Kvalitní a tvůrčí švec = opravář bot? (Praha)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.15 23:07

@qooop Taky mě Krakovská zklamala. Měla jsem sandály, kde přes prsty byl vodorovně pásek a přes něj ze stran další dva, které nebyly překřížené, jen se dotýkaly okraji, a byly spojené jedním jednoduchým stehem. Kůže nebyla nijak podložená a měla jsem strach, že napínáním přes nohu ta nit prořízne pásky až do kraje. Po dvou nošeních nit rupla, takže jsem tam šla, aby to opravili a pokud možno nějak přišili ty horní pásky ke spodnímu. Udělali přesně zase ten jeden steh jak to bylo původně a ještě jen na jedné botě, takže odstín nitě byl na každé trochu jiný. Jednání nic moc, ruskočesky mluvící děvucha se tvářila, že s takovou prkotinou jsem tam snad ani nemusela obtěžovat.

Lim
323 příspěvků 17.11.15 21:03

@Kokoska1 tu Krakovskou totiz majitel prodal a sam si otevrel novou pobocku v zatacce Belehradske, tam, jak jezdi tramvaj dolu do Nusli. V Krakovske to ma ted nekdo, kdo koupil zabehlou firmu. Ja jsem si tam davala na „kosmetiku“ kabelky a ted chodim do te Belehradske a je to ten puvodni majitel na ktereho se tu pela chvala.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 21:32

@Lim Tohle bylo v létě 2014, to už teda nebylo to ono?

Lim
323 příspěvků 17.11.15 21:36

To nevim, ale pujdu tam tento tyden vyzvednout dve kabelky, tak se zeptam…uvidime;)

Nephentes
1 příspěvek 21.4.16 14:18

Na doporučení dcery (četla příspěvky na MP z roku 2012) jsem se loni v létě vypravila do opravny v Krakovské. Vzala jsem více věcí (5 ks), aby se to vyplatilo. Sličná poločesky mluvící děvuška vše prohlédla a povídá tak 2000,–. Na moji reakci: „Jak prosím?“ odpověděla tak teda asi 1700,–. Nechtělo se mi brát věci zpět domů, hořce jsem zkousla cenu a zeptala se kdy to bude hotové. Prý mi přijde sms asi za 14 dní. Kdybych za měsíc nezavolala, zda je vše připravené, do dnes nemám nic. Odvedenou práci cením na tak 600,–. Příště rozhodně někam jinam.

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 21.4.16 14:51

Taky mám s „novou“ Krakovskou velmi špatné zkušenosti. Muži tam prakticky zničili boty při podrážení :(.

Mylady2
12413 příspěvků 21.4.16 15:20

@shanimplavkynahrocha k čemu je to podrážení?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.16 15:25

@Mylady2 Aby si mohla v lakovkách do divadla aj na Sněžku. :-D Načo kupovať viac topánok? Kúpiš jedny a máš vystarané. :-D

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 21.4.16 15:43

@Mylady2 Nechává si podrazit letní boty, které nosí na delší procházky. Lépe pak snesou i jiný podklad než chodník. Nejde o podrážení drahých kožených polobotek. Ty by si ale zase nevzal na procházku do údolí.

Jinak například moje sestra si musela několik let nechávat podrážet jednu botu z každého páru, protože měla jednu nohu výrazně kratší a bylo jí to doporučeno lékařem.

catherinne
13517 příspěvků 2.5.16 07:34

@Lim
Mužu mít dotaz, je ta opravna spíše nahoře nad Billou nebo spíše dole, skoro v Nuslích okolo zastávky Nuselské schody. Děkuji.

moora
948 příspěvků 2.5.16 08:07

@catherinne Pod Karlovem 10

Za me muzu doporucit, dokonale mi spravili bezove lodicky zle odrene o zeleznou traverzu

catherinne
13517 příspěvků 2.5.16 09:08

@moora děkuji, chci zkusit výměnu podpatku u dvou lodiček.

tasa
60 příspěvků 17.3.17 21:19
@catherinne píše:
@Lim
Mužu mít dotaz, je ta opravna spíše nahoře nad Billou nebo spíše dole, skoro v Nuslích okolo zastávky Nuselské schody. Děkuji.

Je tam jeste a kde, dik

CZ-Milka
11 příspěvků 23.3.17 10:15

Máte prosím někdo nějaké čerstvé zkušenosti s opravnou pana Sedláka v Kobylisích v Čumpelíkově? Stále platí, že je dobrá?

Moir
2511 příspěvků 23.3.17 12:38

@CZ-Milka poslední zkušenost z půlky února a dobré, ale prý se měl stěhovat kamsi k Ládví

CZ-Milka
11 příspěvků 23.3.17 18:01

@Moir Díky moc, tak já to příští týden ověřím ;-).

catherinne
13517 příspěvků 4.4.17 22:48

@tasa
Ani jedno. Musíte do uličky, která vede do Folimanky.
Omlouvám se, nestíhám číst.

Moir
2511 příspěvků 5.4.17 09:40

@CZ-Milka švec je stále na stejném místě, od 1. 5. se stěhuje do „čtverce k Normě“ v Ďáblicích u tramvaje

CZ-Milka
11 příspěvků 8.4.17 11:42

@Moir Díky moc, teď v týdnu jsem tam byla, pán hrozně sympatický, na mé okopané, ale moc pohodlné a tedy oblíbené lodičky se ani nezatvářil :-) a goretexovým botkám prý věnuje tu nejlepší péči. Termín opravy trochu delší, prý po Velikonocích, ale žádná tragédie.
Přikládám info s přesnou adresou nové provozovny.

tasa
60 příspěvků 5.3.18 19:26
@catherinne píše:
@tasa
Ani jedno. Musíte do uličky, která vede do Folimanky.
Omlouvám se, nestíhám číst.

děkuju.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek