Kupujete levné boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
La_Crime
601 příspěvků 16.9.12 19:27

@seznam.mih Ne, já zas nic proti tomu, když na to někdo má, nemám, jen je to pro mě naprosto nepředstavitelnáá situace. Jsem pracující VŠ studentka s případným druhým výdělkem v oboru, pokud se naskytne příležitost. Tohle je pro mě sci-fi :D Pro mě znamená koupit si dražší a kvalitní boty takové, které budu hodně užívat, a tudíž vyžaduji, aby byly kvalitní, do těch 2000,–, víc prostě dát nemůžu. Zvlášť když si pomyslím, že na to dělám dva týdny.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 19:33

@La_Crime Pro mě je to taky nepředstavitelná situace dát za kvalitní boty dva tisíce a to jsem pracující s tím, že ve volným čase se učím finštinu a je někdy pro oživení paměti i angličtinu (člověk má pak pocit, že tej angličtině najednou krásně rozumí :D) ale tak kdo to doma neměl, ten si nedokáže představit, že by někdo měl problém dát za boty víc jak tisícovku.

Eirean
244 příspěvků 16.9.12 21:11

@La_Crime Tak logicky že nikdy si nebudou kupovat všichni boty ve stejné cenové relaci, od toho je tu poměrně široký trh, aby si každý vybral dle svých možností.

Je ale nechutný, jak Mylady2 či kdo dostane kupu červených jen za to, že si dovolila koupit si dražší boty než je v naší kotlině zvykem. Mám někdy pocit, že ten příšerný názor, že kdo má peníze si je určitě nakradl se pořád ve společnosti silně drží.

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 08:31

Nechápu jak muže někomu vadit, že jsem si koupila boty:-D Hehe

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 08:32

@Eirean Zajímavé že? A to nakupuji napříč trhem aby byl každý spokojen;-)

zwedavka
1167 příspěvků 17.9.12 08:36

Většině lidí nevadí nákup drahých bot, ale informace koupila jsem si boty za xxxxx Kč (heč) zní spoustě lidí jako vytahování.

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 09:04

@zwedavka??? Áno je to tak zde je přípustno pouze Sekáč… Je mi stydno. (heč)

chev
187 příspěvků 17.9.12 09:06

To Moir: boty z přehlídek mají (dle prodavaček, nijak jsem po tom nepátrala) v obchodech s obuví Gryc, v Brně je jeden obchod v Krpoli a jeden vedle zastávky šaliny Poříčí. Přesné adresy viz jejich web. Jsou to boty vystavené na veletrzích atd. a holt nejpěkněji vypadají ty menší botky, né čluny:-). Vždy je to velikost 37 nebo 37 a půl, což je přesně moe číslo. Koupím tak i boty z nadcházející kolekce, třeba za polovic i míň. Mám kožené béžové lodičky, cena 649,– za vzorek, teď jsem je viděla v obchodech za 1999,–. jediné, co potřebujete, je čas obejít obchody a malou nohu…

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 09:21
@zwedavka píše:
Většině lidí nevadí nákup drahých bot, ale informace koupila jsem si boty za xxxxx Kč (heč) zní spoustě lidí jako vytahování.

Jen jestli si tam Vy a ostatni to vytahovani a „hec“ tak trochu neprimyslite…

Lady Carneval
92 příspěvků 17.9.12 09:25

@zwedavka je to jenom divadýlko. Mylady je komedie. Dělá to schválně. hečhečheč hihihehehaha Žádný nechutný ramínka a závist, jak tu píše @Eirean. Ramínka má za způsob a né za to na co má. A dobře to ví. hihi

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 09:25

@nolita Podle mě nepřimýšlí:-( oni tím stihomanem žijou… A o to je to smutnější. Jako bych já tady jak pomatená ramenovala každou věc zakoupenou za 40,– v tom pošahaném Sekáči.

MP Barbucha
3716 příspěvků 17.9.12 09:28

Já nechápu, proč pořád řešíte červená ramínka. Jsou tam možnosti dát zelené, nebo červené a každý má právo je dávat.
Podívejte se na diskusi Co jsem měla na sobě. Tam bývá třeba i 70 zelených a 30 červených u jednoho ohozu. Takže 100 lidí mělo potřebu ohodnotit, to znamená vidělo to klidně 1000 lidí. Tito lidé čtou i ostatní diskuse a ramínkují. Mohou k tomu mít 1000 důvodů.
A kdo nikdy neoramínkoval nespravedlivě, ať hodí kamenem.
Co se týče vytahování, tak k tomu tady mají někteří sklony. Například: „Tohle stálo v sekáči 30,– a je to nové“ (podtext: Vy jste ale blbí, že si koupíte svetr za plnou cenu a ani není kašmírový) „Nejsem taková socka, abych si kupovala boty za 5 000.-“
Já to beru tak, že někteří lidé si tu prostě to ego trochu posilují (nakonec já taky, co Vám budu namlouvat) ale zrovna Mylady na mě ten dojem nedělá.

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.12 09:32
@Mylady2 píše:
@nolita Podle mě nepřimýšlí:-( oni tím stihomanem žijou… A o to je to smutnější. Jako bych já tady jak pomatená ramenovala každou věc zakoupenou za 40,– v tom pošahaném Sekáči.

velmi vystizne :)

Ziné
82 příspěvků 17.9.12 09:45

Pevné boty nakupuji jen v normálním obchodě s obuví, většinou v ceně mezi 1 - 3 tisíci Kč. Pantofle nakupuji leckde, někdy i u Vietnamců. V sekáči také nakupuji. Občas zde narazím na kvalitní, koženou, často vůbec nenošenou obuv v cenovém rozmezí 200- 400 Kč.

Příspěvek upraven 20.09.12 v 11:15

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 10:01

@MP Barbucha Jo máš pravdu! Ramena asi lepší neřešit:-) hezký den!

Elm
126 příspěvků 17.9.12 12:11

Levné boty a boty z řetězců s oblečením si nekupuju, mám strach, že by mě dřely a nebyly pohodlné. Kupuju si kožené boty v cenové relaci tak do 4-5 tisíc. Loni na podzim jsem riskla jedny nekožené s. Oliver (myslím, že tak se ta značka jmenuje?), po pár nošení ten materiál úplně olezl a vypadaly hrozně, při reklamaci mi naštěstí bez problémů vrátili peníze. Co čtu MP, oblíbila jsem si nákupy bot na javari.co.uk, nikdy mě snad nepřestane fascinovat jak rozmanitý výběr tvarů a barev je v zahraničí, u nás mi obchody s obuví pořád přijdou strašně tmavé a smutné.

Jinak co se týká MP, vždycky jsem si sem chodila odpočinout a přečíst si názory sympatických lidí, kteří se vyznají nejen v módě, ale celkově rozhled. Teď se mi zdá, že se to tu strašně radikalizovalo - vnímám tu dva nesmiřitelné proudy - zastánkyně SH oblečení, které vnímají luxusní oblečení jako hřích a na druhé straně že do boje proti nim vyrazily majitelky luxusního oblečení. Mě zajímají úlovky ze SH, ale i to, co nakupují lidé s nadstandartními příjmy.

@Mylady2 vždycky jste mi přišla fajn, líbilo se mi, že se s ničím neprdíte, napíšte bez problémů co a za kolik jste si koupila, nedělala jste kolem toho žádné tanečky, rovnou vyfotila detail své Prada kabelky atd. Teď mám dojem jako že jste se rozhodla šlapat na kuří oko příznivkyním levného oblékání. To mě ale už neba - neměla bych problém kdybyste napsala něco ve smyslu koupila jsem si modré lodičky XY za tolik a tolik, naopak by mě to zajímalo, protože si myslím, že v oblečení máte přehled. Ale informace, kde jedinou výpovědní hodnotou je cena - ve stylu „dnes jsem si koupila jedny boty v kategorii střední (10-15 tis.) a jedny v kategorii shit“, mi přijde absolutně nezajímavá. Nevíme ani co to bylo za boty, prostě nic. možná se pletu, ale mám dojem, že tenhle typ informace jsem od vás už slyšela několikrát.

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 14:41

@Elm Když ale tahle diskuze se jmenuje Kupujete levné boty? A já sem tu psala již z kraje svůj příspěvek jak nakupuji. No a tím dalším příspěvkem jsem vyjádřila že se kupuji co se mi líbí tzn boty v té střední kategorii a pak taky boty za 899 Kč což myslím že je snad nižší. Nic víc a nic mín;-) No a někdo se pozastaví za co se tu dávají ramena a hned má taky problém;-) věci nejsou černobílé…byla by mi hanba tady vznášet do nebes jen Sekáč nebo naopak jen hadry z pařížské.....nie? Že jsem nenapsali o jaké boty jde to vím… Nechtěla jsem protože jsem počítala že bude problém…ale vězte že s obou mám radost;-)
Burberry a tally weijl;-) dobrý ne?

Elm
126 příspěvků 17.9.12 14:57

Mylady2 No jo, vždyť to tady znáte - musíte počítat s tím, že když tady napíšete, že jste si koupila boty za 10 litrů, bez reakcí to tu určitě nezůstane :-)…Ale o vás nebojím, vy to ustojíte :-). Na druhou stranu když tu někdo píše o svých SH úlovcích za 49,90, musí už taky s nějakou odezvou počítat…A to mě tu právě štve, že sem chce někdo něco napsat - třeba má radost z nových bot, a už předem si říká co na to asi zdejší ramínkovači.
PS: Jinak Burberry určitě dobrý, z bot tally weijl jsem já osobně trochu rozpačitá - abyste si nezničila nožku a nemusela pak místo Burberry nosit leda tak crocs :-)

Pavlena
841 příspěvků 17.9.12 14:59

@Mylady2 Mě by jen zajímalo tohle. Když máte na Burberry (nemyslím to nijak negativně!!!), opravdu (a čím?) Vám vyhovují boty Tally Weijl? Musí být o dost nekvalitnější/méně pohodlné/hůře zpracované. Nebo se pletu?
Já to mám s cenovými kategoriemi oblečení podobně jako s jídlem: pokud mám na to, kupovat a jíst sýry z Francie, tak mi 20% Eidam už fakt nebude moc chutnat. O tom, že mezi fr. sýrem a Eidamem je široká škála možností samozřejmě nepolemizuji.

666mahu
1490 příspěvků 17.9.12 15:14

@Elm, hezky napsané.
Já si tady uvědomila, že sekáče existují a že se do některého možná zase někdy podívám (až budu mít chvíli aspoň pro zajímavost). Chodila jsem do nich po revoluci, když tu moc výběr nebyl a tam se občas dalo sehnat něco lepšího než v obchodě (pokud to bylo nové nebo velmi zachovalé a z pěkného materiálu). Boty jsem tam nikdy nekupovala.

Kupuju si různě drahé boty, ale ty nejlevnější vůbec. Mám své oblíbené značky a nechci si ničit nohy víc než je nutno.

A tomu ostatnímu. Lidé jsou různí. Myslím, že vytahovači nejsou v žádné společnosti příliš oblíbení. Hlášky typu „heč“ já na to mám, mi připadají zbytečné.
U nás se vždycky říkalo, že důležité je, Co má člověk v hlavě a ne na hlavě.

@Mylady2, do těchto bych zrovna nešla, Burberry si nekupuju, není to moje oblíbená značka. Ale botičky vám moc přeju.;-)

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 15:14

@Elm To jsou boty jak jsem psala v úvodě tohoto tématu - jen na občas(třeba klidně jednou ročně) mě to fakt nevadí… Líbí se mi stylově, botů mám mnoho a všelijakých značek i paznaček;-D

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 15:17

@Pavlena Jistě že jsou hůř zpracované… atd atd… o tom asi žádná;-) ale já opravdu nakupuji co se mi líbí. Nevím prostě mi to tak vyhovuje…je fajn nebýt nějak výrazně omezená. ( jak finančně tak nějakou poviností) víte jak.
Jo a k jídlu… Tak to je pro mě mnohem důležitější jak nejake boty;-) jak nákup potravin domů tak restaurace;-)

Příspěvek upraven 17.09.12 v 15:30

Mylady2
12413 příspěvků 17.9.12 15:18

@666mahu Moje první… já tyhle boty vesele ignorovala;-) až se objevily ty co potřebuju;-))

Woey
135 příspěvků 17.9.12 16:28

Já si levné boty dřív kupovala (takové ty módní věci, které se nosí jednu sezónu) - bylo mi líto za ně vyhazovat peníze, když jsem věděla, že si je vezmu „třikrát“. Teď už mě to nějak přestalo bavit (většinou jsem z nich měla příšerně odřené nohy a samotné nakupování bot mě zrovna nebere) a když už tedy, kupuju si dražší boty - takové, které nevyjdou z módy, takže neutrálních tvarů a barev, co se dají vzít v podstatě ke všemu a vydrží pár let. Jediné levnější boty, co si kupuju jsou „sportovní“ - například se psem nosím v létě kecky z Topshopu, protože s jinými by mi bylo líto pobíhat po poli apod. :))

holka
254 příspěvků 17.9.12 17:39

@Mylady2 Přesně tak, už z kraje jste napsala, že u „větví“ nenakupujete. Když jsou u vás vietnamci větve, nejsou vám ty vaše peníze nic platný…a nezávidím. Mohla bych vypočítat jak dobře se mám, ale jakou by to mělo vypovídací hodnotu? Tady svá konta nevidíme, ovšem vyjadřování hodně napoví…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek