Kvalitní pánské oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gullman
1 příspěvek 07.08.18 14:06
Kvalitní pánské oblečení

Dobrý den,

rád bych se Vás zeptal ohledně kvality pánského oblečení. Do jistého momentu jsem si zvykl hadry nakupovat v HM anebo CA. Avšak po posledním vypraní, kdy jsem si koupil polo trika z CA se z velikosti M stalo XL. Jsou vytahané a zralé rovnou do koše. Koupil jsem je před měsícem a jsem opravdu zklamaný :(
Rád bych se Vás znalých zeptal, kde byhc koupil kvalitní polo trika a i klasický trika s krátkým rukávem. Na značce mi nezáleží, klidně si rád připlatim za něco co vydrží dýl, nebude to po třech vypraní zralé na hadr na podlahu. Chci kvalitu a ne kvantitu kterou budu měnit co pul roku.
Jak to prosím poznám i v krámě že to bude fajn? existuji nějaká pravidla čeho si všímat?
Moc Děkuji,
 Ivan

Reakce:
MonikaMP
68 příspěvků 10.08.18 14:24

Posílám odkaz na starší diskuzi Kde nakupovat pánské oblečení, která tu na téma pánského oblečení byla nedávno. Snad poslouží. :mavam:

lukinohk
54 příspěvků 15.11.18 15:35

Základ je prát na max. 40 stupňů.

Za mě nejlepší value for money pro trika jsou třeba trička z Lidlu.

Nebo „trika bez potisku“, což jsou OEM trika, které kupují třeba reklamky a používají pro výrobu firemních trik.

Dodavatel třeba Adler nebo Alex Fox.

To jsou trička za 2-4 stovky a je to úplně stejná kvalita jako obrandovaná trika za tisícovku. Ale chce to zkusit, mají taky různé úrovně kvality, většinou se to pozná podle ceny.

Atlacoya
2599 příspěvků 20.11.18 08:58

Jestli stačí „obyčená“ trika / polotrika bez potisku a nepotřebujete dělat velkou parádu, pak doporučím (libovolné) pracovní oděvy . Čistá bavlna, drží tvar, nežmolkují.

Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Maxi šála: Proč ji opravdu nosíme

Autor: Adéla

Naprosto chápu poslání huňaté šály. Ale opravdu ji potřebujeme mít... Celý článek