Letní maxi sukně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nicckk82
9 příspěvků 03.05.18 09:32
letní maxi sukně

Zdravím. Chtěla bych na léto maxi sukni, opravdu až ke kotníkům. 172cm/58kg. Můžu při těhle rozměrech? :-). Jinak mám jen šaty ke kolenům, nenosím je moc často a na mini sukně nemám nohy ani styl chůze. Případně prosím o nějaký tip, kde maxi shánět. Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

Veronika_37
7 příspěvků 03.05.18 09:39

Ahoj, jasně, že můžeš, spíše asi záleží na tom, s čím jsi zkombinuješ, neřekla bych, že máš rozměry nějak nepatřičné :D já jsem si jednu koupila na dovolené ve Španělsku, ale kde sehnat u nás nevím, není to přímo kousek, který bych vyhledávala :)

nicckk82
9 příspěvků 03.05.18 09:55

Nevím jakou seženu, když jednobarevnou..tak asi barevnější vršek. Když květovanou, tak vršek jednobarevný, bílý…nic přeplácanýho.

ajatar
623 příspěvků 03.05.18 13:42

Tak nas nenapinajte a hodte sem ten odkaz na e-shop…

nicckk82
9 příspěvků 03.05.18 19:11

Hele, jsem tady registrovaná od dubna 2017. Můj dotaz je normální dotaz, není třeba za vším hledat šméčko a reklamu na nějaký e-shopy. To, že nejsem aktivní účastník všech diskuzí tady je druhá věc.

Veronika_37
7 příspěvků 04.05.18 12:19

Já jsem si všimla, že část osazenstva je tu paranoidní a nerudná a hledá za vším nějaký bazar, nebo tak něco.. Tvůj dotaz mi připadal uplně normální a legitimní, nevím, kde je problém..

vlm
4150 příspěvků 04.05.18 14:05
@Veronika37 píše:
nevím, kde je problém..

A to je právě ten problém

nicckk82
9 příspěvků 04.05.18 15:16
Aaa červená ramínka

Tak diky za podnětné rady a nápady, kde sukni shánět. Jsem netusila, že je potřeba se zde ke všemu pravidelně vyjadřovat, abych nebyla považována za eshop. Kdybyste si dali tu práci.. Prispela jsem v minulosti do diskuze o tetovani a ještě jedné. No nic. Ramínkum zdar.

giuliettka
2083 příspěvků 04.05.18 15:25

@nicckk82 Sakra tak sa hneď nemusíte ofučať. Ono ak napíšete mám 172cm/58kg možem nosiť maxisukňu, tak je to fak otázka oničom a človek čaká tu prekliatu reklamu čo tu furt niekto cpe.
Chcete tu sukňu rozevlátu, upnutú, elegantnú, voľnočasovú… Je fakt veľa možnosti a debatu o dlhých sukniach prípadne tipoch čo k nej nerozprúdi výkrik o výške a váhe a následné konštatovanie, že ak sukňa bude vzorovaná, tak vrch jednobarevný a naopak. Chcete tip kde zohnať? Tak dajte čo si chcete k nej obuť, alebo kam vlastne chcete v tom ísť…
Takto je to ako výkrik, chcem boty, dajte prípadný tip kde ich kúpiť a s čím kombinovať, mám veľkosť nohy 39, možem ich nosiť?

Atlacoya
2556 příspěvků 10.05.18 08:26
@Veronika37 píše:
Já jsem si všimla, že část osazenstva je tu paranoidní a nerudná a hledá za vším nějaký bazar, nebo tak něco.. Tvůj dotaz mi připadal uplně normální a legitimní, nevím, kde je problém..

V tom, že když je někdo na foru pravidelně, tak neotvírá nové téma, ale přispěje do existujícího ?

To jste na internetech prvně?

Příspěvek upraven 10.05.18 v 08:29

Atlacoya
2556 příspěvků 10.05.18 08:28
@nicckk82 píše:
Hele, jsem tady registrovaná od dubna 2017. Můj dotaz je normální dotaz, není třeba za vším hledat šméčko a reklamu na nějaký e-shopy. To, že nejsem aktivní účastník všech diskuzí tady je druhá věc.

Protože kdo nedělá reklamu tak použije kouzelné tlačítko na vyhledávání v diskusích a přispěje do existující a nezakládá kvůli jednomu dotazu novou.

Reklama

Váš příspěvek

Fendi vzbudila posměch šálem připomínající vulvu

Italská značka Fendi přišla se šálem, který připomíná ženské... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Polyesterová čistka aneb Genocida mého oblečení

Autor: Kamila

Rozhodla jsem se zbavit polyesteru a vyházet ho ze svého... Celý článek

Reklama