Šicí stroj LADA Q60B zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Moir
2590 příspěvků 4.9.21 10:05
@Královna trnů píše:
@giuliettka Ano, takovou krásnou zprávu mi poslala, také jsem nestačila zírat.@Moir K čertu, že to bude moje vina, že vám tam teď straší? To jsem nechtěla! :D

to určitě není vaše vina, jen její ego neuneslo, že jsme jí tu a) napsali, že nepíše srozumitelně, b) jí naznačili, že formulace dotazu naznačuje neznalost v oboru, tak píše soukromě všem, co se na ní takto „provinili“

giuliettka
8914 příspěvků 4.9.21 10:08
@Moir píše:
mně taky píše zprávičky, miloučké, že mám radit manželce (!!!), ne její křehké osobě, do které kopou neznámí telepati, teda zlé osoby na Módním pekle

Vy viete, že ja sa priam vyžívam v radení toho, čo za stroj si má človek kúpiť, a občas aj do kopania, ale práve som sa rozhodla, že teda pre tentokrát nebudem robiť ani jedno ani druhé. :-D Ja nechcem sy, bojím sa. :-D

Moir
2590 příspěvků 4.9.21 10:10
@giuliettka píše:
Vy viete, že ja sa priam vyžívam v radení toho, čo za stroj si má človek kúpiť, a občas aj do kopania, ale práve som sa rozhodla, že teda pre tentokrát nebudem robiť ani jedno ani druhé. :-D Ja nechcem sy, bojím sa. :-D

já už toho taky nechám, je to házení perel samicícm jistého druhu užitečného domácího zvířete

Královna trnů
43 příspěvků 4.9.21 10:25

@Moir A manželce radit jdete? :D

Moir
2590 příspěvků 4.9.21 10:27
@Královna trnů píše:
@Moir A manželce radit jdete? :D

Bez dávání rad manželce, ať už je číkoliv, přece nelze žít!

MP Edina
139 příspěvků 6.9.21 10:33
@Královna trnů píše:
Myslím, že sedí, takhle bych se totiž nikdy nesnížila.

No, já taky koukám s otevřenou pusou. Co je to za choromyslnou osobu?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek