Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1199) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
2930 příspěvků 23.09.18 10:17
@DRW píše:
Bud mame touhy nerealne nebo to nepotrebujeme.

Tú tašku naozaj nepotrebujem. Viem, že sa tu píše, že správna taška pozdvihne každý outfit, ale aj napriek tomu, že som magor do tašiek, tak nemám ku každému outfitu zvlášť tašku. :-D

dagino
763 příspěvků 23.09.18 12:56
@DRW píše:
@dagino ja nemam nic proti designerum a kupodivu si jejich prace dost vazim, ale je design, ktery je absolutni novinkou a to nejen tvarem a strihem etc. etc., ale pak je pouziti zabehnuteho vzoru a jeho obmena pro nejakou znacku. A v tomto pripade je to pouziti vzoru. Muzeme se dohadovat je to kopie neni to kopie, ale ja vidim 2 ruzne tasky se stejnym strihem. Je to stejne jako se strihem satu napr. klasicky princesovy strih, ktery ma sva pravidla, nekdo ho sveho casu pouzil jako prvni, ale mnohem znamejsi pri pouziti uplne nekym jinym (fakt nemam chut hledat kym). Nebo prvni „sitovka“ byla vyrobena ve 20. letech ve Zdaru/Sazavou a dneska jeji modifikace behaji snad po celem svete, vsechno jsou to kopie zavedeneho vzoru. Takze pro me je dulezitejsi to, kdo je majitelem onoho vzoru/strihu. A tady vyvstava otazka kdo? Givenchy designer nebo uplne nekdo jiny?

To čo píšete je pravda v ideálnom právnom svete. Realita je však taká, že dnes trvá okopčenie designu " značkovým " reťazcom pár týždňov. Už som písal, že robím so svietidlami a realita je taká, že design ocenený v Miláne na konci zimy, je už v lete ponúkaný na čínskych e-shopoch. Operuje sa samozrejmä tým, že to nie je kópia, lebo to má sklíčko inej farby, a teda je to len inšpirované vzorom.

Jordaan
8485 příspěvků 23.09.18 13:26

@giuliettka

Prava Antigona je nadherna. Kdyz jsem letela posledne z Prahy, tak se mnou cekala na odlet pani s malou holcickou a uz na dalku me zaujala jeji taska na potreby pro tu malou. Takze jsem se k ni trochu prifarila a zjistila, ze to je Antigona, kterou pani pouzivala jako babybag. Ta kuze i zpracovani jsou naprosto bezchybne.

lorens
2015 příspěvků 23.09.18 22:14

Nechtěly byste místo Antigony boty ?

Jordaan
8485 příspěvků 23.09.18 22:21

@lorens

To musi clovek byt uz opravdu nadsenec :-). Jsou fakt hnusny :-D

MP blanka
1708 příspěvků 23.09.18 22:25

@lorens -preboha, z čoho sú tie sople ?

lorens
2015 příspěvků 24.09.18 02:15

@MP blanka Nemám tušení. Chtěla jsem to vidět naživo, bohužel u nás v Nordstrom je nemají. Ale myslím, že stačí zout nejbližího bezdomovce a máte je.

porjk
2578 příspěvků 24.09.18 07:43

@lorens Pokud je výobce důsledný,budou i tak smrdět.

vlm
4369 příspěvků 24.09.18 08:10

@porjk tak za ty peníze by to mělo být se vším všudy:-)

Doudou
1387 příspěvků 24.09.18 08:43

@giuliettka Dobře jste udělala. Ty kabelky jsou si opravdu dost podobné a podle mě by Vás to stejně furt štvalo, že si někdo třeba myslí, že je to napodobenina, popř. fake.
Co se týče Antigony, tak se blíží Vánoce, ne? :-)

Doudou
1387 příspěvků 24.09.18 08:44

@lorens Tohle mi připomíná moji turistickou minulost, když se mi rozbily pohorky a já jsem si je slepila tavnou pistolí.
Vypadalo to totálně stejně. Jsem si to měla nechat patentovat, sakra.

mikrob
138 příspěvků 24.09.18 09:36

@lorens Viděla jsem dobře, že tohle stojí skoro 40 tisíc? Takové hnusoby bych nenosila ani na chalupě :-)

porjk
2578 příspěvků 24.09.18 14:38

@mikrob Taky nejsou určeny na chalupu, ale na nějakou monstrakci :),kde se očekává áchání a následování. Kdyby stály 400.-, zájem by nevzbudily

mikrob
138 příspěvků 25.09.18 14:42

@porjk Asi nejsem cílová skupina, takové boty bych nevzala na nohy ani zadarmo :-)

porjk
2578 příspěvků 25.09.18 15:29

@mikrob No,trochu to smrdí i přes monitor :)

giuliettka
2930 příspěvků 25.09.18 15:32
@Doudou píše:
Co se týče Antigony, tak se blíží Vánoce, ne? :-)

O kabelke za 100 tisíc si myslím, že si ju má kúpiť niekto, pre koho je tých 100 tisíc niečo, čo može stratiť rovnako ako zapaľovač. Moja najdrahšia taška stála 10 tisíc, nie sto a myslím, že v tej cenovej relácii by som to ešte ako darček pod stromček brala. Ja nie som tak bohatá, aby sme si dávali pod stromček stotisícové dary.

Stránka:  « Předchozí 1 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek