Kupujete něco pořád dokola?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
natyska123
62 příspěvků 5.11.12 10:22

@vespinka to je na vině černá díra asi, moje holka vždy nakoupí haldy gumiček, klidně 80 v balení a za chvíli mám prázdný kosmetický kufříček, kam to dávám…ty obyčejné mi nevadí, ale když si koupím pro sebe takové velké látkové gumičky, a ty najednou nemám, tak tu zběsile lítám, všechno prohledávám a nic…tohle jsem nikdy nepochopila, kde se to schovává, fakt…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 5.11.12 10:22

@Eila: Moje spolubydlící si frčí na tomtéž typu, akorát z H&M. Taky jsem si je chtěla koupit, ale nemůžu, protože by se nám při praní pomíchaly :D

Rabbit-Heart
644 příspěvků 5.11.12 10:50

Jo, ještě jsem zapomněla napsat, že furt kupuju červené rtěnky…

levandula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.12 10:56

Mávam zberateľské obdobia, obdobie keď som nakupovala malé čierne svetríky na telo, pritom čierna mi vôbec nesvedčí (vždy som si povedala zíde sa na pohreb) potom to boli tangá, z pashmin na letné šaty a tento rok sú to čižmy, stále nahadzujú v mojej veľkosti a ja len dražím a dražím už aby bolo po zime :)

Lettie
426 příspěvků 5.11.12 11:05

@Rabbit-Heart Koupit si je klidne muzete, staci, kdyz si jedna z vas udela na cedulku znacku tuzkou na textil a pak je snadno roztridite po vyprani.

Jinak ja porad dokola kupuju satky na krk, mam jich more a stejne kupuju dalsi, nejcasteji v ruzove barve. A pak jeden konkretni typ naramku, takovy sklapovaci, taky uz jich mam nekolik, ve vice barvach a vzorech.

zwedavka
1167 příspěvků 5.11.12 11:12

Takhle řeším ponožky naší rodiny - u světlejších písmenko tužkou na textil zespodu chodidla, u tmavých několika stehy vyšiju písmenko. Pokus koupit jednomu členu rodiny hladké, druhému vytkávané proužky, třetímu vytkávané čtverečky padl na nedostatečném zásobování obchodů.

Olive Oyl
200 příspěvků 5.11.12 11:29

Já si zásadně chodím kupovat pohodlné boty bez podpatku a pak se někde stane chyba a domů donesu deseticentimetrové štekle

levandula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.12 11:40

@Olive Oyl poznám, pred 4 rokmi v sezone výpredajov hovorím mužovi, idem si kúpiť nejaké jednoduché pohodlnné tenisky, keďže som opätková žiadne som vtedy nevlastnila, domov som prišla s tromi krabicami, skúšam a muž sa pýta a kde sú tenisky? tenisky prišli na rad až tento rok, jedny sú tak akurát

Rabbit-Heart
644 příspěvků 5.11.12 11:44

@Lettie: No jo, ale když my obě ty cedulky zásadně stříháme :D Nevadí, porozhlídnu se po těch z M&S, až pojedu příště do Brna :)

Chichinka
91 příspěvků 5.11.12 11:46

Miluji skládané sukně, ideálně kostkované, ale i jednobarevné. Mám jich doma několik a stále pokukuji po dalších. Nejčastěji je lovím na aukru. Další má slabost jsou přívěšky typu kamej. Jak na nějaký narazím, svádím sama se sebou ukrutný boj…ona vůbec bižuterie je mé prokletí :-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.12 11:49

Kupujem stále dokola chlieb. Takmer obdeň a stále rovnakú „značku“. :-D

Sleepy
209 příspěvků 5.11.12 13:09

Každý rok si koupím minimálně jedny klasické plátěné All star od Converse. Líbí se mi, hrozně ráda je nosím a vždycky je skvěle užiju. Uvítala bych ale nižší cenu abych si jich mohla kupovat víc:)

Sekhmet
1918 příspěvků 5.11.12 13:25

Furt, Furt, ale furt kupuju punčocháče. Obyčejné silonky v tělové barvě. Mám šílenou spotřebu. Po zkušenostech nejprve s lavicemi v posluchárnách na VŠ a poté s některými židlemi u některých soudů, jsem se naučila kupovat ty úplně nejlevnější, protože zničím třeba taky dvoje denně, když se zadaří.
Jenže mi přijde, že kvalita je čím dál tím horší - jedno praní to nevydrží, vlákna zvetší tak, že utíkají oka už při oblékání a konkrétně u Belind za cca 30,–Kč/ks se mi už dvakrát stalo, že to mělo oko už při vytažení z krabičky, což mne mimořádně nakrklo.

Curlygirl
1901 příspěvků 5.11.12 13:29

Kupuju snad všechno pořád dokola, věci, které jsem si oblíbila a které mám ráda… ve všech oblastech…

Nadbytečně kupuju a syslím krémy na ruce, balzámy na rty a různé zabarvené denní krémy (to zní divně, prostě tinted moisturizers)… černé sponky a gumičky do vlasů a skřipce. Svetříky a basic květinová trika od Jackpotu. Prádlo Calvin Klein (pořád to samé).

Aranel
935 příspěvků 5.11.12 13:36

Taky punčocháče. A hlavně punčochy. Kdykoli jdu na ples, kupuju nové samdoržící punčochy, protože kde jsou ty minulé, neroztržené, ví asi jenom sám Lucifer.

Livonia
9 příspěvků 5.11.12 15:28
@Sekhmet píše:
Furt, Furt, ale furt kupuju punčocháče. Obyčejné silonky v tělové barvě. Mám šílenou spotřebu. Po zkušenostech nejprve s lavicemi v posluchárnách na VŠ a poté s některými židlemi u některých soudů, jsem se naučila kupovat ty úplně nejlevnější, protože zničím třeba taky dvoje denně, když se zadaří.
Jenže mi přijde, že kvalita je čím dál tím horší - jedno praní to nevydrží, vlákna zvetší tak, že utíkají oka už při oblékání a konkrétně u Belind za cca 30,–Kč/ks se mi už dvakrát stalo, že to mělo oko už při vytažení z krabičky, což mne mimořádně nakrklo.

A nevadí vám ty Bellindy i z čistě estetického hlediska? Oni totiž i lacině vypadají, prostě silonky z drogérky. Navíc jsou strašně nepříjemný, štípou. Nedám dopustit na W

Livonia
9 příspěvků 5.11.12 15:37
@Sekhmet píše:

A nevadí vám ty Bellindy i z čistě estetického hlediska? Oni totiž i lacině vypadají, prostě silonky z drogérky. Navíc jsou strašně nepříjemný, štípou. Wolfordy jste zkusila? Tak já k soudům naštestí nechodím, ale občasné okopávání od mého batolete ty punčochy zatím vždycky přežily.

Sekhmet
1918 příspěvků 5.11.12 15:47

@Livonia Teď jsem se šla podívat na své nohy :) Nevidím na nich nic zvláštního, kupuji stejný odstín, jako má moje pleť a pokud se nedíváte přímo, není vidět, že bych měla silonky. Nenapadlo by mne, že vypadají lacině. Vámi navrhované Wolfordy zkusím, ale kdyby měly zas přežít jen jedno nošení, dost by mne to mrzelo. Asi jsem na punčocháče ras. Největší problém jsou obyčejné židle z dýhy nebo lepenky, nebo jak to nazvat. Vždycky se najde nějakej chytrák, co je začne „oloupávat“ a o ty vyštípané kusy dýhy se punčocha prostě roztrhne.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.12 16:05

Já kupuju pořád dokola jídlo. Tak nějak se bez něho neobejdu. Co myslíte, je to obsese? Kdyby se to dalo léčit, bylo by to fajn, leze to totiž do peněz…

Livonia
9 příspěvků 5.11.12 16:17
@Sekhmet píše:
@Livonia Teď jsem se šla podívat na své nohy :) Nevidím na nich nic zvláštního, kupuji stejný odstín, jako má moje pleť a pokud se nedíváte přímo, není vidět, že bych měla silonky. Nenapadlo by mne, že vypadají lacině. Vámi navrhované Wolfordy zkusím, ale kdyby měly zas přežít jen jedno nošení, dost by mne to mrzelo. Asi jsem na punčocháče ras. Největší problém jsou obyčejné židle z dýhy nebo lepenky, nebo jak to nazvat. Vždycky se najde nějakej chytrák, co je začne „oloupávat“ a o ty vyštípané kusy dýhy se punčocha prostě roztrhne.

Určitě je zkuste. To není nějaký snobismus z mojí strany. Prostě, jednou jsem je zkusila a jsem spokojená. Nemyslím, že jste speciální ras na punčochy. Tyhle laciný se prostě trhají jedna dvě a je to fakt o nervy. Prostě zkuste nějaké tělové Wolfordy 20 den a pokud nebudete spokojená, tak mi prostě přijděte na módní peklo vynadat.

Mylady2
12413 příspěvků 5.11.12 16:19

@Livonia souhlasím! Silonky z duše nenávidím… Ale. Někdy jsou nutné! A Wolford je o několik tříd lepší než bellinda z rossmana:-) fakt.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.12 16:24
@Mylady2 píše:
@Livonia souhlasím! Silonky z duše nenávidím… Ale. Někdy jsou nutné! A Wolford je o několik tříd lepší než bellinda z rossmana:-) fakt.

Tak teď jste mě tak nahlodaly že si připisuju Wolford do svého nákupního seznamu.

Alizon
1235 příspěvků 5.11.12 16:43

@Sekhmet
Puncochacu mam taky hroznou spotrebu - mnohdy nepreziji jedno noseni (ovsem mou neopatrnosti). Mezi Bellindou a Wolfordem ale rozdil opravdu je - pohledem, dotekem, to jak vypadaji po vyprani.
Taky se mi nechce (i vzhledem ke spotrebe) kupovat same Wolfordy, tak mam jako kompromis znacku Insua.
Nohy mi snad nikdo zblizka nezkouma, takze bych si vystacila i s temi nejlevnejsimi, ale ani pocit pri noseni neni mnohdy nejprijemnejsi a po prvnim vyprani je clovek muze vyhodit.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 5.11.12 16:46

@Livonia, @Alizon: Dámy, vámi zmiňované punčocháče Wolford mě zaujaly, ale teda ta cena o_O Stojí to opravdu za to? A kde je nakupujete?

Alizon
1235 příspěvků 5.11.12 16:56

@Rabbit-Heart
Ja je vzdycky koupila v nejake akci nebo mam nekolik paru z outletu v Holandsku, jinak je ta cena opravdu silena.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek