Letní boty do práce

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
chinin
2788 příspěvků 26.4.13 14:49

@TulaJ
Ja nemohu nosit lodicky s volnou patou, tak jako kompromis mezi lodickou a letni botou volim naopak peep toe lodicky.

Na otlaky a puchyre mohu doporucit Compeet tycinku, skutecne funguje. (Je to zelena tycinka tvarove jako tycinka na rty, k dostani v lekarnach i vetsich drogeriich zpravidla u naplasti, cena 100+).

chinin
2788 příspěvků 26.4.13 14:51

@Sailorette
Mec hezke boty. Dekuji za tip. Nevedela jsem, ze v Humanicu maji i kozene boty, proto jsem jej obchazela.

MPSkrolew
1850 příspěvků 26.4.13 15:24

@Sailorette Sympatická je ta snesitelná výška podpatku!

KatrinM
42 příspěvků 26.4.13 22:50

Pěkné letní boty má značka Ara, bohužel ale dražší. Ale snad bude ceně odpovídat kvalita.
Zkusím vložit odkaz, ale nevím, jestli se mi to podaří správně…
http://www.ara-shoes.de/…nen/ara.html

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.13 06:39

@KatrinM Myslím, že Ara dělá kvalitní a pohodlné boty, ale mně se zdají dost usedlé. Ale díky za odkaz :-)

Kdyby některá z vás objevila hezké páskové kožené boty v nude barvě (nebo světle hnědé) s pohodlným podpatkem, které by se daly nosit 8 hodin a nebolely v nich nohy, dejte, prosím, vědět.

chinin
2788 příspěvků 27.4.13 07:18

@edge
„Myslím, že Ara dělá kvalitní a pohodlné boty, ale mně se zdají dost usedlé.“

S pohodlnosti a kvalitou souhlasim. Pokud jde o estetickou stranku, souhlasim, ze velka cast (vetsina) sortimentu Ara ma usedly (chcete-li, nic moc) vzhled, ale daji se v ramci nej najit i skutecne hezke a chic kousky. Bohuzel je nemivaji ve vsech prodejnach/e-shopech. Stejnou zkusenost mam treba s botami znacky Gabor. :-/

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.13 11:56

@chinin Bohužel jsem zatím žádné šmrncovní Gaborky ani Ary v nude barvě nenašla a obávám se, že s takto konkrétní přestavou, kterou mám, to asi nebude jednoduché. Včera jsem prošla obchody ve Futuru v HK a začínám pomalu a jistě propadat trudomyslnosti…

Někde jsem slyšela teorii, že čím má daný kamenný obchod větší prodeje/návštěvnost, tím větší výběr obuvi v něm bývá a platí to i v rámci jedné značky.

KatrinM
42 příspěvků 27.4.13 13:25

@edge Máte pravdu, hodně bot od Ary je dost usedlých, ale třeba tyto jsou podle mě ok - ještě elegantní, a zároveň vypadají i pohodlně. Pravda, nejsou nude:-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.13 16:07
@chinin píše:
@TulaJ
Ja nemohu nosit lodicky s volnou patou, tak jako kompromis mezi lodickou a letni botou volim naopak peep toe lodicky.

Taky vám ten pásek u lodiček s volnou patou padá z paty? Já jsem snad ještě nenašla takové, které by mně držely na noze. U peep toe lodiček zase mívám otlačené prsty, které koukají z té díry vepředu.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 27.4.13 23:57
@edge

Když si vezmete pořádné fusekle, tak Vám nebudou padat a nebudete mít otlaky.

Zebra33
2038 příspěvků 25.6.13 14:24

@chinin - se stejnou funkci jako ma ta tycinka Compeed dela dm/Balea takovy gel v tubicce. Stoji min nez ten Compeed a z vlastni zkusenosti mohu doporucit. Vseobecne jsem s temi ruznymi Balea serepetickami na nohy/boty spokojena - gelove polstarky do bot jsou jako kazde jine a za min penez, nedam dopustit i na takove ty jejich papirove navonene jednorazove vlozky do bot.

ravsaprav
19 příspěvků 26.6.13 17:25

Pokud není dress code, tak cokoliv. :)

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.13 12:53

@Giulietta Ty jsou supr! :)

Dragon01
187 příspěvků 28.6.13 21:44

@Giulietta @moet.de.foret taky se mi moc líbí, kdyby měly o něco vyšší podpatek, jdu do nich

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek