Kvalitní a tvůrčí švec = opravář bot? (Praha)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Moir
2510 příspěvků 2.3.13 19:42

@Chari obávám se, že vám satén moc nepovolí, nebo povolí, ale poškodí se, ale za zeptání přímo u ševce nic nedáte

PythonRegius
286 příspěvků 2.3.13 20:39

Ta Krakovská vypadá hodně dobře, našla jsem webky, pokud je to ono http://rucnesiteboty.cz/index.php Máme doma nakřečkováno několikero bot z matčiných mladších let, které by mi po drobných úpravách mohly dramaticky rozšířit módní možnosti :-))

top topic
967 příspěvků 5.4.13 13:50

@chinin: tak Helena Zemanova stoji za to. Krasne mi tam opravili sandaly, zuzeni povolenych pasku v predni casti, noha uz mi necni cm dopredu a pekne vymenili zip u kabelky.
Maji tam taky spoustu kozenych kabelek k zakoupeni, hlavne barevnych!! A dve uzasne cestovni kozene kabely na pulte, do kterych jsem se zamilovala:-)
Pry maji i pobocku na Grohove.

chinin
2788 příspěvků 5.4.13 14:06

@top topic
Jsem rada, ze jste spokojena.:-)

xIvet
272 příspěvků 5.4.13 14:17

@top topic Oni vám vážně zkrátili ty pásky, to jde? Mám tyto taneční boty a pásky ve špičce už jsou dost volné a také mi sklouzávají prsty. Myslíte, že i taková oprava by byla možná? To mě ani nenapadlo..

http://www.hellerdance.cz/…413-2600.jpg

top topic
967 příspěvků 5.4.13 14:27

@xIvet: jj, odlepili(odparali?) ten pasek od vnitrni stelky, zkratili o pul cm a vlepili zpet, delali to z vnitrnich stran. Ja mam ty pasky pres prsty jen dva, silnejsi, ale podle me by nebyl problem to udelat i u jinych pasku. Vsak to nekam zaneste a poptejte se. Jen nevim presne, kolik to stalo. Nechala jsem si tam jeste u prezek menit gumicky, ktere se zacaly parat a i s temi pasky ta oprava byla za 450.

top topic
967 příspěvků 5.4.13 14:29

@chinin: to jsem, konecne jsem tam sehnala i jednobarevnou penezenku v rozmerech, ktere jsem chtela, usporadani, ktere jsem chtela a jakychkoliv napisu, prosivani a ozdob prostou, zazrak:-)

xIvet
272 příspěvků 5.4.13 14:29

@top topic Tak to je skvělá zpráva, děkuji. Vůbec mě nenapadlo, že by to šlo, teď jsem si do spičky vlepila tu gelovou vložku, ale moc to nepomohlo. A podobně jako u vás, tyhle boty jsou strašně pohodlné a taky nebyly zrovna levné, takže do opravy zainvestuju. Skočím do té Krakovské. Ještě jednou díky! :)

top topic
967 příspěvků 5.4.13 14:36

@xIvet: neni zac:-)

chinin
2788 příspěvků 5.4.13 15:06

@xIvet
Myslim, ze v opravne v Krakovske to zvladnou. Delali mi i slozitejsi opravy a maximalni spokojenost.:-)

Rahja
164 příspěvků 5.4.13 18:30

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 13:01

ifoun
338 příspěvků 5.4.13 18:45

V krakovske asi fakt zvládnou všechno :) z jejich webu: Oprava obuvi poškozené zvířaty ( psy, kočky, …)

Mylady2
12413 příspěvků 5.4.13 18:46

Dobrý pán je i v Rytířské…posílaj ta i z LV.

Uživatel je onlineGorilka
1368 příspěvků 5.4.13 19:44
@Rahja píše:
@top topic Tak to je super, mně jinde tvrdili, že to nejde. Díky za informaci.

To znamená, že to neumí. Postup, co popsala top-topic je běžný.

chinin
2788 příspěvků 6.4.13 01:05

@arkadi
Hmm, ctvrty prispevek na MP a ve vsech propagace stejne opravny… Hlasim vas Adminovi. A ne kvuli tem trem hrubkam, ale kvuli pitome skryte reklame.

chinin
2788 příspěvků 6.4.13 12:01

@arkadi
Hmm, odhalil jste me! Kdyz budete reklamovat stejne jako ja, taky vas nikdo neodhali. Jde o to, napsat na MP temer 1700 prispevku a mezi ne nenapadne zamichat ono reklamovani. Uvidite, ze to ve vysledku vyzni mnohem duveryhodneji. :-)

Timto povazuji nasi debatu za ukoncenou, zbytek je na Adminovi.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.14 11:38

Damy mate nekdo zkusenost s upravou kozacek? Jedny jsem dostala darem a jsou mi kolem lytka siroke a vypada to blbe. Potrebovala bych je zuzit a vymenit zip.

Dale bych se chtela zeptat, zda znate nekoho, kdo vyrabi boty na zakazku? Manzel ma obsesi na jedny konkretni boty, ktere se jiz neprodavaji a nutne je potrebuje vyrobit :-) to asi v te Krakovske nedelaji, ze?

Diky!

1368 příspěvků 7.9.14 17:37

@kayav Opravna se přesunula z Krakovské na Karlovo náměstí 15. Ano, lze se domluvit na ušití bot.

NV
105 příspěvků 4.6.15 14:05

Tak jsem měla radost, že jsem objevila toto vlákno a dle jejich webu už v Praze nejsou :-(

moora
948 příspěvků 4.6.15 21:32

Ale mají v praze sběrny. stačí se domluvit přes mail a boty k opravě, úpravě tam donést, nebo pokud je třeba domluvit se osobně nebo něco změřit/zkoušet, tak si tam lze i domluvit setkání, když si zakázky v opravně vyzvedávají (osobně vyzkoušeno, úžasně mi opravili docela drahé a zbrusu nové krémové lodičky, které jsem si při druhé vycházce zle odřela a rozřízla o železnou traverzu)

NV
105 příspěvků 5.6.15 09:27

@moora děkuji, to jsem nevěděla, že je možné si s nimi tam domluvit schůzku :)

mitford sister
535 příspěvků 18.6.15 20:32

Když už teda není ten Schlein v Krakovské, neví prosím někdo o jiném dobrém ševci? Celý ten proces se sběrnou se mi zdá nadlouho. Já bych potřebovala boty zpět někdy třeba do tří dnů. Nejde mi o nějakou specialitu, to bych třeba i zajela do té roudnice, ale někde, kde dělají pěkně patníky, podrážejí, mají kvalitní materiály a tak. A úplně nejlépe, kdyby se tam dalo snadno dojet autem.

1368 příspěvků 19.6.15 07:36

@mitford sister Karlovo náměstí (asi 15) tam co je průchod.

elesse
102 příspěvků 19.6.15 21:55

Na krakovské to jen převzala část jeho zaměstnanců nebo tak něco. fungují pořád a za mě pořád stejně dobře

qooop
1 příspěvek 16.11.15 22:49

Také jsem byla na Krakovské kvůli opravě kabelky - inspirovala jsem se tady na MP, a tak bych ráda informace aktualizovala. Po své čerstvé zkušenosti bych doporučovala Krakovské se obloukem vyhnout (tedy jako po odchodu těch původních majitelů/zaměstnanců). Potřebovala jsem nechat do kabelky připevnit organizér - nabídli mi připevnění pomocí dvou druků. Kabelku jsem si plánovala vzít na svatbu kamarádky, v opravně sami určili termín vyzvednutí za cca 2 týdny s tím, že budu mít do svatby ještě pár dnů rezervu. Když jsem si pro kabelku přijela, nebyla hotová - nestihli to ani do svatby a tak jsem nakonec brala nějakou náhradní, co už… A tentokrát slíbili, že jakmile bude hotová, pošlou esemesku. Na termínu vyzvednutí mi už tolik nezáleželo, když ale esemeska dalších 10 dnů nepřicházela, rozhodla jsem se kabelku vyzvednout - opravenou či neopravenou, dohromady po cca měsíci. No a dozvěděla jsem se, že kabelka je už nějakou dobu hotová, jen jaksi zapomněli napsat… Po týdnu nošení z kabelky jeden z druků vypadnul a ztratil se. Takže… dál snad ani nemusím rozvádět.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek