Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1192) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Eyela
281 příspěvků 2.5.20 12:43

@giuliettka To ne. I když… trika do lesa mám vlastně skoro všechna stejná, jen v jiné barvě. Prostě byla po ruce a stála devadesát korun.

giuliettka
6734 příspěvků 3.5.20 17:17

Tak tie modré šaty mám béčkom. Nejde poslať na svk, ani do cz a do Žitavy si to poslať nemožem, lebo by som po prevzatí balíka musela do karantény, teda ak by usudili, že prechod hraníc kvoli balíku je vec predoležitá. :-D

kobylkalucni
343 příspěvků 5.5.20 13:14

@giuliettka Zkuste jim napsat e-mail. Jedna věc je, že to mají nějak nastavené systémově, druhá věc je, že to klidně zabalit a poslat mohou. I kdyby to měli odepsat a poslat „bokem“. Je to jen o lidech, třeba Vám vyjdou vstříc. I u nich určitě poklesly prodeje a obchody si každého zákazníka váží daleko více než kdy dřív. Já takhle před deseti lety sháněla nějaké zboží z USA, nikdo do Evropy nezasílal, tak jsem obepsala několik obchodů. Dva mi odepsali „sorry, nejde to“, dva se neozvali vůbec a pátý bez problémů. Dokonce mi balíček poslali jako „gift“, tehdy to celníci tak neřešili jako dnes, tak jsem ani neplatila clo.

JarkaJ
1052 příspěvků 5.5.20 14:51

@giuliettka Na fb na mě vyskakuje reklama na „The Fold London“ a musím říct, netuším, co je za firmu, ale ty šaty a střihy mě hodně zaujaly a - nevím proč- vzpomněla jsem si na Vás, že jsou možná v e Vašem stylu :-), nebo ne? Většinou elegantní, jednoduché, takové „sofistikované“ se zajímavým detailem. Jo a ta krátkovlasá modelka se mi líbí, tedy její účes.

giuliettka
6734 příspěvků 5.5.20 16:09

@JarkaJ Teda tie modré sa mi páčia, ale 220 € sa mi zdá moc.

@kobylkalucni Jeej dík to vyskúšam.

JarkaJ
1052 příspěvků 5.5.20 16:22

@giuliettka Jo, třeba tyhle. Já nemyslela hned na objednání a koupi, ale třeba pro inspiraci na ušití. Překřížení a různé zajímavé sklady jsem nikde neviděla. Nejsou nijak levné, ale zas ceny odpovídají našemu PF. A ještě jedny šaty v Timoure, tam je cena ještě vyšší, 6900. Mají je v béžové a černé, ale zas takový dojem za tu cenu na mě neudělaly.

Stránka:  « Předchozí 1 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek