Kvalitní dámský kostým, Praha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jk74
1 příspěvek 19.03.19 14:05
Kvalitní dámský kostým, Praha?

Dobrý den damstvo,
mám zadání velmi neurčité - dámský kostým s úzkou sukní nad kolena, sehnatelný v našem nejhlavnějším městě.
Neměla by to být asi úplná kancelářská šeď, spíše něco společenského. Dáma je ~40, velikost rovněž 40. Žádné další požadavky nejsou, prostě (nekýčovitý, nepřeplácaný) vzhled, pohodlí, důraz kvalitu, na ceně sejde méně - klidně mě pošlete na Pařížskou, pokud je to třeba. Dtto rovnou i nějaká kvalitní blůza k tomu.

Motto: I robka z dědiny může míti Chanel v originále.

díky,
J.

Reakce:
Christen SEN
140 příspěvků 19.03.19 18:23

Van graaf ma slušný výber

Moudd
75 příspěvků 19.03.19 18:44
@Christen SEN píše:
Van graaf ma slušný výber

Van graaf se hodně zhoršil,nedávno jsem byla v tom na Václaváku a opravdu bída,nic jsem nevybrala.Ceny vysoké,kvalita nízká,mizerné materiály.Některé ty svetry jsou už na ramínku ožmolkované jak ze sekáče.

marikahr
874 příspěvků 19.03.19 22:39

ja som za Van Graaf, ale treba ist do -1 podlazia alebo na poschodie,
Odporucam tiez Peek Cloppenburg na Chodove, a ked uz budete na Chodove tak tam je viac obchodov od Marks Spencer, Massimo Dutti, cez Pietro Filipi az po Hugo Boss, ci Weekend Max Marra …

Christen SEN
140 příspěvků 17.04.19 20:22
@Moudd píše:
Van graaf se hodně zhoršil,nedávno jsem byla v tom na Václaváku a opravdu bída,nic jsem nevybrala.Ceny vysoké,kvalita nízká,mizerné materiály.Některé ty svetry jsou už na ramínku ožmolkované jak ze sekáče.

tema je kostym a nie sveter.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek