Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1198) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Eyela
296 příspěvků 2.5.20 12:43

@giuliettka To ne. I když… trika do lesa mám vlastně skoro všechna stejná, jen v jiné barvě. Prostě byla po ruce a stála devadesát korun.

giuliettka
8372 příspěvků 3.5.20 17:17

Tak tie modré šaty mám béčkom. Nejde poslať na svk, ani do cz a do Žitavy si to poslať nemožem, lebo by som po prevzatí balíka musela do karantény, teda ak by usudili, že prechod hraníc kvoli balíku je vec predoležitá. :-D

kobylkalucni
424 příspěvků 5.5.20 13:14

@giuliettka Zkuste jim napsat e-mail. Jedna věc je, že to mají nějak nastavené systémově, druhá věc je, že to klidně zabalit a poslat mohou. I kdyby to měli odepsat a poslat „bokem“. Je to jen o lidech, třeba Vám vyjdou vstříc. I u nich určitě poklesly prodeje a obchody si každého zákazníka váží daleko více než kdy dřív. Já takhle před deseti lety sháněla nějaké zboží z USA, nikdo do Evropy nezasílal, tak jsem obepsala několik obchodů. Dva mi odepsali „sorry, nejde to“, dva se neozvali vůbec a pátý bez problémů. Dokonce mi balíček poslali jako „gift“, tehdy to celníci tak neřešili jako dnes, tak jsem ani neplatila clo.

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.20 14:51

@giuliettka Na fb na mě vyskakuje reklama na „The Fold London“ a musím říct, netuším, co je za firmu, ale ty šaty a střihy mě hodně zaujaly a - nevím proč- vzpomněla jsem si na Vás, že jsou možná v e Vašem stylu :-), nebo ne? Většinou elegantní, jednoduché, takové „sofistikované“ se zajímavým detailem. Jo a ta krátkovlasá modelka se mi líbí, tedy její účes.

giuliettka
8372 příspěvků 5.5.20 16:09

@JarkaJ Teda tie modré sa mi páčia, ale 220 € sa mi zdá moc.

@kobylkalucni Jeej dík to vyskúšam.

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.20 16:22

@giuliettka Jo, třeba tyhle. Já nemyslela hned na objednání a koupi, ale třeba pro inspiraci na ušití. Překřížení a různé zajímavé sklady jsem nikde neviděla. Nejsou nijak levné, ale zas ceny odpovídají našemu PF. A ještě jedny šaty v Timoure, tam je cena ještě vyšší, 6900. Mají je v béžové a černé, ale zas takový dojem za tu cenu na mě neudělaly.

Mafaldav
9 příspěvků 21.8.20 16:25
Sandale Dr Martens

Neviem sa rozhodnut medzi tymito martenskami. Mate s nimi niekto skusenosti? Pripadne ktore sa vam najviac pacia? Moj favorit je Clarissa II squad ale kedze mam 2 male deti obavam sa, ze budu moc tazke na dlhsie prechadzky.
Vyzera to, ze kym sa rozhodnem bude oktober a tento rok si ich ani neobujem :)

Fakirka
70 příspěvků 21.8.20 18:17

@Mafaldav mě se nejvíc líbí ty třetí a nejmíň ty první. Ty budou asi i nejtěžší.

MarryJu
572 příspěvků 21.8.20 18:37

@Mafaldav Martensky mám troje, ale né tento typ, ale můžu říct, že i když vypadají mohutně, tak jsou lehké a skvělé se nosí. Nedám na ně dopustit

dagino
869 příspěvků 22.8.20 17:34

Ja mám tieto. Na letné dlhé prechádzky so psami sú fantastické. Prsty aj v teréne zostávajú v celku. Za štyri roky žiadna stopa opotrebovania. Jediná vec, že v Manchestri na predajni boli podstatne lacnejšie, ako sa dá zohnať u nás, alebo na internete.

Mafaldav
9 příspěvků 23.8.20 11:41

@Fakirka ano, tie prve su najtazsie. Na nejakom pofidernom e-shope som nasla, ze su o 100 g tazsie ako tie tretie (100g na jednu topanku). Fakt neviem, ci je to vela alebo malo :) Asi si ich objednam vsetky a potom vratim.
@MarryJu ake mate vy? Rozmyslam, ze si zaobstaram aj nejake prechodne/na zimu…

Mafaldav
9 příspěvků 23.8.20 11:46

@dagino tie su vyborne. Ale ja by som chcela predsalen nieco vzdusnejsie.
Ta cena je vysoka, ale zase dufam, ze to bude „buy for life“ a za 10 rokov pouzivania si ani nespomeniem kolko ma stali.

giuliettka
8372 příspěvků 1.9.20 16:26

Som na toto už stará? Od akého veku je to už len na dáždnik? :-D

Edit ps plánujem to nosiť bez batohu. :-D

Femur
653 příspěvků 1.9.20 18:27

@giuliettka Nejste. :-) Záleží na tom, kam to budete nosit. Takový deštník na túře v horách je směšný, pláštěnka ne. Mám něco podobného v tmavěmodré variantě a používám na horské výlety. Ale přiznám se, že jsem ji před lety vzala na školní zájezd do Anglie jen tak pro jistotu (deštník jsem měla též). Prosinec v Hastings na pobřeží, počasí pod psa, vytáhla jsem ji. Pár lidí se smálo až do chvíle, než po 5 minutách promokli na kost, protože pršelo díky větru i horizontálně. :-) A pak seděli v učebnách v mokrých džínách.
A takováhle pláštěnka je lepší než igelitová, ta je fakt na nic esteticky i funkčně.

giuliettka
8372 příspěvků 1.9.20 18:49
@Femur píše:
@giuliettka Nejste. :-) Záleží na tom, kam to budete nosit.

Do práce. ale prosím aby sa vzalo v úvahu, že žijem v Liberci. :-D Déšť a Kopce. :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.20 19:14

@giuliettka pláštěnka mi připomněla trauma z dětství, já v první třídě, lilo a maminka mi dala pláštěnku přes aktovku, teď vim, že to mělo logiků, pláštěnka byla puntikovana hezká, ale tehdy jsem chtěla deštník jako starší sestra a ne pláštěnku a ještě s hrbem.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.20 19:27

Pláštěnka je dobrá, ale musí být delší, než kde končí gumáky. :-)

Demode
2050 příspěvků 2.9.20 18:14

K džínám

bao-baba
1681 příspěvků 2.9.20 19:00

@benyka
Jo, jo, vzpomínám na dětství, jak jsem měla od mokrého kraje pláštěnky kalhoty zmáčené ledovou vodou :-)

Paris1789
5411 příspěvků 4.9.20 12:28

Mám ráda semiš, po takovéhle sukni jsem dlouho toužila, ale teď nevím.

Jordaan
9357 příspěvků 4.9.20 12:44

@Paris1789

Sukne mi prijde fajn, ale mam pocit, ze bude obtizne ji kombinovat - tak aby to bylo soudobe a nevypadala jste jako Eliska Balcerova :-).

Paris1789
5411 příspěvků 4.9.20 13:05

@Jordaan hele, tohle přirovnání je dost dobré, vůbec mě nenapadlo. I když s mou postavou bych byla ještě ráda, kdybych vypadala jako paní Balzerová, proti ní jsem prcek :-)
Já mám na zimu a podzim celou soupravu merino trik, která nosím od chvíle, kdy teplota klesne pod 10 stupňů, mám černá, fialová a šedá, k tomu by se to myslím hodilo, ale pořád váhám, abych v tom právě nebyla moc utopená. Jak jsem semišem posedlá, tak někdy nevidím nalevo napravo. K tomu bych nosila takovou oversize vatovanou béžovou bundu do pasu s kapucí a kotníkové boty, kterých mám taky víc druhů. Poslední jsem si koupila u ecco, ty mají dokonce podpatek.

BeKaa
638 příspěvků 4.9.20 15:18

@Paris1789 Myslím, že zrovna vy tu sukni unesete úplně v pohodě. S trikama bude fajn a líbila by se mi i se svetrem a martenskama. Před 20 lety jsem semišovou sukni měla a byla skvělá, nosila jsem ji fakt ráda.

MarryJu
572 příspěvků 21.11.20 15:44

Myslíte si, že tento kabát je už peklo? Nosila bych ho k martenskam. Volila bych k němu ležérní styl. Nebo ne?

ertz
928 příspěvků 21.11.20 17:33

@MarryJu Jak vypadá bez pásku? Hřeje? Má být letos tuhá zima :-)

Stránka:  « Předchozí 1 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek