Kupujete partnerovi/partnerce oblečení?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
D.C.M.
82 příspěvků 6.9.12 17:20

@cagekh: Možná vidím jistý zádrhel. Stav Vaší ženy = chudá studentka, těhule, na mateřské, zase těhule. Možná kdyby se v soupisu objevilo zaměstnaná, tak její přístup k oblékání vypadá jinak. Přijít si k VLASTNÍ SILOU VYDĚLANÝM penězům dokáže zvednout sebevědomí a určitě to dokáže změnit životní nároky.
Já jsem taky chudá studentka a je pro mě velký rozdíl si koupit oblečení za své peníze z brigády než jít za rodinou, že potřebuji tohle a tohle koupit.

llolla
2102 příspěvků 6.9.12 17:22

@darkwulf
ad Promod: máte pravdu, já tam skoro nemůžu nakupovat, protože jsou mi většinou i ty nejmenší velikosti (jejich 1 se totiž rovná 36 nemýlím-li se) velké…

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.12 17:29

@D.C.M. To jste řekla úplně přesně. Kromě toho se mi zdá, že @cagekh kromě ženské duše nerozumí moc dobře ani dámskému oblečení, takže jeho třeba i dobře míněné snahy budou asi dost kontraproduktivní.

llolla
2102 příspěvků 6.9.12 17:30

@cagekh
jak to tady pročítám, tak pořád nevím, co si o vaší situaci myslet=) Mě by neskutečně vytáčelo, kdyby mě partner neustále „nutil“ k nákupu nového oblečení. Ale je taky otázka: ty peníze (kterými se na můj vkus oháníte dost nechutně) jsou váš příjem, nebo její? Podle toho, co píšete, asi spíš váš (i když jste manželé), a mě by hrdost nedovolila nechat vás nakupovat mi tuny nového oblečení. Zvlášť, když ji to třeba ani moc nezajímá. Nebo nemá potřebu- když je a zřejmě ještě nějakou dobu bude na mateřské. A pořizovat si šatník teď a za rok o dvě čísla menší jí přijde jako plýtvání, i když na to třeba máte. Navíc to na mně působí tak, že vy se za partnerku stydíte, a chcete ji změnit. Nic ve zlém.

Calis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 20:41

Ráda bych :), třeba nějaký svetr nebo vestu. Ale přítel je malé postavy, takže je mu většina věcí dlouhá a široká. Vyhlídl si pár obchodů, kde mu velikost S opravdu sedí a když si chce něco koupit, většinou jdu s ním. Stejně tak, když si kupuji věci já. Mě baví nakupování víc s ním než s nějakou kamarádkou :).

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 22:35

@cagekh My si doma taky se sestrami půjčujeme oblečení, nejstarší sestra po nás „dědí“ to, co si myslíme, že se jí může hodit a my to už nepotřebujeme… V těhotenství nosila švagrová nejdřív kalhoty od sestry, potom moje, jak postupně přibírala :D. V Promodu na sebe Vaše žena skutečně oblečení nesežene. A nevím, já mám normálně 42 a v Promodu mi kolikrát nebyla (už tam asi dva roky nechodím, tak nevím).

Karin
3948 příspěvků 13.9.12 10:18

Věc, která má perfektně sedět, se musí vyzkoušet. Nejde jen o velikost, ale i o střih. Košili nebo kalhoty bych muži sama naslepo rozhodně nekoupila, to si musí vždycky vyzkoušet, protože si (díkybohu) zakládá na tom, aby mu to perfektně sedělo. Velikost je někdy označená trochu jinak (však víme, třeba eMko je někdy stejné jako jinde eLko, košile osmatřicítka je někde v pohodě a v jiném obchodě příliš těsná…), takže jen číslem se řídit nelze, a navíc i když mu to sedí velikostně, tak nesedí střih, třeba mu kalhoty vzadu odstávají nebo tak…
Ale triko jsem mu už koupila dvakrát, ta mu sedí a nosí je :) A na ponožky bych si asi taky troufla…

Karin
3948 příspěvků 13.9.12 10:20

Koukám, že už jsem mimo téma :D

divokytymian
68 příspěvků 13.9.12 21:44

@Karin co se na tomhle příspěvku někomu může nelíbit nepochomím, ale k věci. Já muži kupuji obleční asi od 4 značek, kde vím, že mi sedí. Tím je vyřešené, že by byl problém ve střihu a vždycky se ptám, zda to mohu vrátit :-)

Cathero
200 příspěvků 14.9.12 10:28

Koupila jsem svému přítelovi košili k svátku a měla jsem strašný strach mu jí dát. Bála jsem se že se mu nebude líbit nebo že mu bude velká. No, nakonec mu byla trochu malá, ale nosí jí pořád, takže od té doby už se nebojím mu něco kupovat:).

chev
187 příspěvků 14.9.12 10:49

Manžel nakupuje v podstatě jen ve 2 nebo 3 obchodech. Jednou za rok to absolvujeme spolu, já předvyberu, pak ho tam dovedu, nacpu do kabinky, nanosím haldu oblečení, on vybere a jdeme domů. Doma si pak opíšu velikosti/čísla oblečení (každý obchod to má trochu jinak) a připíšu jméno obchodu a druh oděvu. Na svých výpravách za oblečením pak brousím i pánským oddělením a vydím-li něco, co vypadá pěkně a mají-li to v jeho čísle, prostě to beru. Nicméně znám jeho vkus, vím, že by nikdy na sebe nevzal nic kostkovaného ani pruhovaného, i když by mu podle mě slušelo… Kupuju hlavně trička s krátkým a dlouhým rukávem, spodní prádlo a ponožky a kalhoty, sako/bundu/košili si musí vyzkoušet, má široká ramena.

cokoladova
26 příspěvků 13.11.12 12:35

Ten môj je fakt špecifický prípad, neznáša obchody ale zase tak čokolvek si na seba nedá. Keď si niečo obľúbi nosí to dookola do úplného rozpadnutia. Oblečenie mu nakupujem niekedy sama, niekedy ho dokopem aby šiel so mnou, ale to sa mi nedarí často. Nebojím sa mu kupovať košele ani pulóvre, veľkosť trafím a tie košele stále nosí. Horšie je to s tričkami, s tými som sa už aj netrafila do vkusu. Proste pekné jednoduché tričko, bez nápisov, dobrý materiál a on ho nenosí.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 12:41

Kalhoty bych si netroufla, to se musí zkusit, ale košile, trika, svetry, prádlo.. to bez problémů. Nejraději mu tedy kupuju lodičky na podpatku velikosti 40. Těch už má doma několik a všechny jsou mu bohužel malé, já to prostě nikdy netrefím a pak si je za trest musím nosit sama.Chjo !

Cuckyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 12:47

Já teda kupuji ráda, ale když si dáváme dárky, tak se snažíme oblečení vyhnout, máme lehce odlišný vkus, takže tak. Jinak když už oblečení kupuji, tak spíš trička, spodní prádlo apod. A vždycky tak, aby mu to sedělo do stylu jakým se obléká. Teď začal měnit styl, tak mu chci koupit happy socks (trocha recese), kožený pásek, možná tenkou jednoduchou volnočasovou kravatu, ještě musím zvážit. Kalhoty ani bundu ani podobné věci co se musí zkoušet bych nekupovala, má hodně atletickou postavu a široká ramena, takže to musí sedět perfektně.

MP estate
150 příspěvků 13.11.12 12:48

Pred nejakym casom sa tu riesila tema, kedy manzel kupoval, zene spodne pradlo, pretoze ona hrozne setrila a sama si nic nekupila.
Takuto zenu poznam vo svojom okoli i ja. A sama se nam „pochvalila“, ze nosi kalhotky a spodni pradlo az do uplneho rozedrani tj. az pokial sa na nej nerozpadnu. A ze obcas, ked sa manzel nastve, tak jej kupi cez internet nove spodne pradlo, lebo sa na to uz nemoze pozerat. Ta zena totiz strasne setri, do prace chodi oblekana vo veciach, ktore snad nosila na stredni :-)))
Je to hold taka povaha, ktoru asi clovek nezmeni…

MP estate
150 příspěvků 13.11.12 12:49

A vobec to neni o tom, ze by nemali peniaze…na narodeniny dostala od manzela nove auto kabriolet :-)

cokoladova
26 příspěvků 13.11.12 13:06

@MP estate No vidíš keby sme my ostatné toľko neutrácali za handry, možno by sme sa už tiež vozili v kabrioletoch :-)

MP estate
150 příspěvků 13.11.12 13:43

Vies ako to blbo vypada, ked sa vozi baba v kabriolete a je oblecene ako bezdomovec :-)

JanaNero
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 15:49
Manželovy narozeniny

Je tato diskuze ještě aktivní? na Vánoce jsem oblečení jako dárek pro manžela neřešila, ale blíží se jeho narozeniny. A značkové oblečení mi připadá jako slušná volba, protože je sám o sobě téměř neschopny svůj šatník obměnit.

Příspěvek upraven 31.12.18 v 14:11

Gorilka
1394 příspěvků 26.12.18 15:57

@JanaNero Pod termínem „značkové oblečení“ si představuji něco jiného.

Kryptozoo
352 příspěvků 26.12.18 18:55

@JanaNero Vedle ve vlákně se ptáte,jestli je dobrý nápad koupit mu k Vánocům oblečení ,místo zbytečností(z tohoto supr eshopu pochopitelně).Tady tvrdíte,že jste ho neřešila. …

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek