Laclové kalhoty na mužích a o lacláčích obecně...

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
pincik
11 příspěvků 18.4.13 10:13

Ahojky, chtěla jsem si koupit lacláče, ale nějaký hezký. Abych v nich mohla i do práce a tak. Ale když čtu Vaše názory, tak lacláče asi nebudou to pravé. Jenže jsem po operaci a mám strašně oteklé břicho (podbřišek) a všechny kalhoty, co mám, nedopnu. Tak jsem to chtěla řešit takhle. Poraďte, jak mám vyřešit kalhoty? Máma mi dala radu, ať si koupím kalhoty v pase na gumu, ale do toho se mi fakt nechce :)
Zatím nosím jen šaty, ale chci alespoň jedny kalhoty.

mikita.miki
1935 příspěvků 18.4.13 10:57

@pincik kupte si těhotenský, až do podbřišku jsou pevný, ale pak začíná příjemný pružný úplet, vpodstatě hned nad kostí. když nebudete mít krátké tričko, tak to ani nikdo nepozná. já je nosila ještě nějakou dobu po porodu, než se břicho po operaci dalo do kupy, než se stáhlo atd. je to určitě lepší než lacly

pincik
11 příspěvků 18.4.13 12:44

Už jsem nad tím taky uvažovala, ale bojím se, aby to nevypadalo jako těhotenské. Nechci, aby se mě na to někdo ptal.
Ale jsou asi dražší, že?

budox
619 příspěvků 18.4.13 12:48

Pro mě jsou lacláče peklo, zvláště u nastávající maminky menšího vzrůstu

mikita.miki
1935 příspěvků 18.4.13 16:40

@pincik dražší? být vámi, zkusím nějaké na zkoušku z druhé ruky. jinak ano, jsou dražší - když uvedu příklad - CA má kalhoty obyč od 400 do 800 přibližně jak které a těhotenské začínají na 600. ale když se podíváte na mimibazar.cz na inzertní část, prodávají se tam ve velkém všechny velikosti. že jsou těhotenské s delším topem nikdo nepozná, do podbřišku jsou to úplně normální gatě, prodávají se od džínů po klasické formální kalhoty do kanceláře, pláťáky, prostě na co si vzpomenete :-)

girlie
91 příspěvků 18.4.13 16:43

Pincik,
s operaciou mam skusenosti, tiez som mala niekolko tyzdnov po nej opuchnute brucho. Riesila som to stahovacimi vysokymi nohavickami pod saty a sukne, nohavice som do splasknutia uplne vypustila. To by Vam nevyhovovalo?

pincik
11 příspěvků 18.4.13 17:49

@mikita.miki Odpoledne jsem byla v sekáči a tyhle těhotenské kalhoty tam měli jen obřích rozměrů :) Od 600,– to ještě jde, čekala jsem větší sumu, takže asi kouknu do nějakého takovéhleho obchodu. Na internetu kalhoty asi kupovat nechci- potřebuju si je zkusit, zvlášť, když jsem ještě takovýhle typ na sobě neměla. Ale děkuju moc za radu :)

pincik
11 příspěvků 18.4.13 17:52

@girlie Nic stahovacího mít nemůžu, moc to pak bolí, když to mám jen trochu stáhlé. Zatím ale nosím jen šaty a volné sukně, ale občas jsem chtěla mít kalhoty (na zahradu, když je trochu zima). Ale jestli nic neseženu, tak se na to vybodnu a dál budu nosit sukně. Mám už pocit, že než něco seženu, tak mi to břicho splaskne :)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.13 18:05

@Zapadlá venkovanka Díky za tklivou vzpomínku. Jako tehdy teenagerka jsem si je v téže době za velkých ovací tuzemského publika přivezla z Holandska :D
Na laclu byl vyšitý asi pěticentimetrový papoušek, prostě bomba.

PavlinkaK
96 příspěvků 18.4.13 22:26
@budox píše:
Pro mě jsou lacláče peklo, zvláště u nastávající maminky menšího vzrůstu

jo, přesně, moje známá je nosí asi tak od třetího měsíce neustále a má cca 150 cm..

real.blond
6688 příspěvků 19.4.13 13:14
@birkin píše:
Hrůza, děs, nejhlubší patro pekla!Mám jedny známé a oni si koupili lacláče, jedny pro ni, jedny pro něj, na práci na zahradě, stejné… a to jim není ještě ani 40… to je diagnóza.

Jste mi pripomnela.. Nasi sousedi si takhle koupili na zahradu stejne teplakovky:-D on tmave teplaky + svetla mikina a ona svetle teplaky + tmava mikina.. Od stejne znacky. Je na ne vazne vtipny pohled

Hadramashmatra
31 příspěvků 19.5.13 16:38

Tohle je ale chlapák :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 18:11
@birkin píše:
třeba když sekám trávu a sedím na traktoru. Traktor má místo na sklenku, tudíž držet sklenku šampaňského a být v lacláčích bych považovala za nevkusné…

Já jednou slyšela takovou směšnou věc o alkoholu během řízení a obsluhy strojů…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 18:16
@real.blond píše:
Jste mi pripomnela.. Nasi sousedi si takhle koupili na zahradu stejne teplakovky:-D on tmave teplaky + svetla mikina a ona svetle teplaky + tmava mikina.. Od stejne znacky. Je na ne vazne vtipny pohled

a z toho plyne poučení: nešmírujte po cizích zahradách, nic vám po tom není.
Jako jo, chápu, že lacláče na běžné nošení vypadají zvláštní, momentálně nejsou v módě a tak vůbec, navíc na těhotných ženách se mi nelíbily nikdy, vypadají v tom nežensky. Sama jsem je nosit vůbec nezkoušela.
Ale proč proboha ne na práci na zahradě a podobné činnosti? Zvlášť když to nikdo nenutí nosit toho, kdo to považuje za nepohodlné, a nosí si to sám doma na vlastním pozemku, nikoliv během návštěvy Národního divadla? Co je zas tohle za blbost?

real.blond
6688 příspěvků 19.5.13 19:14

@stricc po cizich zahradach fakt nesmiruju.. Rika vam neco mit sousedy metr od domu? Smirovat je je fakt to posledni.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 19:19

@real.blond Ne, já takhle nebydlím, ale u rodičů například pravidelně zažívám sousedy na stejné zahradě, protože je společná pro několik rodin. A kdybyste se mě zeptala, co měl jakýkoliv soused/sousedka kdykoliv na sobě při plení záhonků, tak na mou duši, kdybyste mě zabila, já nevím.
Montérky / lacláče / tepláky jsou vhodný pracovní oděv. Jsou na svém. Hledí si svého. A že mají partneři zálibu ve stejném nebo podobném volnočasovém oblečení, tomu se sice lze divit, ale ona mantra módního pekla „vyšli tak na ulici a tím se vystavili mému pohledu a urazili můj krasocit“ zde naplněna není.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 19:45

@stricc, dneska uz podruhe, kliiiidek!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 19:58

@lioncity Jak si přejete, madam. Tak tedy: lacláče jsou hnusné i do rakve a na fyzickou práci se proto v žádném případě nehodí a nevinné partnerské vtípky by si měl každý organizovat tak, aby nepohoršoval sousedy, jejichž oko na ně mimochodem padne (pak je nezapomeňte).
Tak, hotovo

Grossularia
3204 příspěvků 19.5.13 20:48

@vytryol Miluju lacláče na maličkých dětech :) Synovi je kupuju pravidelně. Problém s rychlostí stahování zatím neřeším, má ještě plíny;). Ale vyhovuje mi, že mu neslézají (za stejného důvodu jsem upřednostňovala klasické dupačky „s laclem“ před nyní obecně oblíbenými do pasu).
Na dospělých mi to přijde spíš zvláštní, ale líbí se mi fotografie žen v zelených lacláčích na aranžovaných fotografiích v zahradnických časopisech (já bych v tom takhle bohužel nevypadala:) )
A na mužích… no, někdy mi to připadá takové milé (třeba Labuda ve Vesničce:) ), ale někdy i dost slušivé - třeba ve filmu Bratříčku, kde jsi.

Těhotenské lacláče se mi nelíbí a sama jsem je nikdy nenosila, dávala jsem přednost kalhotám a sukním s nápletem. Ale ono to trochu souvisí i s tvarem břicha, některým ženám ty nápletové věci prostě nedrží, takže lacláče jsou vhodným řešením.

Aroosak
648 příspěvků 19.5.13 23:52

Lacláče se mi na dospělých, ať už se jedná o ženy či muže, vůbec nelíbí. No a k těm mužům ještě dodám, že se mi na nich nelíbí ani zkrácené kalhoty (7/8, 3/4). Ty mi připadají asexuální, ještě o to víc, když jsou z džínoviny…

Morže
1094 příspěvků 20.5.13 07:36

Mě teda připadají montérky sexy. Hlavně když u toho pracují. To je pak vidět, že to nejsou líný bačkory :) ale zdá se, že jsem svého druhu jediná :D

z_dediny
1133 příspěvků 20.5.13 08:08

@Morže Nejste jediná. Je nás takových víc. Manželovi moc sluší oblek, ale skvěle vypadá i v montérkách s laclem a spoustou kapes, když pracuje manuálně. Soused pracuje v kalhotách (asi teplákách), které má napůl žerdi a je to to dost nechutné. Mně zase nejméně přitažliví připadají muži ve velkém svetru, vytahaných manšestrácích a se žvárem v jedné ruce a sklenicí vína/piva v druhé. Vlastně žádný člověk s cigaretou v ruce mi nepřipadá atraktivní.

Alizon
1235 příspěvků 20.5.13 14:20

Mne se taky monterky s laclem na pracujicich chlapech taky libi. Na normalni noseni kalhoty s laclem ne, ale modre monterky treba do dilny nebo do garaze proste patri. Ted si vzpominam ze je do dilen nosila na skole i sestra - je to takova drobna dlouhovlasa panenka a v tech monterkach vypadala docela roztomile.
Ad male deti - ty mi v kalhotech s laclem pripadaji naprosto rozkosne - takovi Krteckove - mluvim o batolatech. Dcera je ma taky a ani v chozeni na zachod nevidim problem, nezda se mi takovy rozdil v case sundat ksandy nebo rozepinat knoflik a zip.
Tehotenske laclace - hruza - z zenske to opravdu udela krabici.
Laclace na normalni noseni pro dospele jak uz jsem psala vys ale ne.

Nian
124 příspěvků 23.5.13 22:22

Já si udělala pekelnou radost a koupila si v sekáči DŽÍNOVÉ ŠORTKOVÉ LACLÁČE pro práci na zahradě. A snad poprvé nebudu mít spálená záda :-) Jinak na dvouletém synovi je miluju, nejvíc v kombinaci se slušňáckou košilí, ale kvůli pohodlí ne džínové. Pracující chlapi v laclových montérkách jsou strašně sexy. Na ulici na dospělých ale ne, leda jako součást nějakého pečlivě vystajlovaného lolitkovského outfitu.

atsb
10 příspěvků 28.5.14 16:38

Ja teda laclače sem tam nosim, pořídil jsem si jedny džinový tmavší od Quicksilveru a jedny trochu světlejší, už nevim odkud. Obojí jsou trochu volnější a vubec nevypadají jako těhotenský.. Podle mě je to hodně pohodlný oblečení a dobře se nosí..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek