Kupujete oblečení puberťákům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Šošanah
1224 příspěvků 28.11.13 19:49

@Dixie Sunday Pračudesné!! Teď jste mě naprosto okouzlila. Děkuji! Já ty skvělé slovenské výrazy sbírám, už mám ve sbírce leccos, např. „až mi jogurt zabehol“, „všakže“ nebo „trochu to pokrivkáva“, ale pračudesný, to ještě nemám! :-)

zwedavka
1045 příspěvků 28.11.13 20:47

OT úžasný je termín: išlo ma rozhodiť od jedu

Šošanah
1224 příspěvků 28.11.13 21:13

@zwedavka Co to je? Mohla jsem puknout nebo tak něco?

zwedavka
1045 příspěvků 28.11.13 21:35

Ano, mohla jsem puknout vzteky

viera666
967 příspěvků 28.11.13 22:38

Ja nakupujem tomu svojmu skoro vsetko, iba vzacne spolu s nim. Ale to bude aj tym, ze
1. Mam syna
2. Mala som ho v 19tich, takze som este pomerne mlada a mam „odsledovane“ pubertalne trendy a nemam zabrany :-D.
3. Ako spravny chalan neznasa nakupovanie. Ale ked uz, tak vie prejavit svoj vkus a neboji sa.
To sme tak napriklad boli v hmku v lete, chcel farebne chinos. Tak sme kupili cervene, zlte, zelene. A v kabinkach sme stretli jeho spoluziaka, ktory drgal do maminy : "mamiii, ja by som chcel tiez nohavice a nie rifle a zelenee. A jeho mamina na nas zazerajuc mu na to povedala: "no to urcite, tu mas klasicke tmave rifle, tym nikoho neurazis! " No tak strasne mi luto prislo, ze chalanisko prejavil nejaky zaujem (vsak v ich veku je to u chlapcov vzacne) a ona ho poslala takto do pr…

Nitty
112 příspěvků 29.11.13 14:30

Nakupovat puberťákům moc nedoporučuju, a pokud ano tak pouze s jejich svolením. Naši mi hooooodně dlouho kupovali oblečení, ale z 99% koupili něco úplně mimo můj vkus nebo o pár čísel větší (koupili jsme raději větší, šak do teho dorosteš! mno, bohužel…) To jsou pak vyloženě dokonalé chvilky, kdy oni čekají jak já začnu jásat a mě je přitom do pláče protože za 1. se mi to vůbec nelíbí a v životě bych to nechtěla 2. za to určitě utratili strašně moc peněz 3. nezbyde mi nic jiného než v tom opravdu chodit. Došlo to tak daleko, že ani společné nákupy nebyly řešením. Když se mi něco líbilo, tak se to prostě přešlo. Když jim něco padlo do oka tak mi to nutili, ukazovali věci v podobném stylu a pak jsem byla za nevděčnou a vybíravou. Takže jsem raději nic nového nechtěla protože mě už omrzelo obouvat si každé ráno boty, které se mi neskonale hnusí.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek