Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1199) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

vlm
4103 příspěvků 11.03.18 15:33

@Ghost B.C. sukne vypadá dobre zkuste a uvidíte

DRW
1976 příspěvků 11.03.18 16:43

@vlm jejda, tak to byla vila Amalka, prece jen detstvi v cudu, deti uz take dospele a vnoucata zatim v nedohlednu :D

vlm
4103 příspěvků 11.03.18 16:44

@DRW jj Amálka. Hlavně, že ye máte naco vymluvit, to já si blbosti pamatuju :-)

DRW
1976 příspěvků 11.03.18 16:50

@vlm uprimne ja taky, ale jine. Napr. u nas v praci jeden kolega dava lidem, ktere si vybira do tymu ruzne logicke ulohy a mezi nimi je vzdycky neco ze sirek. Napr. posunte 3 sirkami a vytvorte z daneho x stejnoramennych trojuhelniku etc. Ale animovane obrazky, ty mi delaji problem. Mimochodem dodnes si nepamatuji, kdo je Kremilek a kdo Vochomurka, stejne to mam i s Bobem a Bobkem. Ale aspon si pamatuji do ktere pohadky to zaradit.

Hwi
440 příspěvků 12.03.18 10:38

@Ghost B.C. Já bych se jen bála, že se ta 100% bavlna bude mačkat. Píšou sice „nemačkavý materiál“, ale moc se mi tomu nechce věřit. Jako člověk, co spoustu sukní musí po každém použití žěhlit, si už na tohle dávám fakt pozor.

Ghost B.C.
3619 příspěvků 12.03.18 12:38

Děkuji všem za ohlasy :) Jasně že u Zootu není moc o koupit/nekoupit, spíš mě zajímalo, jestli vůbec zkoušet/nezkoušet objednat (výdejnu v žádném rozumném dosahu nemám), případně jestli někdo nebude mít postřeh, který by mě osobně nenapadl. Zrovna to mačkání je dost dobrá připomínka - vzhledem k ceně by mě to fakt nenadchlo.
Každopádně jestli se rozhodnu pro, podělím se o dojmy.

Kralis
1 příspěvek 12.03.18 13:02

Přemýšlím nad koupí této šály (vlna a hedvábí). Ano/Ne, jak kombinovat? Díky

marikahr
664 příspěvků 12.03.18 13:18

Ja vacsinou hladam sal ku kabatu a nie naopak…
tazko vam radit, mna este nikdy neoslovil sal zaveseny na mastalnych vratach ;-)

vlm
4103 příspěvků 12.03.18 18:25
@Kralis píše:
Přemýšlím nad koupí této šály (vlna a hedvábí). Ano/Ne, jak kombinovat? Díky

Nejlip s nějakým oblečenim

b.w.
45 příspěvků 13.03.18 09:56
@Ghost B.C. píše:
Děkuji všem za ohlasy :) Jasně že u Zootu není moc o koupit/nekoupit, spíš mě zajímalo, jestli vůbec zkoušet/nezkoušet objednat (výdejnu v žádném rozumném dosahu nemám), případně jestli někdo nebude mít postřeh, který by mě osobně nenapadl. Zrovna to mačkání je dost dobrá připomínka - vzhledem k ceně by mě to fakt nenadchlo.
Každopádně jestli se rozhodnu pro, podělím se o dojmy.

Ta sukně je pěkná, vrácení je u Zootu extra jednoduché, já bych se toho nebála. Jen tedy malý postřeh ode mě, mám pocit, že u Zootu se vyplatí nakupovat jen ve slevách, přijde mi, že ty běžné ceny mají nadsazené…

Ghost B.C.
3619 příspěvků 13.03.18 10:46

@b.w. Píšete mi do rány :) Zrovna jsem se proklikala na oficiální stránky značky (Saint Dot) a máte pravdu, Zoot tam má přimáznuto, ale ne zase o tolik víc, než kdybych si sukni objednala přímo ze od výrobce - ze Slovenska.

Každopádně mám objednáno, tak pak dám vědět. Rozhodlo hlavně to, že přímo na stránkách Saint Dot se píše, že sukně má v mé (doufejme) velikost délku 59 cm, což je pro mne mnohem lichotivější, než nějakých 68, které udává Zoot. Ale uvidíme.

Ghost B.C.
3619 příspěvků 16.03.18 09:40

Tak abych to uzavřela, podávám hlášení o odkazované sukni. Budu vracet. Ušitá je pěkně a má krásnou barvu, ale tím to všechno končí. Materiál je lepší monterkovina, takže když si z přítelem stoupnem vedle sebe, vypadá to, že jsme si našili ze stejné role. Dále se opravdu příšerně mačká (Hwi to trefila), takže ta poznámka o nemačkavosti je celkem výsměch. A v neposlední řadě je mi velká v pase, takže nesedí, kde má a vypadá to blbě.
Je to škoda, protože být z nějaké vhodnější látky (a v odpovídající velikosti), tak si ji nechám.

Jordaan
8173 příspěvků 16.03.18 10:17

@Ghost B.C.

to s tou stejnou roli me ted pobavilo :-). Najdete jinou, driv nebo pozdeji na Vas bude nekde cekat ;-)

NočníMotýl
245 příspěvků 25.03.18 20:10

Prosim, řekněte, že je strašná. Uviděla jsem ji na letišti v Singapuru a byla jsem z ní hotová, ale vadil mi dlouhý popruh přes rameno, na kterém se nedá nosit jako crossbody ale jenom podél těla, připadalo mi to silně nepraktické. Teď na ní ale furt musim chodit koukat na web a nemůžu se rozhodnout. Takhle divoký potisk si nevezmu úplně ke všemu, čili bych ji tolik neunosila, což mi taky vzhledem k ceně krapet vadí. Ale když mně se tááák líbí!

rineke
159 příspěvků 12.04.18 14:24

Co si myslíte o těchto botách? Je to peklo nebo ne? Je to zdravotní obuv. Mám nějaké problémy s nohama, takže mě lákají, ale zároveň si nejsem úplně jistá, kde je u zdravotní obuvi ta „pekelná hranice“…

megusa
413 příspěvků 12.04.18 14:39

@rineke Kam a k čemu? mně teda úplně pekelný nepřipadaj.. mám teda asi trochu slabost pro „ošklivý“ boty.. :D
jen mi trochu připomínají crocs.. asi bych je musela vidět na noze..

DRW
1976 příspěvků 12.04.18 19:46

@rineke
normalni sandaly. Peklo by byly outdoorove krusky, tyhle vypadaji jako bezne mestske boty. Tohle bych neresila. Predpokladam, ze do divadla v nich nepujdete.

shanimplavkynahrocha
4527 příspěvků 12.04.18 20:59

@rineke Mám je, jsou docela robustní, trochu pantofle, ale já nosím i birkis na normální procházky, mám dost zničené nohy… Rozhodně mezi zdravotní obuví je to to lepší.

Beldarana
188 příspěvků 21.04.18 12:24

Hledám nějaké sandále co jsou pohodlné a poslední dobou trošku tápu. Na normální pobíhání po městě a nebo na různé výlety po městech.

weruberu
1167 příspěvků 4 inzeráty 12.05.18 10:57

Sháním na léto šaty z hedvábí, zatím jsem našla tyto na jednom zahraničním eshopu…kdyby měl někdo ještě nějaký jiný tip, budu ráda

Jordaan
8173 příspěvků 12.05.18 13:27

@weruberu

Rada koukam do Max Mara, ale nejsou zrovna za hubicku.

weruberu
1167 příspěvků 4 inzeráty 12.05.18 17:34

@Jordaan Díky moc za odkazy, než objednám přes net, zkusím ještě kouknout v Praze do Cos (na ten jsem úplně zapomněla), jestli mi tam něco padne…

bluuudicka
1037 příspěvků 15.05.18 18:32

Pořád na mě vyskakuje tenhle batoh v reklamě na Bonami a mně se fakt líbí. Je to jakože bezpečnostní batoh, tzn. zloděj do nich v metru jen tak nehmátne… Poslední dobou pořád běhám po městě s notebookem a v kabelách to fakt není ono… Co myslíte, koupit nebo nekoupit?

Stránka:  « Předchozí 1 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Barbara Nesvadbová vydává knihu o módě, stylu a trendech

Barbara Nesvadbová vydává novou knihu s názvem Síla stylu. V ní... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama