Ladíte líčení během dne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Tebah
4257 příspěvků 1.12.14 16:09

Přiznávám se, že moc nechápu argumenty, že se někdo nechce upravovat před lidmi. Copak v práci nemáte toalety se zrcadlem? Nebo jak to řešíte třeba někde na výletě ve městě nebo večer na nějaké delší akci?

Mirt
444 příspěvků 1.12.14 17:05

@Tebah No když budu muset, tak se kvůli tomu nesesypu samozřejmě. Ale prostě se před ostatními lidmi líčím nerada, asi mě trochu znechutila střední škola, kde se vždycky k zrcadlu na záchodě nahrnuly davy holek a začaly na sebe plácat další vrstvu paštiky, což mi vždycky přišlo směšné. Sice vím, že takhle já nevypadám, ale stejně se cítím líp, když se můžu nalíčit v soukromí.
A teď na vysoké se mi opravdu málokdy stane, že bych přišla na záchod a nikdo tam nebyl, po fakultě pořád pobíhá spousta lidí. Nějak moc mi nevadí, že budu vypadat o něco méně dokonale než ráno. Hlavně jde většinou tak maximálně o tu rtěnku, zbytek zůstává celkem beze změny. Pokud by šlo o nějakou večerní akci, na které bych chtěla vypadat celou dobu krásně, tak se upravím, ale jinak to pro mě tak nezbytné není.

dost_bot
2071 příspěvků 2.12.14 22:26

Rty musím upravovat, čti dobarvovat, opakovaně, několikrát za den. Ostatní líčení ne - poté, co jsem konečně objevila podkladové báze, je všechno stále krása nesmírná :-)

Gräfin
2642 příspěvků 2.12.14 22:43

Pod rtěnku používám tuto bázi. Je sice pod oční stíny, ale rty jsou po ní příjemně vláčné a rtěnka přežije skoro všechno (po obědě už z ní moc nezbývá).

dost_bot
2071 příspěvků 2.12.14 22:54

@Gräfin To mě nenapadlo, vyzkouším, díky

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.14 22:58

Opravuju (typicky po obědě, po plavání), někdy po příchodu do práce dokonce nanáším i vůbec první vrstvu :-) V malé kosmetické taštičce mám pudr, tvářenku, kleštičky na řasy a řasenku, jednu-dvě rtěnky. Víc toho stejně nikdy nepoužívám, takže jsem, takto zaopatřena, schopná kdykoliv vyrazit i na cestu kolem světa :-)

Gräfin
2642 příspěvků 2.12.14 23:07

@dost_bot mně samotnou taky ne. S kolegyněmi jsme si dopřály dámskou jízdu s vizážistkou :)

dost_bot
2071 příspěvků 2.12.14 23:09

@Gräfin aha :-)a neulovily jste tam ještě nějaký obecný užitečný nápad? :-)

Gräfin
2642 příspěvků 2.12.14 23:18

@dost_bot masku a. následný peeling ze zcukernatělého medu! A taky jsem ulovila podkladovou bázi od smashboxu, nejlepší, co jsem kdy měla. No stálo mě to 200 eur jenom za produkty. Naštěstí kosmetickou i vizážistku platila firma :)

ViollXOXO
2 příspěvky 4.12.14 14:39

Během dne opakovaně nanáším pouze pudr a rtěnku, vše ostatní mi vydrží celý den, kvalitnější kosmetika se v tomto vyplatí :)

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.14 21:16

Ja se pres den patlam jen balzamem na rty, nosit s sebou celej arzenal by me nebavilo

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek