Kupujete levné boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Bara06
2039 příspěvků 17.9.12 19:35

Příspěvek upraven 17.12.14 v 22:20

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 21:35

@holka? Slang:-) už to nejde opravit a snad za to nepůjdu do pekla že nemám příležitost zakoupit strevíčky u Vietnamců:-) Hlavní ale je že se máme dobře;-)to vyjadřování napoví.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.12 14:32

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:10

Denyna
4105 příspěvků 18.9.12 15:30

@Bara06 @uu přidávám se s blbou zkušeností s Tamariskama. Loni mi uprostřed zimy odešly boty a vydala jsem se shánět. Už moc velký výběr nebyl, ale jedny kožené tamarisky se mi celkem líbily. Na můj vkus měly tenkou podrážku, tak jsem dokoupila vlněnou vložku a teplo v nich bylo. Ovšem zničené jsou hodně, jen z chození po městě. Tuhle zimu tipuju nepřežijí, takže přístě taky už sáhnu po jiných.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.12 17:09

Taky se pridavam. Je to tak tri roky, co jsem mela kozacky Tamaris, byly krasne, cenove uz nevim, kolem 4 tisic (mozna 5?),ale vydrzely velke kulove. Uz bych si je nekoupila, po zime byly na odpis a to byla zima v Praze.

martini bianco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 09:25

Nejlevnější boty od paris hilton v čr :

http://www.vykupto.cz/…paris-hilton

Untitled_
20 příspěvků 13.11.12 09:38

Já mám boty jak drahé ( pro mě třeba kolem 2000kč ) tak levné (výprodej 150kč). Boty nekupuji podle ceny, podle toho jak mě zaujmou a jak mi sedí. Dražší boty mám na sport kvůli funkčnosti ( 1300-3500 )

Normální obuv jsem si dovezla z Londýna - takže mám jak boty Lacoste nebo kotníčkové tenisky od Pumy, tak tenisky z Primarku po 2,5 librách a jsem spokojená. Většinu lodiček a bot na podpatku mám z letních výprodejů - takže kolem 300kč. A zimní boty ty mám hodně z internetu, aukcí atd.

Myslím, že je to taková zlatá střední cesta :)

Sibyla
2646 příspěvků 13.11.12 10:08

No, laciné, (čti asijské boty z mizerného materiálu) bych nekoupila, to radši další sezónu ve starých, kdyby na pořádné nebylo. A Aukru, bez vyzkoušení, jsem dlouho nevěřila. Ale nedávno tam měli černé kožené kotníčkové Franco Fortini od korunky, tak jsem to riskla. Získala jsem je za 33+poštovné a jsou úplně božské, měkounké a pohodlné, vydržím v nich celý den. Takže jsem se osmělila a vydražila další, italské polobotky z přírodní kůže za 1-, a zatím nejdražší vysoké černé kozačky za 550-. Závěrem: laciné boty ne, kvalitní boty lacino ano.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 10:25

@Sibyla
Franco Fortini jsou levne boty i kdyz jsou uplne nove :-)

chinin
2788 příspěvků 13.11.12 10:31

@La_Crime
Z vlastní zkušenosti vím, že ona hranice „přiměřenosti ceny“ se s rostoucím příjmem posouvá - tak nějak samovolně, přirozeně… Také byly doby, kdy jsem měla pocit, že jsem se „rozšoupla“ s botami za 1.500, doby, kdy jsem měla „strop“ 2.000, doby, kdy jsem „těžce rozdýchávala“ koupi kozaček za 2.500… Zrovna boty jsou ale podle mě jedna z kategorií, kde se vyplatí kupovat „největší kvalitu, kterou si mohu dovolit“.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 10:35

@chinin
u mne se posouva i bez rostouciho prijmu, coz obcas nekdy tezko rozdychava muj manzel :-D. Souhlasim s tim, ze se vyplati koupit to nejlepsi, co si muzu dovolit…

chinin
2788 příspěvků 13.11.12 10:46

@GreatSusan :-) Mně se tak nějak PLÍŽIVĚ pořád zvyšuje životní standard (naštěstí to souvisí s rostoucím příjmem).. Občas si to uvědomím a zamrzí mě, kolik jsem mohla ušetřit, kdybych svůj standard v určitou chvíli „zmrazila“, ale netrápí mě to zase tak, abych s tím něco dělala.:-)

Já jsem zatížená na kvalitu, takže kupuji kvalitnější a kvalitnější věci. Naštěstí nejsem zatížená na „luxusní značky“ apod.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 10:55

@chinin
to znam :-)
ale delat s tim nic nechci…

zwedavka
1167 příspěvků 13.11.12 11:08

Mám to taky tak, když si to uvědomím, tak si řeknu…no konečně.

Sibyla
2646 příspěvků 13.11.12 11:22

@GreatSusan Rozhodně jsou kožené a kvalitně ušité, cena tohoto typu 1700-2000. Levné boty jsou u mě umělé a pod tisícovku. Já jsem prostý člověk.

chinin
2788 příspěvků 13.11.12 11:38
EJK
270 příspěvků 13.11.12 12:13

@chinin Závidím všetkým, čo si môžu kúpiť bez problémov topánky - lacné či drahé. Mám výrazné haluxy a kupovanie topánok je pre mňa trest.Mali by byť vpredu dostatočne široké, mäkké, na pohodlnom podpätku - aj tak sa mi cca po dvoch-troch mesiacoch zvršok odtrhne od podrážky. A teraz „babo raď“.

chinin
2788 příspěvků 13.11.12 12:27

@EJK
Já jsem na výběr bot hodně náročná a osvědčily se mi boty značek Gabor, Hoegel, Marc, Clarcs, Ara, Paul Green.

MPSkrolew
1850 příspěvků 13.11.12 12:33

@chinin @GreatSusan Ano, kdyby u ničeho jiného, tak u bot souhlasím s tím, kupovat to nejlepší a nejkvalitnější, co si můžu dovolit.

Bugatti
4086 příspěvků 13.11.12 12:39

Na spoustě věcí se dá ušetřit, ale na botách se to opravdu nevyplatí. V posledních letech se mi podařilo koupit několik párů od firmy Salamander ve slevě. Tato značka je z dražších, ale jsou velmi kvalitní a ve slevě stojí pod 2 000 Kč. Zimní kotníčkové nosím už třetí sezónu a jsou stále jako nové. Přiznám se, že kvůli pohodlí bych si je koupila i za původní cenu, ale když člověk koupí kvalitu a ještě ušetří, radost je dvojnásobná. Levnější (ale ne lacině vypadající) boty jsem ochotna si koupit pouze společenské lodičky, v nichž se budu pohybovat po omezenou dobu v místnosti.
Mám též boty značky Tamaris a nemám s nimi potíže, nosím je 2. sezónu a stále dobře vypadají. Pravdou ale je, že na běžné nošení mám vždy na sezónu asi 3 páry, které střídám

Cathero
200 příspěvků 13.11.12 12:49

Do tisíce-tisícovka je opravdu můj strop. Tedy, boty mi ještě narozdíl už od všech ostatních částí oděvu kupuje mamka, ale asi bych se neodvážila chtít po ní boty za 2000, i když mě pořád nutí, ať si jich kupuji spíš míň a spíš dražší a kvalitnější, mně prostě dělá problém najít boty kvalitní a zároveň hezké (teď nemyslím lodičky nebo boty v ceně kolem pěti tisíc, ale spíš opravdu kvalitní dejme tomu zimní boty, které by vážnš vypadaly pěkně). Proto nakupuji hlavně u Deichmanna apod., vydrží to sice třeba jen jeden rok, ale vždycky si tam vyberu přesně podle svého vkusu. Občas si koupím i boty pocházející z číny, ale ty nosím buď hodně příležitostně a nebo je vyhodím třeba po pár měsících když už se v nich nedá chodit. Kde ale vážně boty nekupuju jsou second handy, toho se až štítím. Možná je to tím, že jsem ani nikdy na nějaké pěkné sekáčové boty, co by byly v mojí velikosti a vypadaly v dobrém stavu nenarazila, ale představa, že bych pak měla mít všelijaké plísně či co mě celkem děsí.

chinin
2788 příspěvků 13.11.12 13:27

@Cathero
Píšete: „…tisícovka je opravdu můj strop…“ a "…vydrží to sice třeba jen jeden rok….

Ony jsou pak ty boty levnější jen zdánlivě, protože, pokud byste si koupila kvalitní boty dejme tomu za 2,500, vydržely by vám třeba 4 roky… Nesnažím se vás přesvědčit, jen vám to dávám k úvaze.

Cathero
200 příspěvků 15.11.12 09:02

@chinin
To ano, spíš jsem to asi myslela tak, že mi přijde lepší kupovat levnější boty na kratší dobu, než jedny drahé na několik let, člověka to míň omrzí a není to taková rána jako vypláznout 2,500 najednou.

Curlygirl
1901 příspěvků 15.11.12 09:40

@Cathero takhle to asi vnímáte, protože jste zřejmě mlaďounká a ráda střídáte styly a věci.
Já například už našla svůj styl, ve kterém se cítím dobře a i když někdy koupím levnější módní výstřelek, dokážu dobře odhadnout ty věci, které považuju za dlouhodobě nositelné a nadčasové a do nich klidně ty tisíce vrazím. Ještě jsem se v úsudku nemýlila a ušetřila jsem si spoustu strarostí a stresu s obíháním obchodů každou sezónu. Takové jedny kozačky za asi 6-7tis mám už třetí rok a jsem naprosto spokojená. Mám samozřejmě ještě jiné boty na prostřídání, ale tyhle jsou má naprostá stálice.

natyska123
62 příspěvků 15.11.12 10:11

Já kupuji boty v různých cenových relacích, hodně drahé, středně drahé i docela levné - ty jsou ze slev třeba u Bati…rozhoduji se podle toho, jestli se mi bota líbí a upotřebím ji..ale asi bych řekla, že větší radost mám z dobrého, levného kupu..takže ano, kupuji i levné boty a jsem s nimi spokojena a líbí se mi, jinak bych je nekupovala…docela dobré zkušenosti mám i s obchodem CCC, kupuji tam boty dcerce a sobě už jsem tam nakoupila dost párů, většinou z té řady Lasocki, nikdy s nimi nebyl problém…nedávno jsem ale u nich koupila i nekožené boty, protože se mi strašně líbily…co se týče trvanlivosti bot, málokdy jsem měla problém s levnějšími botkami, ale třeba lodičky od Versace se mi na boku rozpáraly poměrně brzo, balerinkám od LV ihned po zakoupení začala odpadávat ozdobná krychlička, sice jde zpět nacvaknout, ale uvolňuje se - moje chyba, že jsem je nešla vrátit, ale byly poslední v mé velikosti a končil ten produkt jako takový, takže výměna by nebyla už možná…drahé zboží neoplývá vždy kvalitou, a nevydrží věčně, ani za předpokladu, že se používá málo - je to prostě kus od kusu..nákup dražších bot si trochu rozmýšlím, levné ve slevě beru hned a opravdu mi dělá radost, že si koupím boty zhruba za pět set a jsou pěkné a kvalitní, v létě jsem si takto u Bati nakoupila ve dvou dnech 8 párů zajímavých bot ve výprodeji a některé z nich mi byly chváleny i v drahých buticích v zahraničí od prodavaček…levná bota rozhodně nemusí znamenat nízkou kvalitu…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek