Laclové kalhoty na mužích a o lacláčích obecně...

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Guinea Pig
1190 příspěvků 17.4.13 00:29

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:41

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.13 00:33

@Borůvka19 Byla by tu i modelka…

Guinea Pig
1190 příspěvků 17.4.13 00:41

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:41

Jirkátor
1570 příspěvků 17.4.13 06:55

Tak můj syn lacláče normálně nosí a moc mu to v nich sluší - je mu ale 1,5 roku :D

Sicilianwidow
505 příspěvků 17.4.13 08:18

Lacláče jsou peklo v jakémkoli věku. Jsem ochotna je maximálně tolerovat jako pracovní kalhoty.
Dodneška mám v živé paměti mou sestru, která na počátku devadesátých let nosila džínové lacláče. Dodnes mě to děsí ve snech - nebyla totiž ani jako krteček, ale jako velký džínový tank.
A dítěti bych je taky nepořídila, protože se mi všechny děti v lacláčích, které jsem kdy hlídala, počůraly dřív, než jsem je stačila rozepnout.

nedulka
35 příspěvků 17.4.13 08:20

Kdybych si měla vybrat, jestli chci na ulici vidět radši bokovky, ve kterých je při sezení nebo předklonu vidět půlka půlek a dělící pěšinka, nebo lacláče, jednoznačně vítězí lacláče.
Ted zrovna to řeším, půjdu asi do těchhle: http://www.anglickasezona.cz/…stylu-bezove

Příspěvek upraven 17.04.13 v 08:26

mikita.miki
1935 příspěvků 17.4.13 08:23

@Jirkátor že jo :-D a netáhne jim na záda. syn se navíc tak těší na kropení stormečků, že vydrží i kdybych se se zapínáním prala dlouho, takže ani to není problém.
ale třeba nechápu, proč lacláče někdo považuje za ideální pro těhotnou… upřímně a zcela naturalisticky popíšu, co se průměrné slonici těhotné stane, když si dřepne - zářez!!! na zádech se to napne a látka povolí kde je prostor, přičemž ten v tu chvíli je jen na jednom místě :-D vrchol kalhotového pohodlí jsou podle mě kalhoty s pružným vysokým nápletem - zakryjí celé břicho a je to v nich jak v bavlnce, ovšem to se nesmíte dostat do stádia, kdy onen rantl z pružného úpletu dosahuje jen na vrchol pupku a ne přes něj, to už to zase začne sjíždět dolů, takže uvažuji o kšandách

Sicilianwidow
505 příspěvků 17.4.13 08:25

@nedulka Ale zase alespoň část lidí ty bokovky překryje nějakých delším topem, takže kasička není vidět.
Ale zadek v lacláčích (ne nepodobný modré hrušce, pokud člověk nemá 50kg i s postelí) nejde skrýt nikdy.

Sicilianwidow
505 příspěvků 17.4.13 08:28

@mikita.miki Děkuji. Právě jsem pochopila, proč moje těhotná sestra odmítala jakoukoli jinou pózu než vleže, vsedě a vestoje od pátého měsíce :-D

nedulka
35 příspěvků 17.4.13 08:29
@Sicilianwidow píše:Ale zadek v lacláčích (ne nepodobný modré hrušce, pokud člověk nemá 50kg i s postelí) nejde skrýt nikdy.

To se ale týká jakýchkoli kalhot, nejen lacláčů. Pak se nebavíme o lacláčích, ale o tom, jak překrýt pozadí :) Nepléduju za lacláče, na běžné nošení fakt moc nejsou, jen moje reakce na místní unisono: lacláče…fůůůůj :-)

Příspěvek upraven 17.04.13 v 08:33

mikita.miki
1935 příspěvků 17.4.13 08:30

@Sicilianwidow pakliže nosila lacláče, musela dělat jisté popotahovací tanečky i při sednutí bych tipla :-D

Sicilianwidow
505 příspěvků 17.4.13 08:36

@mikita.miki Jj, však od určitého měsíce to byl spíše sedoleh, než sed. Neskutečně na ty lacláče nadávala, ale když byla podruhé těhotná, tak je nosila zase. :-D Baby jsou nepoučitelné.

mikita.miki
1935 příspěvků 17.4.13 08:53

@Sicilianwidow jsou poučitelné, já jedny dostala od známé, že jako,,dotahám,, když jsem tedy těhotná a při prvním těhotneství jsem moře času trávila v lese na houbách a dřepání si k nim mě během první hodiny vyléčilo z lacláčů :-D teď už jen sukně a kalhoty s nápletem. čemu jsem ještě taky nestačila podlehnout jsou legíny, mám jen jedny, domácí, kloužou mi dolů, což já šíleně nerada a netuším, kam bych v tom měla vyjít. jooo, mít nožky jako laňka, tak asi s tunikou ok

volfish
945 příspěvků 17.4.13 08:59
@birkin píše:
Hrůza, děs, nejhlubší patro pekla!Mám jedny známé a oni si koupili lacláče, jedny pro ni, jedny pro něj, na práci na zahradě, stejné… a to jim není ještě ani 40… to je diagnóza.

A v čem pracujete na zahradě vy? Hedvábné šatičky a lodičky od Jimmy Choo?

Proboha, lacláče jsou na zahradu naprosto ideální oděv - má to kapsy, při klekání, podřepech nikomu nevylézá kasička, netáhne na záda. Tak vo co jako go??

Sicilianwidow
505 příspěvků 17.4.13 09:25

@volfish Zkuste si v lacláčích dřepnout, to Vás vyléčí (jak už psala @mikita.miki ).
A kupovat si s manželem stejné oblečení, to není romanťárna, ale úchylárna.

Staniela
75 příspěvků 17.4.13 10:02

U mě také nepřipadá v úvahu, naprosto hrozné, asexuální, nemožné!!Ani jako těhotná ani NIKDY!!!

nedulka
35 příspěvků 17.4.13 10:10
@Staniela píše:
U mě také nepřipadá v úvahu, naprosto hrozné, asexuální, nemožné!!Ani jako těhotná ani NIKDY!!!

Never say never :)

volfish
945 příspěvků 17.4.13 11:19
@Sicilianwidow píše:
@volfish Zkuste si v lacláčích dřepnout, to Vás vyléčí (jak už psala @mikita.miki ).
A kupovat si s manželem stejné oblečení, to není romanťárna, ale úchylárna.

V lacláčích se dá dřepnout úplně normálně, nechápu v čem vidíte problém. :nevim:

Caralina
916 příspěvků 17.4.13 12:14

Ježíš těhotenské lacláče. To mi chtěla pořídit moje matka. Měla jsem na sobě ve zkušební kabince asi minutu a stačilo. Nikdy, nikdy, nikdy.
Naopak zmíněné džíny s pružným pasem byly super.

Nixe Lulu
344 příspěvků 17.4.13 12:24

Teď už bych si je na veřejnost nevzala a taky by mi to přišlo podivné hlavně u dospělých. Ale jako dítě jsem nosila docela často tmavě modré džínové lacláče - kraťasy ke kolenům, a to asi do svých 13 let.

birkin
1862 příspěvků 17.4.13 16:51

Volfish, mile se ptáte, tak Vám odpovím. V létě ve lněných kalhotách a tričkách s nápisy univerzit, třeba z Harvardu, nebo také ve lněných košilích. Boty mám crocsy. A máte pravdu, i ve „vyřazených“ šatech, ať už jsou hedvábné či nikoliv, třeba když sekám trávu a sedím na traktoru. Traktor má místo na sklenku, tudíž držet sklenku šampaňského a být v lacláčích bych považovala za nevkusné… V zimě nosím různé druhy strečových kalhot a svetr. Uvažuji, že si pořídím triko s nějakým výrazným nápisem, třeba „f..k you, Miloš!“
V lodičkách od Jimmy Choo bych nepracovala, podpatek by se zarážel do trávy, ale obnošené sandálky bych si k tomu šampaňskému klidně vzala.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.13 17:37

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:19

Chari
541 příspěvků 17.4.13 17:50

@uu Přesně, taky si pamatuju dobu, kdy jsme po nich toužili snad všichni. Nakonec jsem je dostala já i ségra, měla jsem tyrkysové ona korálové. :) Málem bych na ně zapomněla.

Zapadlá venkovanka
131 příspěvků 17.4.13 19:01

Přesně, psal se rok 1991, džínové šortkové lacláče se v čr nedaly sehnat, ani po Praze. Jela jsem si pro ně do Německa, a pozor - stály tenkrát bez nějaké stovky celou mojí výplatu :-)) Ač se to dneska může zdá divné, měla jsem s nima vážně obrovský úspěch, do dneška na ně vzpomínám! :-)
Asi tak rok, dva na to se objevily na tržnicích a zaplavily ulice..

PavlinkaK
96 příspěvků 17.4.13 21:11

Já si je pořídíla asi před 4 lety, hrozně jsem si je přála. Nosila jsem je v létě, pod ně tílko a žabky. Jenže pak jsem si je párkrát vzala s trikem a všichni se ptali, jestli jsem těhotná. Takže teď leží ve skříni a čekají, co dál. Jo a u kolegů to mělo poměrně velký úspěch!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek