Látka na oblek

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jiří159
3 příspěvky 25.1.20 11:28
látka na oblek

Dobrý den, nemáte někdo typ, kde v se dají sehnat kvalitní látky na ušití obleku. Zjistil jsem, že nabídka v ČR není moc velká. Budu rád za jakékoli typi a Vaše zkušenosti na obchody klidně i zahraniční. Děkuji.

Reakce:
Moir
2334 příspěvků 25.1.20 19:35

@Jiří159 Napište paní ATEH, ta loví kvalitní oblekovky na ebay.
(a hledáte tip na typ obchodu s látkami)

3420
10 příspěvků 29.1.20 18:14

evi-latky.cz/8-kostymovka

Jiří159
3 příspěvky 29.1.20 20:27

Děkuju všem za odpovědi.

winpetra
57 příspěvků 31.1.20 18:23

Člověk, který Vám bude oblek šít, by měl vědět, kde sehnat opravdu vhodný materiál. Pokud to neví, nenechala bych si u něj pánský oblek šít.

Birdonawire
372 příspěvků 15.2.20 11:18

@Tinakli Nejdřív jsem Vám skoro hodila červené ramínko. Pak jsem koukla na Váš web a šaty, co šijete, se mi většinou hodně líbí.

vlm
4878 příspěvků 15.2.20 12:53

@Birdonawire já červené nedala, ale na @Tinakli web jsem se bohužel podívala, nedivím se, že někdo dala jsem si śit, ale nepovedlo se. prominte, ale to je panoptikum, nesedici, kýčovité hadry

Birdonawire
372 příspěvků 15.2.20 14:25

Koukla jsem jen na svatebni, protoze kamaradka chysta svatbu, tam se mi saty vetsinou libily.

MP blanka
2260 příspěvků 15.2.20 16:49

@Tinakli - aj ja som sa pozrela na váš web. Je vidieť, že ste skutočne usilovná, pracovitá, veľa toho stíhate. Nebudem sa vyjadrovať k tomu, či sa mi modely páčili, či nie, je to vec osobného vkusu, a šijete podľa želania zákazníkov. Mala by som síce niekoľko námietok k padnutiu, najmä pánskych odevov, a aj niečo k vypracovaniu najmä svadobných šiat, ale to nechajme bokom. Ja by som vám poradila od základu prepracovať textovú časť vášho webu, a myslím to v dobrom. Nejde iba o štylistickú stránku, ale bohužiaľ aj o gramatické chyby, ako napr. „Jasmína a Pavel, kterým jsem šila oboum “,inde „ nemohla jsem zvírazniť “, alebo „ šaty byly na ušití velice náročný, ale to mě láká “. A druhá vec ktorú by som radila je, viac si ustrážiť fotenie. Nevyzerá dobre, ak na fotke v albume sú ako „ dekorácia “ bokom pohodené topánky, či kabelka a mimochodom ani pán, fotený v hotovom obleku, ale iba v ponožkách. A hlavne - na viacerých fotkách máte nevhodné svetlo, ktoré hádže tiene, a postava, či šaty tak majú okolo seba „ duchov “.

Tinakli
8 příspěvků 17.2.20 22:23

@vlm Když to máte těžký, já nešiju to co se líbí mně ale co si přejí zákaznice. I když s něčím nesouhlasím a poradím jak bych to jinak udělala, některé si stojí za svým a od toho to je zakázkové krejčovství, že si to můžou zvolit… Některým jsem to i řekla ale věřte, že do stylu nikoumu mluvit prostě nemůžu…

Tinakli
8 příspěvků 17.2.20 22:33

@MP blanka Ano, máte pravdu co se týká focení. Tento týden jsem si pořídila nový objektiv i blesk, tak snad to bude lepší, prostor už je taky vylepšený. Nic není zadarmo a vše nějakou dobu Bohužel trvá…Co se týká focení v ponožkách z toho jsem taky mírně zoufalá. Ale nechci a nemůžu nikoho do ničeho nutit. Když si zákazníci jedou pro hotovou zakázku, většinou mi přijedou už bez bot…a jak jsem psala, nenutím je aby je opět nosili když už to není nutné a oni jsou rádi a to je pro mne důležitý. Má práce mne opravdu baví ale téměř se nehnu od stroje a nyní s rozjetou svatební sezonou už se mi to jen tak nepovede. Webovky dělám sama a věřte, že jsem načekala jak to bude náročný. Ještě nejsou hotové korektury ale věřte, že to brzo napravím…:-)

Tinakli
8 příspěvků 17.2.20 22:38

@Birdonawire Děkuju :-)…každý má jiný styl a vkus a tak je jasný, že se všechny nebudou líbit všem. S tím souhlasím. Plním přání zákaznic a od toho tu jsem. Nyní šiji například maskáčové svatební šaty a strašně se na výsledek těším, protože to bude něco jiného :-) Ale věřím, že tyto šaty budou mít i hodně odpůrců… Důležité je, že nevěsta bude spokojená a její partner taky…:-)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek