Lesklé legíny - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika_37
7 příspěvků 21.3.18 08:39
Lesklé legíny - ano nebo ne?

Zdravím všechny! Pochopitelně znám všeobecný názor na nošení průhledných legín místo kalhot. Zajímalo by mě, jestli totéž platí i pro legíny,,koženkové" nebo,,latexové" (i když o latex se obvykle nejedná). Nosím je ráda, jsou pohodlné a vždy jsem měla zato, že nevypadají tak ledabyle, jako legíny klasické, které evokují spíše tepláky. Ty lesklé se dají dobře kombinovat a teď na jaře, až pominou mrazy, zase nastane čas vytáhnout je z šatníku. Co na ně říkáte, nosíte, líbí se vám? Nebo převažuje názor, že jedině s něčím přes zadek? Pro představu přikládám foto dvou celebrit. Podobné outfity se mi líbí, i když uznávám, že zvláště ten první je spíe na party, v kombinaci s tímhle typem svetříku.

Reakce:
kolúch
577 příspěvků 21.3.18 09:58

Prvy na party a druhy kam? Do skoly lebo je k tomu vesticka? :D V kombinacii s lodickami budu taketo gate vzdy vyzerat ako z vypadovky. Ak nie je clovek celebrita, tam je obliekanie a la vypadovka povinna jazda.

Karin
3948 příspěvků 22.3.18 02:47

Nemusí to bejt zlý… ale většinou je. Za prvé musíte mít perfektní figuru a za druhé perfektní vkus. A pokud se i s perfektní figurou a pefektním vkusem rozhodnete pro lesklé legíny, musíte je umět perfektně zkombinovat, abyste nevypadala jako perfektní šlapka (protože v takových kalhotách je to dost snadné).
Zkuste pak sem hodit foto, a uvidíme/uvidíte… :-)

simoneen
2 příspěvky 22.3.18 13:47

Ahoj za mňa ak kožené legíny alebo nohavice, tak určite s niečim oversize, napr. skombinovať to s oversize košeľou :) Ja vlastním viacero takýchto nohavíc a všetky mám odtiaľto http://www.lovely.sk/damske-nohavice majú tam aj značkové, za super ceny a z viacerých obchodov :)

simoneen
2 příspěvky 22.3.18 13:47

Ahoj za mňa ak kožené legíny alebo nohavice, tak určite s niečim oversize, napr. skombinovať to s oversize košeľou :) Ja vlastním viacero takýchto nohavíc a všetky mám odtiaľto http://www.lovely.sk/damske-nohavice majú tam aj značkové, za super ceny a z viacerých obchodov :)

zelwice
28 příspěvků 25.3.18 13:49

Osobně na takové kalhoty nemám figuru a nelíbí se mi, protože ANO působí lacině, sprostě…

Ale!!! Půl roku jsem bydlela s překrásnou Sicilankou, která takové kalhoty nosila často a fakt WAU! K nim delší volnější košile, upnutý rolák svetr, obyčejné námořnické tričko s dlouhým rukávem a s kruhovým výstřihem, mikina třeba s kvítky, kotníkové boty v rocker stylu, oxfordky, nebo kožené kotníkové kozačky… Vždycky vypadala úchvatně, protože:

• fakt měla perfektní postavu, i když vzrůstem byla malá,
  • lpěla si na kvalitním zpracování oblečení, nic křivě šitého, nic průhledného, nic sepraného…
  • uměla vyvážit to, že ty kožené legíny/úzké kalhoty působí lacině a brala k tomu umírněné kvalitní kousky, bez výstřihů, žádné podpatky atd.
Jindrason
288 příspěvků 26.3.18 09:56

No mě se to moc nelíbí a je jedno, jestli celebrita nebo ne :)

Lucy Liu
37 příspěvků 29.3.18 22:51

Myslím, že vážně málokdo si takové legíny může dovolit. Před pár dny je měla jedna slečna u nás ve škole a byl to fakt hnus. V tom bych si před lidi nestoupla. Přestože byla hubená, tak jí ty legíny těžce neseděly. Upřímně jsem ještě nepotkala nikoho, komu by skutečně sedly…

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek