Květované šaty z Fleru

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sibyla
2646 příspěvků 10.5.12 11:49
Květované šaty z Fleru

Tak jsem narazila na tento komplet. (http://www.fler.cz/…dnou-2656382) Líbí se vám? Mně dost - taky už je prodaný a já se nedivím. ta látka je nádherná a střih slušivý.

Reakce:
MP Barbucha
3716 příspěvků 10.5.12 12:10

Líbí!

Sarinka22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 12:13

Já se moc ráda chodím na věci od Lusindy dívat. Používá opravdu moc krásné látky. Ale asi 100 % bavlněné,čili se budou muchlat, což je při přiblížení vidět i na fotce. A hlavně dle mého názoru se naopak nejedná o střihy padnou všem, ale pouze takovým „špejličkám“ jako je Terezka (dcera). Já osobně si takovýto střih šatů vzít nemohu, vypadám hned o 5-10kg těžší. Potřebuji jak říká Ada záševky ;0) A vypasované střihy (hlavně v horní polovině těla). A ne, závist ze mě nemluví. Mám velikost 36 a 55kg.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.5.12 12:37

To mě také napadlo, že bych si nebyla jistá, jak je ten střih lichotivý

Ava
650 příspěvků 10.5.12 12:48

Myslím, že se hlavně nehodí pro větší či povislejší prsa. Pak byste vypadala jak kojná… Ale jsou moc pěkné.

Sibyla
2646 příspěvků 10.5.12 12:50

No, já má ráda „ženské“ střihy se zdůrazněným pasem, to, myslím, postavě lichotí. Ale souhlasím, že ten top působí dost fórově, sama bych ho neriskovala. Ale ten vzor je nádherný, a celé to působí tak nějak z padesátých let.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 13:48

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:56

seymy
36 příspěvků 10.5.12 15:33

Moc moc moc se mi líbí. Jen škoda, že si je nemůžu dovolit (kvůli postavě). Ale ta inspirace padesátýmí léty mě fakt hodně baví.

Bowle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 19:14

wow!!! kdybych mohla nosit šaty, tak jdu okamžitě do nich.. :) fakt krása

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek