Letní kozačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 02:21

@blacken tak je to ale kvalitni material a ne takova ta umelohmotna pseudokuze z plastiku, ze?

blacken
2464 příspěvků 8.3.13 02:23

@Johny Sixx No, guma jako guma. Mimoto většina kozaček co mám doma jsou přesně ty levné plastikové - ty glády jsou jediná kvalitnější bota v mém botníku… Ale my co máme nízkej tlak se rádi přiohřejeme v teplých botách i v létě :-D

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 02:28

@blacken ja sem asi fakt divnej protoze ja po nasilnem nazuti plastikovych trekovych sandalu (i nejvetsi rebel proste musi nekdy poslechnout babicku) mel tak zapareny nohy, ze sem sam citil jak mi smrdi=)))

blacken
2464 příspěvků 8.3.13 02:34

@Johny Sixx Tak v teniskách mi taky smrdí nohy - v gumových kozačkách se mi to nestalo. Každopádně to, že by se mi potilo lýtko, se mi stává asi tak v 35°C. Ale divná jsem asi já, nepařím se ani v džínách v létě :-D Takže mi názor, že v dubnu musí být v kozačkách vedro připadá vyloženě komickej, protože v dubnu mi snad krom návštěvy sauny vedro nebylo.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 02:36

@blacken je fakt ze lytko se mi nespotilo ani kdyz sem loni v lete v 35 stupnovem vedru lital v kanadach dzinach a kozene bunde po brne…spis se mi spotilo vsechno ostatni ale obe lytka zustala sucha=)))

JedovatéHádě
350 příspěvků 8.3.13 08:14

Sice takové kozačky nemám, ale určitě bych je užila. Přesně do toho období, kdy už třeba není nutné nosit klasické kozačky(ani na punčochy to není),ale ještě není takové teplo, aby mi nebyla zima z lodičkách.

Každý to má prostě jinak, já jsem ráda i v létě, že se konečně prohřeju, vedro je mi tak 3dny do roka, když přijdou ty největší horka.

kiki89
1 příspěvek 28.3.13 10:38

http://www.obuv-mustang.cz/…ACKY/42/9/1/
mě se tyhle boty líbí.. :) mám ráda tenhle styl.. legíny(nebo kratasy),delší svetr(triko) a kozačky v tomhle stylu..
http://www.google.cz/url?…

ninočka
58 příspěvků 28.3.13 13:56

Mně se tyto boty líbí, dokážu si je představit na jaro.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek