Léčitelské vlákno

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
benyka
9115 příspěvků 22.1.17 19:59

@pavla.ku Zkušenost s autotrakčním lehátkem mám a vřele je každému doporučuji už asi dvacet let. Spravila jsem si na něm záda po dlouhých letech, kdy jsem nebyla schopna se narovnat z předklonu bez opory. Je výborné i na prosté „načechrání“ zdravé páteře při únavě po nějaké těžké práci (třeba na zahradě).

malinkalenicka
25 příspěvků 20.5.20 22:01

Hodně by mě zajímalo, jestli taková alternativní medicína může opravdu pomoci? Mám delší dobu zdravotní problémy, kdy mi doktoři moc nepomáhají.

Eva.kolomazova
3 příspěvky 23.5.20 11:04

Já byla na radu kamarádky na proceduře křišťálové postele. Podívejte se na kristalovapostel. cz. Mě to hodně pomohlo, ale u každého je to jinak, jak přesně vnímá sám sebe a svojí duševní stránku.

Moir
2509 příspěvků 25.5.20 08:56

@Eva.kolomazova spíš jak je pitomý a má na rozhazování, nebo velmi zoufalý a pak by neměl být terčem hyen

EmilyG.
2149 příspěvků 25.5.20 12:31

@Moir omlouvam se, tak moc svami souhlasim az jsem chtela dat zelene a… blbej ipod, nesikovna ja!
Ja bych temhle podvodnikum davala zostrene tresty, protoze i lide u kterych by to clovek necekal, v zoufalstvi z chroroby jsou schopni se k temhle smejdum upinat.

Moir
2509 příspěvků 25.5.20 20:06

@EmilyG. souhlasím, svého času jsem si psychicky sahala hodně hluboko a nedařilo se mi z toho vymotat, v té době jsem se uchýlila k pro mne krajnímu řešení, homeopatii, kterou provozuje kolegyně, možná to má malé grády, ale pro mne, jako hodně racionální osobnosti to bylo hodně moc (a stálo mne to jen pár desetikorun za cukrové kuličky), dokážu pochopit, že se lidi v krajních situacích se upínají k neracionálnu a extrémnějším věcem, ono když několik měsíců v kuse prostě neusnete a pak se zase budíte kolem 4 ráno (ne, deprese to opravdu nebyla), tak uděláte prakticky cokoli

tahat z lidí v tomhle rozpoložení cokoli víc než pár stovek za psychoterapeutické sezení a podobné částky v registrovaných zdravotnických zařízeních, to je hyenismus

EmilyG.
2149 příspěvků 25.5.20 20:31

@Moir souhlasim, jabych to trestala hodne prisne.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek