Líbí se vám Kate Moss a její styl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Zoe
316 příspěvků 13.7.12 15:44

Bezpochyby je to úspěšná modelka, ale mně připadá zajímavější Tereza Maxová.

Judith11
1168 příspěvků 13.7.12 16:12

Mně se líbí moc, je úžasná - jak dokáže nosit „punk i glamour“, kombinovat..prostě je skvělá. A má takovou zvláštní krásu- ona není KLASICKY krásná, jestli víte jak to myslím. Ona je prostě svá - má to „cosi“- to něco navíc, co z ní právě dělá TU Kate Moss.:-)

ad. Adéla
172 příspěvků 13.7.12 17:29

Můžu se jenom zeptet čím je „sirotek Lowoodský“? Pochopila jsem že je tím přirovnávaná k J. Eyrové, ale už jsem nepochopila proč. Kvůli její výšce? Jinak k tématu moc ji nemusím, ale je dobrá že se dokázala tak dlouho udržet na špici.

saryvary
681 příspěvků 13.7.12 18:30
@Judith11 píše:
Mně se líbí moc, je úžasná - jak dokáže nosit „punk i glamour“, kombinovat..prostě je skvělá. A má takovou zvláštní krásu- ona není KLASICKY krásná, jestli víte jak to myslím. Ona je prostě svá - má to „cosi“- to něco navíc, co z ní právě dělá TU Kate Moss.:-)

Skoro žádná z modelek není klasicky krásná a nikdo to ani po nich (naštěstí) nechce. Klasický krásné jsou asi Missky, ale ty se zas nelíbí mně a pro jejich „krásu“ nemám pochopení - prostě ji nevidím.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek