Líbí se Vám "pihatky"?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Luara
138 příspěvků 01.02.13 13:50

LaalaB: Pro Egypťany je to asi hodně exotické.
Možná to u nás fakt zakořeněné je. U nás v rodině se neříká, že děti nosí čáp, ale že se kupujou v křenovém(chlapečci) nebo mrkvovém(holčičky) sudu a že když chtěla maminka holčičku, šla do obchodu a vybírala si v mrkvovém teda. A že vytahla nějakou zrzavou, ta se jí nelíbila a dala ji zpět a pak si konečně vyhrabala nějakou „normální“ (jako fakt pardon, ale je to taková naše rodinná pohádka) a tu si vzala domů.

Ale beze srandy, pokud mi někdo nezačne jakkoli škodit, chovám se ke každému slušně. Neříkám, že bych byla na někoho zrzavého zlá jen proto, že je zrzavý.

stric
762 příspěvků 01.02.13 13:50

Taky se říká, že černá kočka nosí smůlu a že pátek nešťastný je den a že těhotná žena nesmí v pravé poledne vyjít z domu prostovlasá, aby neupadla do moci pekelných sil, a že kvůli trhání zubů je nejlepší zajít za kovářem. To je dobré vědět, aby se člověk měl čím v životě řídit.
Ale tohle nemá vůbec cenu rozebírat, já jsem myslela, že lidi, co sem chodí, mají aspoň tu mateřskou školku za sebou, a ne že ještě pořád vážně berou kváky typu zrzi zrzi, co tě mrzí, a podobný pitomosti.

yanulla
767 příspěvků 01.02.13 13:52

Pihy nejsou ani hezké ani ošklivé: záleží přece na nositelce! Řekla bych že z krásné ženy mohou udělat kouzelnou, ženě s průměrným vzezřením spíš ublíží… Toť můj náhled na věc.

stric
762 příspěvků 01.02.13 13:54

@yanulla To je pravda. Jako asi každá zvláštnost

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.13 14:50

Tak nevím, znám obě extrémní pořekadla. To, co jsem slyšel od nějaké hodně staré paní: „Zrzavých a tělesně postižených se vyvaruj!!!“ až po to, že když člověk potká zrzavého, má si udělat pfupfujpfuj do rukávu a poškrabat se na koleni, protože takový lidé přinášejí štěstí. Oboje je blbovina, ale koukám, že to emoce jitřit umí.

@Luara Omlouvám se, netušil jsem, že jste patrně rozhodnutá ve své pozici setrvat. Pěkný den.

MP Janka
429 příspěvků 01.02.13 15:24

@Luara
Já vím, že o zrzavých koních (ryzácích) se říká, že jsou magoři, sama mám tu čest si na jednoho občas sednout. Ale o lidech? To sem fakt v životě neslyšela. Na základce jsme měla spolužáka, co měl hlavu jak pomeranč a nikdo se mu nesmál, já jsem pihatá, a když se mi spolužáci smáli, tak kvůli pihám to nebylo.

Matmys
2273 příspěvků 01.02.13 15:52

No tak teda prr, nešahejte mi na Pipi Dlouhou punčochu! :) :) :)

aailyyn
807 příspěvků 01.02.13 16:02

Líbí. Sama pihy žádné nemám, ani po sluníčku. To s tou teorií, že kdo je světlý, iritují ho jakékoli barevné nerovnoměrnosti na kůži, je zajímavé. Já bledá jsem a je fakt, že jakékoli chyby na pleti září dodaleka.

indyka
625 příspěvků 01.02.13 16:35
@Cinkitoo píše:
Luara: No, ještě že na Pekle se člověk může za něco schovat (jako já za hmyz). Kdyby si dal zrzavý člověk jako ikonku svou fotku, zbytečně by na sebe mohl přivolat třeba červená ramínka :)

Tak to čekám, že se na mě sesype smršť :-D Ve své ikonce jsem totiž opravdu já a opravdu nemám tak tmavě červené vlasy, jak to na ní vypadá. Jdu si teď do zrcadla říct, jaká jsem falešná a proradná :-D

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.13 16:37

@indyka To já jsem prý taky a to ani nejsem zrzavá :D

bc2
323 příspěvků 02.02.13 19:39

Pripada mi zvlastne hovorit, o pehach ako keby to boli modne doplnky. Ludia si ich predsa nevyberaju.
A ze pehy mozu byt na muzovi sexy, to potvrdzujem.

firefly
527 příspěvků 02.02.13 19:52

@bc2 Tak dlouhé/krátké nohy si taky nevybíráme, stejně tak jako barvu očí a velikost prsou (i když samozřejmě dnes jde změnit všechno, zrovna tak i ty pihy) a také to vše velmi ovlivňuje celkový vzhled ženy, a podléhá módě.

bc2
323 příspěvků 02.02.13 19:58

Ale malo by sa to u beznych ludi tak posudzovat?
Inak tu je zopar dalsich pehatych tvari http://www.bellasugar.com/…kles-5876508

misial
1396 příspěvků 03.02.13 02:04

Pihy se mi líbí hrozně moc. Jsem bledule, v létě mi naskáčou, ale chtěla bych jich mnohem víc. Vlasy mám tmavě hnědé, třičtvrtě roku barvím do rezava (sestra tvrdí, že to rezavou nevidělo ani z rychlíku, mám to takové měděné - nechtěla jsem vlasy zatěžovat odbarvováním, už tak to pro ně musí být dost zátež).
Táta má pihy i po těle, hlavně na ramenou a zádech, hrozně mě mrzí, že jsem to po něm zdědila jen těmi letními pihami a docela velkým počtem znamínek. (přitom je špinavý blonďák..)

Nikississ
13 příspěvků 04.02.13 09:34

Nejsem sice zrz, ale pihy mám dfecentně po tvářích, rodinné dědictví. Svoje pihy miluju, jsem díky nim jedinečná.-)

pinklady
27 příspěvků 04.02.13 12:35

Jsem asi divná, ale nelíbí se mi vůbec.

Veselý Puntík
223 příspěvků 04.02.13 13:24

Já tedy nejsem velký milovník pih, sama bych je nechtěla. Nebo třeba jen pár roztomile drzých na nose, ale na celém obličeji a těle asi ne. V Anglii žije takových hustě pihatých zrzeček hodně, ale hezkou jsem mezi nimi nepotkala žádnou. Každopádně u nás ve městě žije jedna decentně pihatá zrzka, a tam má tedy obličej překrásný.

Chiruzam
113 příspěvků 04.02.13 18:23

Ja pehy nemám, ani po nich netúžim. Moja mamka a seseternica ich majú pár na nose a pritom sú obe tmavovlásky, ale so svetlou pleťou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek