Lakování jednoho nehtu jinou barvou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
kocurM
595 příspěvků 4.4.13 20:40
A co znamená,

Když má někdo odlišnou barvu na obou prostřednících? Obecně v tuhle symboliku nevěřím. Občas si nehty také tak lakuju, protože se mi to líbí a je mi jedno, jestli v tom někdo něco hledá.

kocurM
595 příspěvků 14.4.13 22:14
A možná taky ne.

Podle mě to nic neznamená. Vzhledem k tomu, že si takhle lakuje nehty spousta lidí, kteří v tom symboliku nevidí, jako třeba já, nebude to nic znamenat, ani kdybyste sebevíc chtěli.

Maiandra
222 příspěvků 29.9.13 15:36

Hehe. Píšu pozdě, vím, ale přesto - houby symbolika. Objevilo se to tuším vloni? na přehlídce Vivienne Westwood a chytlo se to jako módní trend, nějaký symbol zadanosti etc. je k tomu leda později přimyšlený. ;) Těžko říct, proč zrovna prsteníček coby nejčastější akcentový nehet… Pravda je, že ukazováček se většinou jako první loupe (a ono nejde jen o jinou barvu, ale třeba i výraznější zdobení), nehet malíčku je malinký, oba jsou navíc na kraji, což působí zkrátka divně (alespoň mně připadá, že ten „zvláštní“ nehet nejlíp vynikne, když je z obou stran ohraničený tou základní barvou), palec je zas moc stranou, prostředníček vyloženě vnucuje určité gesto… :D

Taky jsem nosívala každý nehet jinak, nebo třeba kombinaci tří sladěných barev. Tolikrát se mě lidi ptali, jestli to mám z Dextera, že jsem se na něj začala dívat jen ze zvědavosti kvůli tomuhle… :D

MP Vladenka
1307 příspěvků 29.9.13 16:00

Obávám se, že ten trend začal po sérii Dextera „vrah s chlaďákem“ :-) symboliku bych v tom nehledala.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.13 19:43

@Maiandra a taky se může stát, že najednou člověk zjistí, že mu dochází lak :-) takhle jsem jednou asi týden nosila na jedné ruce dva a na druhé tři nebo čtyři nehty na střídačku tmavorůžové a světle růžové. Ani mi to nepřipadlo nějak moc divné a nikdo nic neříkal :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek