Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1192) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
6710 příspěvků 1.5.20 08:14

@EmilyG. Pošli link. Prosím.

EmilyG.
1693 příspěvků 1.5.20 08:34

@giuliettka tak jsem se na to hrnula a uz tam nejsou! Jen ty dzinovy co jsi davala, tak se ti moc omlouvam.
Jeste se podivam jestli nejsou uz ve slevach.

EmilyG.
1693 příspěvků 1.5.20 09:56

Sakra nejde mi to, uz tam jsou, kdyz zadas midi dress j, colour blue sou treti v poradi.jsou taky ke krku,, nemaji rozhalenku. Je to stejny strih jako ty dzinove, cena nekolikanasobna, ber ty cerne!

giuliettka
6710 příspěvků 1.5.20 10:18

@EmilyG. Vzala som čierne, už majú len dve veľkosti, zvyšok je vypredaný, tak aby som nedopadla jak s tými od PF. Chcela som tieto, ale do 34 sa nevojdem. Som nielen stará, ale aj tlustá. :-)

giuliettka
6710 příspěvků 1.5.20 11:05
@EmilyG. píše:
Sakra nejde mi to, uz tam jsou, kdyz zadas midi dress j, colour blue sou treti v poradi.jsou taky ke krku,, nemaji rozhalenku. Je to stejny strih jako ty dzinove, cena nekolikanasobna, ber ty cerne!

Zadala som to najpr omylom do googlu, namiesto hladania na COS a pozri čo mi našlo ako prvé. Tie sa mi páčia teda fest.

https://www.johnlewis.com/…lue/p4933655
fakt uvažujem, že si kúpim aj tieto. Niekto tu písal, že má dve rovnaké šaty, len inú farbu, tak by ma zaujímalo, čo na to okolie? Všimne si, že šaty sú totožné?

Femur
287 příspěvků 1.5.20 11:15

@giuliettka Ty teda ale jsou… Ta barva je nádherná.

giuliettka
6710 příspěvků 1.5.20 11:43

Zaujímalo by ma či tie mínusy v tomto vlákne značia, že sa šaty nepáčia. Alebo sú čistě osobné. :-D
Podľa toho, že ich chytla aj @EmilyG. usudzujem na obdiv k šatám a zavrhnutie nás ako osoby. :-D

EmilyG.
1693 příspěvků 1.5.20 12:02

@giuliettka ty jsou nadherne!

BeKaa
537 příspěvků 1.5.20 12:10

@giuliettka Ty modré jsou super, jinak mám jednu halenku ve dvou barvách a pár lidí si toho všimlo, ale protože jsou fakt pěkné, tak to nikdo nekomentuje ve zlém.

giuliettka
6710 příspěvků 1.5.20 12:13

@BeKaa A u tých šiat by ste povedala, že sú rovnaké. Pripadá mi, že by som potom musela zavrhnúť všetky šaty s límcom. Alebo si fakt len hľadám výhovroku, pretože sa mi páčia a chcem ich. :-)

EmilyG.
1693 příspěvků 1.5.20 12:15

@giuliettka jsou krasne oboje, tyhle i ty cerne.

kobylkalucni
342 příspěvků 1.5.20 12:21

Berte oboje. V nejhorším, když si je oblečete a nebude to ono, tak je můžete vrátit. Když si je nevezmete, tak nad tím budete zbytečně dumat.

BeKaa
537 příspěvků 1.5.20 12:29

@giuliettka Kupte si oboje, úplně stejné nejsou, a i kdyby byly… je lepší si koupit jiné, které vám nesedí ani se tolik nelíbí? :grinning:

giuliettka
6710 příspěvků 1.5.20 12:36

Idem si objednať aj tie modré. A dám vám vedieť aké boli reakcie na podobné šaty. :-D

Femur
287 příspěvků 1.5.20 21:41

@giuliettka Já jsem si podle jednoho střihu, který mi seděl ušila asi čtyři sukně (různá barva, materiál, ale délka víceméně stejná - ke kolenům). A všimla si toho jen jedna kolegyně, která to komentovala slovy: " ty ráda nosíš tyhlety sukně viď, dobře děláš, ty ti sluší." Že to je čtyřikrát to samé, no a… když to sedí. Některý chlapi si takhle kupují trička, košile i spodní prádlo. A někdy i úplně stejné. Když to mají vyzkoušené, nechce se jim už shánět něco jiného.

EmilyG.
1693 příspěvků 1.5.20 22:28

@Femur to je prave uplne skvele, ze uz vite V cem se dobre citite a co vam slusi.

Paris1789
4367 příspěvků 1.5.20 22:34

@Femur já si teď koupila úplně stejné boty, co už mám, protože se mi v nich dobře chodí a ty starší už mi připadají být trochu jeté. Já jich teda mám celkově 5 párů, ale tyhle mám i ve stejné barvě. Takže to úplně chápu.

Eyela
280 příspěvků 2.5.20 09:48

@Paris1789 Taky to tak s botama dělam (s teniskama), když jsou pohodlny a maji je ve vice barvach, beru, plus pokud maji osvědčeny model, ktery mne už opoušti.
A trička taky no, když mi to sedi a jsou ruzne barvy… a stejně nakonec zase nosim jen tu černou.

giuliettka
6710 příspěvků 2.5.20 09:53

@Eyela Počkajte, ale tak na jednofarebnom tričku sa moc strih zmeniť nedá. Čo zmeniť na strihu, aby bolo iné? Tak trička mám rozných farieb a jedného strihu hafo. Nad tým som dajak nedumala, že je to špatně. Ten malinký rozdiel vo výstrihu si všimne na postave málokto.

vlm
5128 příspěvků 2.5.20 10:14

@giuliettka asi jsem málo kdo :-). první triko bych minula bez povšimnutí, druhé klidně ve všech barvách.

giuliettka
6710 příspěvků 2.5.20 10:16

@vlm Prosím, myslím to ako otázku zo zvedavosti. Jak to myslíte? Veď je tam len pár mm rozdiel v tom véčku. Nejak nechápem. (ak teda nemyslíte značku, tú som si všimla až po vašom poste)

vlm
5128 příspěvků 2.5.20 10:19

@giuliettka právě to široké véčko se mi líbí.

Eyela
280 příspěvků 2.5.20 10:20

@giuliettka Ja třeba našla trička, co maji lodičkovy? vystřih a spadene rukavy, ne obyčejne triko.

giuliettka
6710 příspěvků 2.5.20 10:23

@Eyela Aha, tak to potom áno. Ja som myslela takú tu obačajnú klasicku, véčko, rukáv a šlus. :-)
@vlm Na mojej hrudi sa aj to hlboké véčko roztiahne. :-D

vlm
5128 příspěvků 2.5.20 10:34

@giuliettka to není bjejich ono, i moje hruď je pořádná

Stránka:  « Předchozí 1 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek