"Kurví" boty. Co to je?

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Jirkátor
1569 příspěvků 11.10.12 13:38
@Nadya píše: … Ale…kur…boty jsou dle mne nápadné, špičaté, výrazně zdobené boty, např. kamínky, jakože z krokodýlí kůže…brrr..:-)…

Takže i ten slavný Louboutin dělá kurví boty? Takové peníze za to dát a pak vypadat jako laciná prostitutka, no potěš…

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 13:40

@Jirkátor Ano, ale pak se tomu říká společenská obuv pro kurtizány ;)

Sibyla
2646 příspěvků 11.10.12 13:41

@Jirkátor Ano, to je prokletí dnešní módy, kurví prvky jsou žádané.

LorelaiH.
3383 příspěvků 11.10.12 13:42

@MPSkrolew Konečně někde jinde než v Paříži;D

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 13:45
@Jirkátor píše:
Takže i ten slavný Louboutin dělá kurví boty? Takové peníze za to dát a pak vypadat jako laciná prostitutka, no potěš…

Nemusíte být tak šokovaný. Jejich nositelkám takováto imidž pravděpodobně nevadí.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 13:52
@opona píše:
Přidávám taky pár kurvích bot (PS: tyto by vypadaly jako kurví na komkoliv. Jinak toto je 18letá paní - jakási hvězdička jménem Courtney Stodden, která se vloni provdala za herce ze Zelené míle Douga Hutchinsona)

Ke spodnímu obrázku: z takovéto stylizace se mi otvírá kudla v kapse. Kdyby ležela rozpláclá někde na saténu, je mi to srdečně jedno, ale nezkousnu předstírání, že v těchhle kopytech lze hrát tenis.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 13:55

Zvláštne ako tu skoro všetci pužívate to vulgárne pomenovanie bot v takej ľahkosti písaného slova. Ja som asi už stárá a puritánska, mňa to znechucuje a odradzuje od čítania tejto diskusie.

Jirkátor
1569 příspěvků 11.10.12 13:58

Bože můj, dostal jsem i za tu úvodní otázku červené ramínko. Vždyť jsem se jen zeptal :´-(

TinkaH
920 příspěvků 11.10.12 13:59

@opona Dá se v tom chodit??

Jirkátor
1569 příspěvků 11.10.12 14:09

@ gulietta: Chápu Vás, ale tento termín jsem převzal ze zdejších příspěvků ( např http://www.modnipeklo.cz/inspirace/357/ - od hodnotící Slavoj ). V úvodním příspěvku jsem se za něj i omluvil. Skutečně se mi nelíbí a stejně tak jeho používání ve vztahu k obuvi některých uživatelek, které si troufnou obout něco odvážnějšího, než by si byli odesílatelky tohoto termínu schopny na sobě i jen představit.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 14:31

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:27

Sibyla
2646 příspěvků 11.10.12 14:35

@uu Případně znejistíte sám: pěkná, ale není profesionálka?

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 14:41

@Sibyla ja mám kamarátku „profesionálku“. Popri štúdiu si zarába ako Call girl. Každý si myslí, že ju sponzoruje jej starší priateľ zo zahraničia a nikto na prvý ani druhý pohľad neusúdi, že je vlastne k*rva. Ja to viem, len preto, že sa mi ona sama zdoverila. Je to najlepšie, najkrajšie a najdecentnejšie oblečená žena akú poznám. Profesionálky sa neobliekajú tak, ako si to bežná verejnosť predstavuje.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 14:42

Mi je to dost protivné, podsouvat někomu, že se obléká jako běhna. Běhnovské boty taky nepobírám, ale tak nějak cítím, že je to mimo mou oblast chápání a beru to jako default. Totiž, že někdo se rád tímhle termínem vymezuje vůči ostatním (ženám), protože je to tak ctnostné?
Vždycky si pod takovým příspěvkem představím obézní, obeďarovanou a zakomplexovanou osobu neurčitého věku, co nevytáhne paty od compu, protože se ven bojí. Sorry, je to tak.
@Mylady2
Váš příspěvek o botníku oceňuji, dlouho jsem lepší nečetla. Sedí.

staramama
150 příspěvků 11.10.12 14:46

@gulietta Tak studující call girl asi ne, ale taková profesionálka z ulice se obléká tak, jak si to většina představuje…bydlím po trase, bohužel. Pak se nedivte, že tady v diskusích hájím zahalení muslimek:)

Jetthro
1130 příspěvků 11.10.12 15:10

Jednoznacne tohle, u jinych bot zalezi na zbytku obleceni..ale tomuhle nepomuze proste nic.
http://media.fakeposters.com/…sdeankwd.jpg

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 15:16

@Jetthro
Já si teda nejdřív všimla těch famózních nohou - všech čtyř.

Letefa
716 příspěvků 11.10.12 15:18

@Já První to jste jedna z mála (btw já těch pěkných nohou vidím 6 :-) ). To radši ty moje, nevytancované od tyče, než dopadnout takhle ale.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 15:24

@Letefa
Mne to prostě nepobuřuje. Na takových nohách zvláště. Ony jsou tak pěkně přírodní, to si nevytancujete, to vám musí narůst. Holka je ve formě, je to vidět na té části stehna zcela nahoře - ani jeden důlek. Co by za to naše baby daly, že.

Eye
276 příspěvků 11.10.12 15:38

Zastanu se pásku přes nárt. ne že bych po něm nějak extra prahla, má to v mém případě praktický význam. mám úzkou nohu, a nesehnat dámskou obuv s páskem, vypadávala bych i z balerínek… natož z bot na podpatku. pravda, ty radši vybírám uzavřené se šněrováním, aby se dala nastavit šířka podle chodidla, tj. oxfordky.

z_dediny
1118 příspěvků 11.10.12 15:46

@Jirkátor V těch botách, co jste sem dal, nechodí laciné prostitutky, ale pořádně drahé prostitutky. I když se některé maskují a tvrdí, že jsou modelky nebo začínající herečky.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 16:03

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:27

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 16:09

@uu
No to je jasné, vy máte totiž krásné nohy a tak si podobnými nálepkami pomáhat nepotřebujete.

PreppyGirl
27 příspěvků 11.10.12 16:38

Nezaleží na značce, tím ne zcela slušným slovem se dají označit snad jakékoli boty. A máte pravdu, i slavný Louboutin dělá i méně použitelné boty viz Váš druhý příspěvek ve 13:38 (i když mně osobně se ty čtvrté líbí).

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 16:46
@MP Barbucha píše:
@Sibyla
Já jsem měla na mysli takové ty retro boty, teď jsou v módě:-) a mně se nelíbí.

a ja si furt myslela, ze jsem sama, komu z bot s tim teckem pres nart naskakuje husi kuze:D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek