Ladění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 15:42

Já jsem taky minimalista, a color blocking mi přijde jako supr vyjádření mojí představy minimalismu, naopak nemám ráda vzorované věci (snad jedině jeden svůj šátek) :)

belle de jour
96 příspěvků 26.11.11 15:44
zelitschko, mám už nad 25 ale lidi mi pořád hádají pod 25 tak to můžu ještě pokoušet? :) s čokoládovou i smetanovou by se mi to líbilo..ještě řeším jaké boty, z loňska mám z Benettonu parádní koňakové kozačky, ale to už by mi přišlo jako velká divočina…

Ani: je sytá dost, ale takovým tlumeným tónem, není řvavá.
belle de jour
96 příspěvků 26.11.11 15:45

bylo by to hodně divoké mít k tomu kabátku šedé pletené šaty nad kolena, žluté punčochy, smaragdovou šálu a baret a kabelku?

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 16:06

Myslím, že ta kombinace působí skvěle, jak ji popisuješ, jen bacha na přesnej odstín tý smaragdový - ta to může zvednout nebo úplně zazdít.. A těch 25 jsem tam dala jen jako spíš příklad, já si občas nevidím pod ruce :) třeba mě ještě 25 není, ale stejně bych si asi nevzala malinovej kabátek a lila punčochy, byla bych jak lízátko :) ale třeba temně fialová by mohla jít, vlastně k malinový by mohla jít téměř jakákoli tmavá barva kromě černý :) ta by k tomu působila dost tvrdě. Jinak hezkej odstín žlutých punčoch prodávají v Orsay, jsou v duopacku ještě s královsky modrýma, jen si nejsem úplně jistá, jestli se ten odstín hodí k malinové..

belle de jour
96 příspěvků 26.11.11 16:13

:) hehe, mě když bylo pod 25, tak jsem tahala pořád černou, bílou, šedou, max. modrou. (a připadala jsem si děsně bohémsky) ..no a teď na prahu třicítky jsem objevila červenou a vůbec i díky peklu ostatní barvy. Výhodu mám, že jsem v zemi, kde se konají skvělé blešáky, takže jsem nakoupila barevné punčochy a vůbec no a nad tímhle kabátkem jsem neváhala ani vteřinu, protože ta barva je super a ten materiál!!!luxus no a ty šedý šaty a ty smaragdový doplňky mám v šatníku, včetně kabelky..je to tlumená smaragdová…tak teď ještě vymyslet boty a voila, zima může začít :)

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 16:37

no mě když bylo pod 18, tak jsem zas pro změnu tahala pořád džíny a černou nebo červenou rejoice mikinu (to bylo taky tím, že tehdejší drahý můj nic jinýho neuznával a já ještě byla blbá a snadno ovlivnitelná) a pak jsem začala objevovat sukně, svetříky, kabáty, trenčkoty a pak do toho ještě přišlo peklo a byl úplnej konec :) vlastně zezačátku byly barevný punčochy snahou to trochu odrazit, aby to nepůsobilo tak „elegantně“, ale nakonec jsem si na tom založila styl, jedna kamarádka vždycky říká, že čeká, jakou budu mít barvu punčoch :) do malinové jsem se zamilovala dvakrát, jednou to bylo v létě - kabelka v MaS a myslela jsem, že to je úlet, a že ji stejně nosit nebudu, ale teď jí nosím hodně často do colorblockingu a pak ještě malinovej baloňák v MaS, ale nebyly finance. Tak to ti závidím, to máš docela dobrý nakupování, taky bych to hned brala, já tvrdnu v Čechách a když chci punčošky, tak musím vždycky vysolit skoro 200 :/ z jakýho materiálu je ten kabátek?

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.11.11 16:46

Zeli: kupuj po internetu, já jsem se tomu dlouho bránila, ale díky peklu už jsem se fakt naštvala na ty ceny tady u nás. A založila jsem si profil na ebayi. Zrovna punčochy se myslím online dají koupit o dost levněji a zkoušet se nemusí:-)
Já jsem si přes ebay koupila kabát od Marca Jacobse! Stál mě i s poštovným 100 dolarů, je to první věc od návrháře, kterou mám a jsem z toho úplně hotová. Při dnešním kurzu dolaru je to cca 1700Kč, za to by byl polyesterový kabát ze Zary nebo tak… Je to opravdu nebe a dudy.

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 16:58

Barbucha: gratuluju k nákupu :) já začala nakupovat po sekáčích, tady u nás je jeden s outletem a já měla za 200 Kč kabát George, novej, jen s vytrženým páskem na rukávu a to je od těch klasických krabic taky pořádnej skok, krásně vypasovanej, dokonale barevnej :) když u mně je s nakupováním přes net problém - bydlím ještě u rodičů a babičky, přes týden jsem ve škole. Tudíž si věci chci nechat poslat domů, ale jakmile mi babička přebírá balíček, tak hned šmejdí, že jsem si něco koupila, a pak mám dvouhodinovou přednášku, jak nehorázně utrácím, i když to byl třeba jen krokometr za 30 Kč :))

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.11.11 17:09

to znám, když jsem ještě bydlela v podnájmu, tak mi domácí nechtěl povolit jméno na schránce, jo a babičky, ty jsou vůbec kapitola. Co jejich oči nevidí, to jejich srdce neželí, v tom Tě chápu.

MP Ann
215 příspěvků 26.11.11 17:17

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:24

belle de jour
96 příspěvků 26.11.11 17:19
zelitschko: já když byla naposledy letos v čr (bydlím na menším městě) tak jsem tam objevila dva super sekáče, kde jsem pořídila právě ty pletené šaty a taky super vlněnou sukni od Benettonu (obojí pod 100 kč) a celkově jsem viděla, že spousta hezkého tam zůstává na věšáku…no a jak píše Barbucha, tak nákup po netu není špatný nápad. Co si zařídit schránku na poště a vyzvedávat si to tam?

Kabát je přesně z toho materiálu, jak na linku 65 % vlny, 25 rayon, a zbytek směsky. Dala jsem ho do čistírny, protože byl z blešáku, ale jinak je nový.
zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 17:23

Barbucha: tak my v podnájmu nesmíme do schránky vůbec, tak si dovolím jen ppl, ale ne každá firma ho nabízí. Sním o tom, že si jednoho dne objednám sto punčocháčů, každý v jiný barvě :j))

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 17:25

belle de jour: s tou schránkou na poště je to výborný nápad :) tak s tím kabátem, to si měla vážně štěstí, to se musí nechat, bude ti v něm i hezky teplo, bych řekla :)

belle de jour
96 příspěvků 26.11.11 17:34

Zelitschko…no kdyby jsi byla poblíž, tak ti tu těch 100 punčoch klidně nakoupím :) , na těch blešácích to tady vyjde na české koruny cca 6 - 12 kč / kus. Nejsou to silonky, ale skutečné punčochy. Ty trhy jsou návykové, už tam kupuju jen to, co se mi moc moc líbí..jinak bych to neměla kam dávat.No a taky nevím, jak to jednoho dne povezu všechno do čr…

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 17:39

wau, tak aspoň 20 :) kde v Čechách pobýváš? Klidně bych si pro ně zajela, byla bych nadšená :) pokud to nechceš ventilovat tady tak p.kam@atlas.cz - klidně bych ti nějak i připlatila, to je vážně supr cena :)

belle de jour
96 příspěvků 26.11.11 17:50

ok, ozvu se Ti na email.později, teď si jdu na chvíli od počítače odpočinout.

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 17:53

díky moc :)

pixie
232 příspěvků 26.11.11 18:29

já bych taky chtěla punčochy:) spoustu punčoch

lidkamik
11 příspěvků 23.9.14 13:07

Mám v plánu si ušit šaty na běžné nošení jednobarevné s krátkým rukávem, sukní kousek nad kolena s přestřižením v pase a stuhou (střihově asi jako toto ale rozhodně ne s krajkou a ne černé). Barva by se mi líbila sytá tyrkysová s černým páskem, k tomu černé punčochy/legíny, černé boty a modrou stužku do vlasů.

K tomu bych si ráda ušila ještě náramek ve tvaru mašličky a tašku, ale narazila jsem na problém barev (u tašky i na problém stylu). Nemám pro tyhle věci úplně cit a přijde mi, že když udělám náramek i tašku ze stejné látky jako šaty a pásek, bude to sladěné až moc. Tak mě napadlo, že by se tam dala dodat nějaká třetí barva v doplňcích (stužka, náramek, taška), ale nějak mě nenapadá jaká, aby to nevypadalo lidově řečeno jako „od cirkusu“. Možná bílá?

Zajímaly by mě vaše názory, případně jestli jsem někde přehlídla článek, který by se zabával laděním oděvu, protože moje barevné cítění končí u černá+barva, bílá+barva nebo černá+bílá+barva… Díky moc. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek