Ladění oblečení s interiérem

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.12 19:17

@mujercita
nebo Kuchar, zlodej, jeho zena a jeji milenec (P. Greenaway) - tam je to taky, kdyz prochazi ruznyma mistnostma v restauraci, tak se meni barvy jejiho obleceni

stará
68 příspěvků 11.9.12 19:17

A přitom, logicky - pro ležící dítě je nejvhodnější nějaká křiklavá barva, aspoň ho člověk nezasedne, když vyčerpaně padá na gauč, zatímco dítě konečně usnulo.
(Jen teda spekuluju, obě moje děti v dupačkovém věku spaly pouze v náručí, zatímco jsem se rytmicky houpala na gymnastickém míči :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.9.12 19:33

Já mám sladěný interiér s oblečením ráda (pouze ve filmech samozřejmě:-) V realitě je to pitomost, to snad ani není nutné psát. Ve filmu to naopak patří k věci, miluji když je film sérií obrazů s pěknou kompozicí.
Moc se mi líbí interiéry v seriálu Hercule Poirot, zrovna jsem nenašla žádné fotky, ale tam často lidé s okolím ladí.
tak aspoň pár jiných pro vaše pobavení:

Robena
1257 příspěvků 11.9.12 19:41

No jo, kdyz budu sedet v teplacich na plysove sedacce, tak vlastne budu taky ladit. Stylove urcite :-)

Alhambra
861 příspěvků 11.9.12 19:48

@MP Barbucha Hezké. Ve filmu super, taky mám ráda filmy s výraznou výtvarnou stránkou. V reálu to ale často končí takto :-)

Robena
1257 příspěvků 11.9.12 19:59

@Alhambra Vkus se proste promita do obleceni i interieru.

Alhambra
861 příspěvků 11.9.12 20:00

@Robena Souhlasím. Nejhorší je, když se sejde dostatek financí s nedostatkem vkusu.

Robena
1257 příspěvků 11.9.12 20:02

@Alhambra Tak tak. Stara moudra makovice souhlasi.

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.9.12 20:04

Co se vám na tom holky nelíbí? Že vy závidíte paní Mojsejové ten luxus:-)

Alhambra
861 příspěvků 11.9.12 20:06

@MP Barbucha Sákryš, vy do mně vidíte :-)

Robena
1257 příspěvků 11.9.12 20:09

Jo.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.12 09:41

http://www.svetpanenek.cz/index.php?…
Pokud si někdo pořídí takovéhle miminko, tak věřím, že mu důsledně sladí obleček s interiérem.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.12 09:57

@Pavučinec plyšový Jako malá jsem si vždycky přála baby born. Jenomže hračka za litr to bylo hodně pro moje rodiče. dneska už mě to přešlo a radši bych uvažovala o živém,. než o panence. nějak nechápu, že dospělá žena si pořídí miminko panenku. Jkao že zůstane takhle maličké navždy? Sakra by mě to nebavilo nevidět ten vývoj :D

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.12 10:01

@seznam.mih Ještě aby ta věc rostla a dospívala, to by bylo otřesné na druhou!!! :)

Alizon
1235 příspěvků 12.9.12 10:06
@Patane píše:
Já jsem si pak říkala, jestli to neplatí jen pro mimina. Ta jsou hodně doma, ale pak zas hrozí, že plně splynou s okolím a už je nikdy nikdo nenajde :-)

No obavam se ze po zvuku ano:)

Alizon
1235 příspěvků 12.9.12 10:08

Jinak jsem se po ranu zasmala, takovou ptakovinu jsem jeste neslysela. Jeste kdyby rekla ze bude lepe ladit s kocarkem az pujdou na prochazku (taky si zatukam na hlavu, ale tam by to melo trosku vetsi „logiku“), ale ladit se s interierem?

Patane
43 příspěvků 12.9.12 11:18

Pro pobavení přikládám fotku ze zmiňovaného filmu Garden state.

FoxInTheBox
278 příspěvků 21.9.12 02:41

Napadá mě jediná příležitost, kdy může ladění oblečení s interiérem vypadat dobře…brigáda jako průvodkyně na zámku :-D
Laděním teda nemyslím barvy, ale příslušný dobový vohoz. Jo, to by se mi líbilo!

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 07:29

@FoxInTheBox Pěkné by to bylo, ale v těch případech, kdy byl zámek postupně přebudováván ze středověkého hradu a míchá se v něm několik historických slohů, by to byl přetěžký úkol! :) Představuju si, jak průvodkyně během prohlídkové trasy spěšně mění kostýmy, zrovna před zdoláním nejvyššího schodiště si musí vzít ten třicetikilový, safra, a na konci exkurze padá vyčerpáním :)

Sibyla
2646 příspěvků 21.9.12 07:34

@FoxInTheBox Za studií jsem na zámku prováděla. Vzala jsem si dlouhé bílé froté šaty (styl koupaliště) a ke jmenovce jsem si připnula růžičku. Ten den přišla výprava prvňáčků a šuškala si mezi sebou: „to je princezna.“ Ovšem jindy to byli vojáci, zrovna když jsem měla přiléhavou džínovou sukni s rozparkem vzadu. Sledovali každý pohyb rozparku, a do návštěvní knihy napsali pochvalu „super baby“.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 07:46

@Sibyla Taky jsem prováděla. A vzala jsem si hedvábné šaty po pratetě a připadala si náramně šik. Pak jsem zaslechla jednu účastnici výpravy, jak domlouvá nezvedenému děcku: „Jestli nepřestaneš řvát, tak si tě odnese tady TAHLETA!“

DanielaS
5244 příspěvků 17.10.12 13:20

Hele, na co jsem narazila. Sladena s hrneckama.

Mylady2
12413 příspěvků 17.10.12 14:55

@DanielaS ty hrnky sme měli doma;-D

Robena
1257 příspěvků 20.10.12 12:45

@Mylady2 My take. I v modre mutaci.

Barr.b
143 příspěvků 20.10.12 13:07

To je směšný :D Ještě navíc doma, kde většina populace (promiňte vy, kteří ladíte i doma) nosí oblečení naprosto bez rozmyslu…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek