Kupujete levné boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
zwedavka
1167 příspěvků 15.11.12 10:26

CCC nedoporučuju, holka za 2 měsíce občasného chození prošlapala podrážku (koupila si ten šunt samostatně), sice vyměnili bez problémů, ale když jsem si měla vybrat náhradní, tak jsem měla v ruce snad všechny dámské boty a všechny stejné, tenká skoro papírová netvarovaná podrážka.

natyska123
62 příspěvků 15.11.12 10:58

@zwedavka moje holka některé boty z CCC měla taky zničené za krátkou dobu, ale bylo to spíš způsobem, jak je nosí, není na to opatrná a tak ty boty občas podle toho dopadnou, ale nechodím reklamovat, beru to jako běžnou ztrátu, když má okopaný podpatek a sedřený, hned je vyhodím..svoje boty od nich mám bez jediné vady, asi jsem zrovna dobře vybrala, bych řekla..a hlavně je to i tím, že bot mám tolik, že je neunosím a vlastně ani málo častým nošením nemám šanci zjistit, jestli hodně vydrží..ale co vím z diskuzí, tak často jsou jejich boty reklamovány, je možné, že denní zátěž ne všechny jejich boty vydrží…denní nošení se hodně podepíše i na drahých botách, kočičí hlavy dělají hodně, ty dokážou odepsat i den staré boty a je jedno, kolik stály, jenom u těch drahých to mrzí o hodně víc…

zwedavka
1167 příspěvků 15.11.12 11:17

Např. okopanou špičku nereklamuju, moje chyba, podrážku skrz reklamuju, jejich chyba.

Příspěvek upraven 16.11.12 v 11:41

Eskarína
29 příspěvků 15.11.12 11:59

Já se snažím kupovat boty kvalitní, pokud možno kožené a nepříliš drahé. Parkrát se mi to už povedlo viz balerínky od Bati za 5set, které vydržely tři sezóny opravdu intenzivního chození. Když boty opravdu potřebujua jsou to boty kvalitní, jsem ochotna za ně dát tisíc, dva.
Ovšem loni jsem sháněla kožené zateplené kozačky s kožíškem, aby v nich bylo teplo i v 20ti stupňových mrazech a byla jsem ochotna za ně dát i tři, čtyři tisíce. Nesehnala jsem. V mnoha obchodech jsem se setkala s odpovědí, že do Čech se moc kožené boty nevozí, spousta kozaček mi byla úzká (a to jsem neměla tlusté ponožky) a většina měla tvrdou „papírovou“ podrážku a vůbec byly děsně nepohodlné. A protože mám ráda svoje nohy koupila jsem si nakonec v místním Prioru báječně pohodlné koženkové, kožíškové kozačky za 500,–. Mělo to být provizorní řešení, ale asi mi zůstanou. Letos už jsem taky prošla spoustu obchodů a vyzkoušela spoustu bot, ale na kozačky z Prioru neměly ani jedny.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 17:00

Bezne latkove/kozenkove/sportove topanky nakupujem najradsej v ccc, deichmanne, u batu, v zlavach sa daju najst kvalitne kusy za nie vela penazi, ale to uz isto viete. Ak vsak kupujem kozene topany, snazim sa ist do polska na trh (Nowy Targ, mam to stastie, ze to nemam daleko), vyber je obrovsky, takmer vsetko je z pravej koze, kvalitu sitia vsak treba pozorne obzriet na mieste a dohodnut sa na co najnizsej cene(castokrat byva tretinova az desatinova oproti kusom(presne rovnakym vyrobkom od rovnakeho cloveka!) dovezenych do slovenskych kamennych obchodov so zmalovanymi predavackmi. ak mam stastie, kupim to tam priamo od cloveka, ktory to sil a da mi este par dobrych tipov na udrzbu. Ak nemam zrovna naladu na trh a blato, da sa dost dobre nakupit aj v polskych kamennych obchodoch/obchdnych domoch(napr. galeria v meste Nowy Sacz), cena je sice o nieco vyssia, ale stale sa to oplati viac, nez na slovensku a v cechach.
ak to vsak mate daleko, urcite by stalo za to, najst si nejaky polsky e-shop nejakeho maloobchodnika alebo este idealnejsie nejakej rodinnej firmy, ktora si uctuje len o nieco malo viac, nez vyrobne naklady.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 17:15

@kappa Nějak mi to tu zavání reklamou, ale ještě nevím na co. Že by na Polsko:-)?

Mylady2
12413 příspěvků 18.12.12 18:48

@ionicera jestli všecky ty polské střevíce voní jak ty v CCC tak to mě ta reklama vubec ale vubec neovlivní-)

valery
1587 příspěvků 19.12.12 10:37

@Mylady2
to jste si zas naběhla na vidle - jako kdybyste tu byla prvně :-)

Mylady2
12413 příspěvků 19.12.12 10:49

@valery píšu cosi myslím…ne co chtějí slyšet klikači na ramena…

Dorenika
464 příspěvků 19.12.12 10:51
@Mylady2
@Mylady2 píše:
@nolita Podle mě nepřimýšlí:-( oni tím stihomanem žijou… A o to je to smutnější. Jako bych já tady jak pomatená ramenovala každou věc zakoupenou za 40,– v tom pošahaném Sekáči.

ale no tak, ja zijem v anglicku sama, studujem tu a popritom mam part time, ja si kupit boty inde ako v charity shope alebo primarku jednoducho nemozem co uz narobim a pritom sa denne prechadzam po harrods (pracujem tam) a nemyslite si ze by som si aj ja rada nekupila jedny z tych krasnych topanok co tam maju ale…no ale to neznamena ze tych ktory si ich bezne kupuju zavidim a prajem nieco zle :D skor mam len pocit ze ludia co maju na sr/cr peniaze maju ten syndrom ze maju pocit ze im kazdy zavidi (vid. rytmus) :)

Mylady2
12413 příspěvků 19.12.12 10:53

@Dorenika musíte si to přečíst celé;-)…

Dorenika
464 příspěvků 19.12.12 11:00

@Mylady2 ja som si to precitala cele, no a mam z toho pocit ze niektore ine uzivatelky a napokon mozno aj vy mate pocit ze cervene ramienko=zavist a pritom z ostatnych diskusii mam som mala pocit ze vam sa to vyhyba. ňom

Mylady2
12413 příspěvků 19.12.12 11:05

@Dorenika ;-) to není závist, to je debilita…já věřím tomu, že závist neexistuje.
Nebo snad myslíte, že by mi někdo záviděl střevíčky z prvního příspěvku? ;-) neřešme to myslím, že máme stejný názor. Mám boty jak z Harrods tak z New look;-) někteří jsou z toho špatní, mě to žíly netrhá;-)

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.12 20:00

@ionicera
Reklamu by som mohla robit na vyrobok, firmu, obchod, v spojeni so statom mi to pride smiesne :D
ono to je skor antireklama na clo, dovozcov a prevadzkovatelov maloobchodov, ktori cenu neumerne zdrazuju a ja hovorim o moznosti vyhnut sa tej predrazenej cene. (momochodom, z polska je snad tretina kozenych vyrobkov na trhoch ci uz v cechach alebo na slovensku. urcite ziaden z nich nemate? kolko ste zan zaplatili? a co myslite, kolko by ste za to dali pri nizsej polskej dani, bez cla a dalsich nakladov spojenych s prevadzkovanim obchodov… ja len tolko…:))

Skallka1
51 příspěvků 19.12.12 20:40

Zásadne kožené a v normálnej predajni s obuvou. Raz som si kúpila umelé sandále a cestou do roboty sa mi urobili na päte také odtlaky, že som domov prišla v prezuvkách a sandále vyhodila. Ani deťom nekúpim umelé topánky, smrdia v tom nohy, zle sa v tom chodí a robia odtlaky. Ešte možno sandálky by som si kúpila, ale z látky, ale žiaden SANNY LIU LANG, DAICHMAN či HUMANIC. A najradšej chodím na topánky do Poľska, nie na trh, ale do obchodov majú svetové boty - RYLKO, TARRANKO, WOJAS… všetko v koži, super výber tvarov a farieb s možnosťou dokúpenia kabelky, či opaska.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.12 19:39
@Dorenika píše:
@Mylady2ale no tak, ja zijem v anglicku sama, studujem tu a popritom mam part time, ja si kupit boty inde ako v charity shope alebo primarku jednoducho nemozem co uz narobim a pritom sa denne prechadzam po harrods (pracujem tam) a nemyslite si ze by som si aj ja rada nekupila jedny z tych krasnych topanok co tam maju ale…no ale to neznamena ze tych ktory si ich bezne kupuju zavidim a prajem nieco zle :D skor mam len pocit ze ludia co maju na sr/cr peniaze maju ten syndrom ze maju pocit ze im kazdy zavidi (vid. rytmus) :)

Člověk má v životě období, kdy si může koupit, co chce, a naopak, kdy musí počítat každou korunu. Jednou si to vynahradíte.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.12 19:46
@kappa píše:
@ionicera
Reklamu by som mohla robit na vyrobok, firmu, obchod, v spojeni so statom mi to pride smiesne :D
ono to je skor antireklama na clo, dovozcov a prevadzkovatelov maloobchodov, ktori cenu neumerne zdrazuju a ja hovorim o moznosti vyhnut sa tej predrazenej cene. (momochodom, z polska je snad tretina kozenych vyrobkov na trhoch ci uz v cechach alebo na slovensku. urcite ziaden z nich nemate? kolko ste zan zaplatili? a co myslite, kolko by ste za to dali pri nizsej polskej dani, bez cla a dalsich nakladov spojenych s prevadzkovanim obchodov… ja len tolko…:))

Nevím, co lidi proti polským výrobkům, zejména oblečení a koženým výrobkům, pořád mají. Dá se tam vybrat kvalita i šunt, podle toho, kolik za to chcete dát peněz. Někde jsem tady psala, že pro koženou bundu je dobře jet do Polska, a hned letěla červená ramínka. Přitom to možná psali lidi, kteří byli jen jednou někde na tržnici. Já v módě Poláky obdivuji, mají francouzský šarm v oblékání a jdou se světovou módou, jsou vždycky o 1-2 roky před námi. Ten výběr, to tady vůbec nevidíte. A umí a nebojí se to nosit. Mám to kousek a jsem v Polsku 2 - 3× týdně, tak vím, o čem mluvím.

Dorenika
464 příspěvků 21.12.12 21:52

@eva64 dakujem za mile slova, potesili ale tak ja s tym ratam zeraz sa minca obrati :)

Mylady2
12413 příspěvků 21.12.12 23:01

@Dorenika tak to každopádně;-)

Katy_S
65 příspěvků 21.12.12 23:31

Úplně levné nekupuji, na tisícovku se dostanu jen ve slevách, já bych těm levným nevěřila, že se nerozpadnou, nebudou nepohodlné, a koženku, tu bych neobula. Bot mám raději málo, než houf laciných. To samé mám s kabelkami.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.12 10:01

@eva64 Máte pravdu, jsem zaujatá proti polským výrobkům, hlavně tedy proti polskému jídlu. Ale svůj příspěvek jsem myslela jako nadsázku, proto ten smajlík.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.12 15:05

To jedlo je uplne o inom, to sa fakt neda, vsetko je to o stuzenom tuku a napodobeninach :D
co sa vsak tyka kozeneho sortimentu, je to uplne ine a dovolim si povedat, ze nikde v strednej europe sa nesije tolko kozenych vyrobkov, a to uz ci do kvality alebo kvantity.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek