Límeček u polokošile nebo u košile

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.12 21:03

@Mylady2 Tipuju to na devatenáctiletého fotbalistu.

llolla
2102 příspěvků 08.11.12 21:21

Límeček nahoru ne. Dovolit si to může jedine Zoltán Kiss (omlouvám se všem, kdo nejsou okouzleni maďarskými trombonisty=). Jinak to na mě působí seladonsky a slizce…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 08.11.12 21:40

Mně by zajímalo, jestli @Sebmott myslel tím „límečkem nahoru“ tohle:
http://www.cavemancircus.com/…ollars_1.jpg
nebo tohle:
http://www.wholesale-cheapshoes.biz/…ater-031.jpg
Jestli to první, tak to v žádném případě :) To druhé mi připadá v pohodě. Můj přítel nosí polo trika hodně často a límeček teda nosí vždycky takhle:
http://www.esquire.com/…-0308-lg.jpg
(Ten muž na fotce není můj přítel, aby nedošlo k nedorozumění :D)

Adammm
56 příspěvků 08.11.12 21:42

Co se týče košil, tak v tomto případě je to jasné…otázka jestli nahoru nestojí ani za položení. U polo také preferuji klasické postavení límečku :) nahoru to opravdu, vypadá dobře jen výjimečně a jen u malé sorty lidí. Nemluvím o tom, že v české kotlině límeček nahoru je spjatý buď s fotbalisty nejlépe v růžovém, nebo již zmiňovaným - musí mít pěknou škytavku - Michalem Davidem. Mít takový talent nakoupit tak šílené modely za ještě šílenější peníze a vypadat v tom dobrovolně jak židovský žalud je teprve umění…hold „Mám svůj svět“ To samé samozřejmě platí i u zvýšeného límce košile - sluší jen lidem co mají dlouhý krk, což opět Miša Davidů není a proto má konce límce až nad ušima…dobrý oddíl, no.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.12 21:43

@Rabbit-Heart Samozřejmě mluvíme o první variantě.

Ceresa
465 příspěvků 08.11.12 21:45

Uz neumim cesky, tim nahoru jsem myslela samozrejme ven, je to zvedat jak obojek…tam fakt uznavam, ze je blby

Mylady2
12413 příspěvků 08.11.12 21:47

@Rabbit-Heart přítel to nosí správně:-)

real.blond
6688 příspěvků 08.11.12 22:28

A mne se libi zvednute limce? nebo spis stojacky? na panskych kabatech. Prijde mi to desne sexy, ne seksi:)

Napriklad toto

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.12 22:57

@real.blond Tak to je něco trochu jiného.

real.blond
6688 příspěvků 08.11.12 23:01

@corleone pardon:) nemohla jsem si pomoct, bylo to silnejsi nez ja:)

llolla
2102 příspěvků 09.11.12 08:49

@real.blond
Nebude to spíš tím chlapem, v tom kabátě, než ten kabát samotný?'=)

DanielaS
4901 příspěvků 09.11.12 10:07

Ojojoj, Italove a limecky nahoru… I v Italii - mluvim za Lombardii (muzu tu vystupovat jako znalec?) je to se shovivavym usmevem prehlizeno u mladeze do dvaceti let. Pote je na to nahlizeno jako na ponekud slizke, radoby frajerske pozerstvi. Aplikuje se jak u polo trocek, tak u klasickych kosil - tam v kombinaci s rozepnutymi rukavy.
No a ze by Italove, nerku-li Italky (natoz Italky s nadvahou) vypadali ve vetsine pripadu skvele, to taky nepozoruju. Zejmena od Rima na jih jsem jako chuda studentka v cerne sukni a kabatu, s petasedesati kily, byvala za hvezdu, oproti tem mistnim kraskam s buckem na povetri.
Vypichla bych, ze Italove obecne dost bezhlave nasleduji modu, mnohem vic nez Cesi, bez ohledu na to, jak jim to slusi. Takze kdyz jsou v mode roztrhane rifle haremoveho strihu, budou je nosit vsechny nehledice na postavu, kdyz burtobundy, tak taky…

real.blond
6688 příspěvků 09.11.12 12:48

@llolla i to je mozne:) mozna dokonce velice pravdepodobne:D ale zvednuty limec na kabatu mi nevadi, ale na triku mi to prijde divne, na dospelem chlapovi. Vlastne si ani neuvedomuju, ze bych to na nejakem videla. Pokud nemel -nact:)

kudka
78 příspěvků 09.11.12 12:58

@real.blond to se mi take libi i na zenach.. ale vsimnete si, ze limec u kosile ma normalne :)

real.blond
6688 příspěvků 09.11.12 13:12

@kudka jeste ze! To by vypadalo dost pekelne, kdyby mel zvedly i limec od kosile:))) mne se zvednute limce na kabatech libi spis na muzich, na zenach mi to nevadi:) ale jen, kdyz je zvedla ta zadni cast, jako na fotce. Kdyz je i predni, prijde mi stejne blbe jako zvednuty limecek na polotriku:/

DanielaS
4901 příspěvků 11.11.12 22:33

Toto jsem nasla k tematu na blogu Crisi di nervi:

Vyznam zdvizeneho limecku u polo tricka mi naprosto unika. Je to letni obleceni, cili nevznika potreba chranit krk pred ledovym pruvanem. Nicmene potkavam spoustu individui hrde brazdicich ulice se zatylkem zakrytym, bez ohledu na pot smacejici okraj tricka a na navaly horka postihujici kolemjdouci z toho pohledu. Ja sam vyuzivam vyhod vyhrnuteho limce, ale to se jedna o kabaty, zimni obdobi a mou nevysvetlitelnou fobii ze sal.
Dalsi zneklidnujici okolnosti tohoto fenomenu je usmev slizkeho svudnika, ktery zhusta zdvizeny limecek doprovazi, vedouci usmev nekoho, kdo dobre vi, jak to na svete a zejmena se zenami chodi. Oko je jiskrne a tvar bezchybne ornamentalne vyholena. Treba je to nahoda, ale ja v tom vidim cosi maniakalniho. Conan Doyle by takovou zahadu jiste zodpovedel jinak nez ze si proste nemyji krk.

DanielaS
4901 příspěvků 11.11.12 22:43

Poslyste, zabrala jsem se do reserse… Zda se, ze to zavedl fotbalista Eric Cantona a gesto zdvizeni limecku bylo pouzito i v reklame Nike (1998), kde si fotbalista upravi limecek a pak da gol dablovi.

Zde hledte na medialni pocatek fenomenu.
http://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek