Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1199) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

BarcaAri
600 příspěvků 31.01.18 16:41

Potrebuji poradit… vcera jsme zjistila, ze muj dosavadni vlneny kabat prestava vypadat reprezentativne. Potrebuji tedy teply a hlavne univerzalni kabat.
Projela jsem PF a v me velikosti 34, me nadchnul pouze jeden zarive ruzovy coz proste univerzalni neni.
V Massimo Dutti jsem objevila tenhle se slozenim VLNA 70%,POLYAMID 20%,KAŠMÍR 10%. Libi se mi ze ma knofliky i pasek, ale nejsem si jista delkou, merim jen 163 cm, ale zas jsem dost stihla… a cena (7 tisic) se velmi blizi maximu co jsem ochotna ted dat…

porjk
2441 příspěvků 31.01.18 19:13

@BarcaAri Vypadá dobře a složení není špatné :)

catherinne
13436 příspěvků 31.01.18 20:58

@BarcaAri ten je krásný, koupit.

JarkaJ
396 příspěvků 01.02.18 10:05

@BarcaAri Je krásný, vypadá kvalitně a klasicky na to, aby pár let vydržel. Ale zkoušela jste si ho? Je prezentován na hodně vysoké modelce, pro efekt vždy rozepnutý :-), abyste v něm nebyla „utopená“, navíc v tmavé barvě…

JarkaJ
396 příspěvků 01.02.18 10:27
Názor na cenu a materiál

Ráda bych si koupila pěkné letní šaty na dovolenou k moři a u těchto v PF mě zaujal hlavně vzor, přiznám se. Střih je poměrně jednoduchý, materiál 100% viskóza, ale cena vysoká, 4000 Kč. Stojí to za to? Jak se chová viskóza při složení do kufru a údržbě? Je ale brzy, spíš počkám na letní zboží jinde nebo se poohlédnu po látce a ušiju.

BarcaAri
600 příspěvků 01.02.18 10:58

@JarkaJ Nezkousela, nemam ted vubec cas litat po obchodech. No v nejhorsim se vrati, to problem neni.

benyka
6304 příspěvků 01.02.18 11:22

@JarkaJ Nestojí. Pokud je to tenká tkanina s plátnovou vazbou, tak se bez žehličky neobejdete. Ta cena je šílená (vzhledem k materiálu i ke střihu).

JarkaJ
396 příspěvků 01.02.18 11:33

@BarcaAri U vyhlédnutého kabátu za 7000 bych to nepovažovala za „lítání po obchodech“. Já bych zas neměla čas to balit a vracet :-)
A s přibývajícími červenými ramínky u mých šatů mám už také jasno. Modré loďky za 4000 prostě nestačí :-) Je fakt, že střihově je to takový pytel, najdu určitě lepší.

BarcaAri
600 příspěvků 01.02.18 12:36

@JarkaJ I tak potrebuji tak dve hodiny na to dostat se tam, vyzkouset (pokud ho vubec maji) a dostat se domu. Ty se mi prave ted bohuzel moc nedostavaji…

isko
1072 příspěvků 01.02.18 13:09

@benyka
tohle bude tkanina. Trošilinku odstává (drží nahoře) rukáv a je k nim ušitý i pásek, to by u úpletu nebylo.

@JarkaJ
Budou příjemné na nošení, ale taky se budou mačkat jak svi. a, jak řekla Benyka, takže žehličku v kabelce. Mě osobně se střihově líbí, ale ty peníze jsou nepřiměřeně velký.

Paris1789
2633 příspěvků 01.02.18 13:22

@JarkaJ
vzdor ostatním si myslím, že viskoza do velkého tepla vhodná není, naopak mačkání u moře myslím nikdo moc neřeší, navíc to na šatech téhle barvy moc vidět nebude.
Jinak viskoza je u tohohle střihu logická, pěkně splývá.
K moři bych si koupila něco jiného, cena mi přijde u oblečení z PF adekvátní.

JarkaJ
396 příspěvků 01.02.18 15:07

@Paris1789 Děkuji za rozbor (v dobrém). Ono je zmačkání různé - přirozeně sežvaněná lněná košile nebo šaty mi nevadí, ale pokud se na šatech rýsují lajny podle složení v kufru a nevyvěsí se, tak bych z toho byla zklamaná a považovala bych za vyhozené peníze. Kdysi jsem si v PF koupila jarní kostýmek s příměsí lnu (přesné složení teď nevím) a áčková sukně se sezením v práci tak strašně mačkala, že jsem nemohla vzít podruhé bez přežehlení.

BarcaAri
600 příspěvků 14.02.18 11:55
@BarcaAri píše:
Potrebuji poradit… vcera jsme zjistila, ze muj dosavadni vlneny kabat prestava vypadat reprezentativne. Potrebuji tedy teply a hlavne univerzalni kabat.
Projela jsem PF a v me velikosti 34, me nadchnul pouze jeden zarive ruzovy coz proste univerzalni neni.
V Massimo Dutti jsem objevila tenhle se slozenim VLNA 70%,POLYAMID 20%,KAŠMÍR 10%. Libi se mi ze ma knofliky i pasek, ale nejsem si jista delkou, merim jen 163 cm, ale zas jsem dost stihla… a cena (7 tisic) se velmi blizi maximu co jsem ochotna ted dat…

Kabat jsem si koupila a spokojenost, sice pusobi relativne tenky, ale teply je. Delka je u me zhruba do pulky lytek a v pohode jen to byl nezvyk.

DKU
86 příspěvků 14.02.18 13:01

@BarcaAri já mám v podobném složení kabát z výprodeje v PF a taky mě překvapilo, že je lehký. ale hřeje, takže jsem taky spokojená
ať se dobře nosí

b.w.
45 příspěvků 28.02.18 17:19

Tak nevím, bojím se té tenounké podrážky… Je to Geox.

Bossygirl
619 příspěvků 28.02.18 19:20

@b.w. Noha tu absolutně nemá oporu. Určitě ne na celodenní nošení. Ale jsou pěkné.

radmila.k
104 příspěvků 06.03.18 22:50

Nosí se ještě tento typ bot? Chtěla bych je nosit k jednoduchým černým a černobíle pruhovaným šatům. K tomu kvalitní kožené jednoduché kabelky a city batohy. Vše je Vagabond.

Hwi
440 příspěvků 07.03.18 10:55

@radmila.k Ty první si k nějakému jednoduchému a šmrncovnímu outfitu představit dokážu, ty zbylé už mi přijdou příliš „zdravotní“. Dbala bych na to, aby bylo oblečení a všechno ostatní dostatečně moderní - nebo aspoň ulítlé. :)

b.w.
45 příspěvků 07.03.18 12:22

@radmila.k
Podobný typ se nosí, ale vypadá celkově více dramatičtěji, vyšší podpatek, mohutnější platforma, toto je takové ani ryba ani rak.

radmila.k
104 příspěvků 07.03.18 15:45

Díky za názory. Jak jsem zjistila, stejně už se neprodávají, což jsem si taky mohla zjistit dřív:-)

Příspěvek upraven 07.03.18 v 15:47

radmila.k
104 příspěvků 07.03.18 15:47
@b.w. píše:
@radmila.k
Podobný typ se nosí, ale vypadá celkově více dramatičtěji, vyšší podpatek, mohutnější platforma, toto je takové ani ryba ani rak.

To zní zajímavě. Jaké jsou to značky, nebo aspoň typ bot, jestli se nějak nazývá?

b.w.
45 příspěvků 07.03.18 16:03

@radmila.k
Třeba tady mají v názvu jak kotníčkové lodičky, tak polokozačky, no nevím…:-D

http://www.lekarnavresina.cz/…p-12147.html?…

Ghost B.C.
3619 příspěvků 11.03.18 14:14

Váham. Je to v podstatě zhmotnění mé představy o červené kolové midi sukni, kombinací k nošení bych taky vymyslela spoustu a přesto pořád nevím, zda koupit nebo nekoupit. Nebude to už moc Maková panenka? Délka sukně je cca 68 cm, já mám asi 175, takže bude někde pod kolena…

https://www.zoot.cz/…-dot-lantern

DRW
1976 příspěvků 11.03.18 15:23

@Ghost B.C.
byt ja tak si ji koupim, makovou panenkou se stanete jen tehdy, kdyz k tomu vezmete bile tricko, rozpustite blond vlasy, vetknete kytku do vlasu a budete behat za motyly po louce a ta sukne vam musi byt cca ke kotnikum.
Otazka je, proc se ptate na MP zda koupit ci ne? Protoze pokud je to vase vysnena, tak objednam na vydejnu, vyzkousim a pokud padne jako ulita a ve sama se v ni budete citit a cena je pro vas OK, neni tady nic k reseni. Pokud mate pochybnosti odlozte ten napad naveky do spodniho supliku. Ja si klidne stihlou vysoky zenu v bordo/tmave cervene sukni a bud s cernym trikem, kosili a v balerinach ci steklich dovedu bez problemu predstavit a jako zenska bych ji to bez zavisti pochvalila.

vlm
4103 příspěvků 11.03.18 15:31

@DRW maková panenka nebyla blond :-),jinak souhlasím

Stránka:  « Předchozí 1 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Barbara Nesvadbová vydává knihu o módě, stylu a trendech

Barbara Nesvadbová vydává novou knihu s názvem Síla stylu. V ní... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama