Laclové kalhoty na mužích a o lacláčích obecně...

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.14 17:03

Já mám náhodou na laclače docela hezkou vzpomínku. Byly džínové a nosil je krásný mladý kluk, který přijel pomáhat své babičce na vesnici. Nosil je bez trička, byl opálený, svalnatý, měl dokonalé tělo a všechny ženy v okolí na něj zálibně (nebo spíš přiblble) koukaly. A fantazie pracovala na plné obrátky… :-)

Zebra33
2038 příspěvků 28.5.14 17:41

Zelenobile pruhovane laclace mam oblecene na jedne tridni fotce ze zakladky. V hitparade mych nejpekelnejsich outfitu na tridnich fotkach se smele deli o prvni misto s dlouhymi ruzovymi saty s bilym limeckem, ve kterych jsem vypadala jak stinitko od lampy :D

Isca
960 příspěvků 28.5.14 20:59

Během těhotenství, v devadesátých letech, jsem lacláče nosila, protože v té době to byl opravdu obvyklý oděv pro těhotné, kalhoty s pružným pasem se objevovaly, ale nebylo jich k dostání tolik. V lacláčích jsem si připadala ještě hrošíkovitěji než v jiném oblečení, pravda je, že si nedokážu představit, že by mi na břichu čnějícím půl metru dopředu (dvojčata) kalhoty s pružným pasem držely.

Na malých dětech mi lacláče přijdou roztomilé, a daleko vhodnější, než jim navléct kalhoty do pasu z pevné látky, v kterých mají přeštíplá bříška.

Liesel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.14 21:18

Přidávám se k nositelkám lacláčů/montérek, při stavbě domu a práci na zahradě jsou nenahraditelné - 4 kapsy, netáhne na záda a nikde to neškrtí a napadá.
A ještě malí caparti jsou v nich krásní, ale jinak…
Teď jsem si vzpomněla, taky jsem jedny měla - půjčené, když jsem byla těhotná, byly džínové a trochu „mrkváčové“ - fakt lahůdka… polehčující okolnost byla - nošené jen na zahradu.
Na práci super, ale jinak… raději ne!

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 28.5.14 21:32

Lacláče jsou vhodné i pro těhotné muže :

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek