"Kurví" boty. Co to je?

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 16:52
@gulietta píše:
@Sibyla ja mám kamarátku „profesionálku“. Popri štúdiu si zarába ako Call girl. Každý si myslí, že ju sponzoruje jej starší priateľ zo zahraničia a nikto na prvý ani druhý pohľad neusúdi, že je vlastne k*rva. Ja to viem, len preto, že sa mi ona sama zdoverila. Je to najlepšie, najkrajšie a najdecentnejšie oblečená žena akú poznám. Profesionálky sa neobliekajú tak, ako si to bežná verejnosť predstavuje.

ja behem sveho hotelove obdobi prisla do styku s hodne call girls a vsechny vypadaly jako pres kopirak - dziny, tenisky, jednoduche tricko, kozena bundicka nebo propinaci svetr a vitonka… doted kdyz nejake takhle vystajlovane devce potkam na ulici, tak mam hned asociace s tim, co nam prochazelo pres recepci:)

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.10.12 16:59

@razorblade
Téčko! To je to slovo, co jsem hledala:-)

Mylady2
12413 příspěvků 11.10.12 17:06

Ha je tu plno hovadin a myslím že nejlépe to vyjádřila @uu
@Jirkátor K*rví boty jsou takové, které se vám na nějaké dotyčné budou patrně dost líbit, zatímco vaše partnerka jen zasyčí: Pffff, vypadá jako štětka.

Gorilka
1368 příspěvků 11.10.12 19:36

Termíny jako „kurví kroj“, „kurví boty“ jsou subjektivní termíny relativní k době.

Pleaser, který vyrábí většinu takzvaných „kurvích bot“ narozdíl od Bati uznává, že dámská velikost nekončí číslem EU41.

real.blond
6688 příspěvků 11.10.12 19:50

@Gorilka tak jsem si vygooglovala „Pleaser“ a k memu udivu delaji i „normalni“ boty, nektere napr zde - http://www.sexyobuv.cz/Vyrobce/Pleaser?… ikdyz stejne nejsou salek meho caje:) nicmene zrovna „Pleaser“ dela dle meho nazoru boty predevsim pro profi a nebo na domaci hratky.. A na tom nevidim nic spatneho. Kazdy ma pracovni ubor nejaky jiny.. A nekdo si partnersky zivot zpestruje v takovych botickach:) horsi by bylo, kdyby v nich nejaka dama vyrazila treba na ples, to by bylo pokoukanicko.. A zvrtlych kotniku:)

real.blond
6688 příspěvků 11.10.12 20:20
@MP Barbucha píše:
@Jirkátor
Hranici máme každý jinde. Jde i o cit. Krásná hladká lodička s vysokým podpatkem do té kategorie patřit nebude.
Někdo takto komentoval boty v outfitech „co jsem měla na sobě“? To jsem si ani nevšimla, jinak bych hned protestovala! Poslední dobou to tu sklouzává k vulgaritám i k osobním útokům…
Toto slovo se mi strašně nelíbí a vadí mi, že se tu v diskusi vžilo.
Jo a boty s páskem přes nárt se mi nelíbí vůbec, jsem ráda, že v tom nejsem sama.

Mrknete sem, nahodou jsem narazila na komentar tohoto razeni… http://www.modnipeklo.cz/inspirace/361/

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.10.12 21:08

@real.blond
No jo, tam to raději nečtu. To už je na mně příliš velká stoka…

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 21:16

@Jirkátor Asi Vás zmatu, ale obávám se, že budou ještě podkategorie, a to K „laciné“ a K „lepší, dražší“

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 21:20

@opona My máme v práci na takových podstavcích, jako má mladá paní na posledním fotu, klavír.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 21:46

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:27

Mylady2
12413 příspěvků 11.10.12 22:11

@uu to je krása;-D ale totók je do postele ne spíše? Nebo myslíte že bych tím mohla voživit outfit?

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 22:14

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:26

real.blond
6688 příspěvků 11.10.12 22:35

@Mylady2 @uu a ja bych si k tomu poridla jeste nejake uuuzasne boa.. Nemyslite, ze by to bylo uz moc? Nebo jeste necim dovozivit?

Curlygirl
1901 příspěvků 11.10.12 22:38

Voziveni neni nikdy dost!!!

@real.blond píše:
@Mylady2 @uu a ja bych si k tomu poridla jeste nejake uuuzasne boa.. Nemyslite, ze by to bylo uz moc? Nebo jeste necim dovozivit?
uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 22:39

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:25

Curlygirl
1901 příspěvků 11.10.12 22:40

@uu nebo Brouku…

real.blond
6688 příspěvků 11.10.12 22:42
@Curlygirl píše:
Voziveni neni nikdy dost!!!

Ze jo! Nevim, ktery trapak vymyslel, ze mene je vice.. VICE JE VICE!

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.12 22:45

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:25

Curlygirl
1901 příspěvků 11.10.12 22:48

@uu pripadne Drahousku..

Slavoj
27 příspěvků 12.10.12 11:56

Nikdy by mě nenapadlo, že svým prvním komentářem způsobím takový poprask, že se pro jistý specifický výraz založí celá diskuse. Kurví boty jsou přesně definovány v Sb. 158/2010, § 1, odst. 1. Nelíbí? Tak zkuste použít vlastní hlavu a vkus při určování, ať z vás není ovce!!!

Jirkátor
1569 příspěvků 31.10.12 12:44
@Slavoj píše: … Tak zkuste použít vlastní hlavu a vkus při určování, ať z vás není ovce!!!

Spíše jsem se snažil pochopit (ne)vkus ostatních, jež se k tomuto označení uchylují. Tak nějak jsem doufal, že mi to zde ozřejmí. Osobně jsem tento termín v hodnocení nikdy nepoužil.
P. S.„: tu "ovci“ jsem nějak nepobral :(

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.12 17:38
@uu píše:
@Curlygirl Jooo, brouku, to je lepší :) Vybavilo se mi tohle, z obalu jedné knížky Charlese Bukowského.

Oh ne, zakázané slovo.

m.amar
124 příspěvků 31.10.12 21:35
@Jirkátor píše:
@seznam.mih: Takže takovéto? Ale to je Betsey Johnson a Ch. Louboutin! Ale zase jsou vysoké a špičaté.
Pořád nechápu. Asi už budu takový pomalejší :(

Pro tyhle boty bych si nechala koleno vrtat…

I když v jistém smyslu by mohly být kurví, ale čert to vem. Přesně jak píše Gulietta, kurví botu z nich udělá oblečení.
Jinak já si jako kurví botu představím něco takového:

ofeliet
429 příspěvků 31.10.12 21:44
@Sibyla píše:
@MP Barbucha Pásek přes nárt! Ten jako kurví odsuzovala moje babička, ona ovšem říkala: „to nosí prostitutky.“

Já boty s páskem přes nárt mám moc ráda, momentálně mám dvoje, je to celkově spíš styl „anglická školačka“, ke kurvě fakt dost daleko :-). Někdy mám z přispěvovatelek pocit, že je jim dobré jen to, co vypadá absolutně usedle a nudně. Já myslím, že pojistit si vkusnost tím, že budu bez nápadu, není v modě ta pravá cesta.

ofeliet
429 příspěvků 31.10.12 21:48
@MP Barbucha píše:
@Sibyla
Já vím, že nejsou…víte co. Naopak, dost lidí tady na mp je má v oblibě. Mně připadají takové babkovské

Zajímavý, mě naopak připadají sexy…i když to je tady dost zprofanované slovo.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek