě, jak „naživo“ vypadá to sukně, na fotce se mi moc nepozdává ta „pomačkanost“ sukně, kterou asi vytváří kombinace materiálu a záševků v pase sukně… No prostě by mě zajímalo, jestli to ve skutečnosti vypadá stejně, nebo jestli by to třeba po vyžehlení vypadalo úhledněji…

Ailouropardalis
56 příspěvků 26.08.17 18:50

Zcela nekriticky - sluší mi. Ale nezdá se mi materiál, pocitově mi přijde jak tlustší teplákovina (v látkách se skoro nevyznám), 73 % polyester, 22 % bavlna, 5 % elastan. Takže váhám, aby bylo vůbec kde je nosit.

Stránka:  « Předchozí 1 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265

Reklama

Váš příspěvek

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama