Londýn-Charity shop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Dorenika
464 příspěvků 13.4.13 11:14

@Haniccino tak to som nevedela, tiez by ma zaujimalo kde tam v centre su, ja tam robim tak by som si rada rozsirila obzory

carries
1319 příspěvků 14.4.13 12:32

Tak sa asi nedozviem, kde v centre Londýna sú charity shopy. A pritom by ma to seriózne zaujíma. Príde mi to totiž trochu nepravdepodobné. Nejedná sa iba o to, že centrum Londýna je echt drahé čo sa týka nájmov, ale ide aj o prestíž. Neviem si popravde predstaviť charity shop niekde na Regent Street medzi Hugom Bossom a Burberrys… Ale možno v širšom centre sú, tak sem s informáciami :D

Dahllie
2222 příspěvků 14.4.13 22:26

Na High Street Kensington je Oxfam, to není zas tak daleko od centra. Pětset metrů od Mable Arch v Edgware Road je myslím další, resp. byl, ale zrovna v téhle ulici se to dost mění.

Haniccino
70 příspěvků 15.4.13 11:02

Holky adresu nebo přesnější popis opravdu nevypotím. Na několik jsem narazila ale většinou jezdím autem tak ani nevím co tam je nejbližší stanice.
Naposledy jsem byla v Oxfamu na Covent Garden jestli to pomůže… většinou na ně narazím když se v nějaké postranní uličce snažím zaparkovat.

carries
1319 příspěvků 15.4.13 12:34

@Haniccino Diky, skusim pozrieť v Covent Garden :D

Alayne
45 příspěvků 20.9.13 19:34

Ahoj, oživuji téma - mohly byste mi prosím poradit nějaký levný charity shop ve vzdálenosti maximálně 2-3 km od Euston station? Byla jsem ve třech na Camden High Street, ale ceny mě nepříjemně překvapily, o Oxfam ani nemluvě (12 liber za hadr z hm, to má být vtip?)
Díky

Go-lightly
3429 příspěvků 20.9.13 20:38

@Alayne Jeden Charity Shop je na Goodge Street, asi 500 m Euston station, nejbližší Oxfam je na Drury LAne, asi km a půl.

Alayne
45 příspěvků 20.9.13 21:42

@Go-lightly Myslíte Oxfam? Nebo je tam ještě nějaký jiný?

Go-lightly
3429 příspěvků 21.9.13 00:23

@Alayne Ne Oxfam, prostě Charity Shop na Goodge St.

Alayne
45 příspěvků 21.9.13 09:31

Díky, podívám se po něm.

carries
1319 příspěvků 21.9.13 10:10

Ja som objavila niekoľko týchto obchodov na Marylebone High Street a ešte na West Hampstead-a už som si tam aj kúpila sukňu a šaty :D

Peta2013
67 příspěvků 13.10.13 10:10

Ahoj,
chci se zeptat, zda se vyplatí jet do Londýna nebo raději letět do USA. I když je to dražší, tak to bihužel nejsem schopen dost dobře plánovat a tak bych tam jel autem a cesta ve dvou mě vyjde na 13 tis se všemi poplatky a ubytováním na 3 dny nákupů. Výhodou cesty autem je téměř neomezený zavazadlový prostor. Nekontroluje to někdo na hranicích? Jsou slevy po Vánocích? Vadí, když tam pojedu na konci října. Koupim na konci října vše od kabátu až po šortky, nebo na jarní a letní oblečení mám zapomenout? Zatím to vidím na Oxford street a https://www.bicestervillage.com. Případně si rád nechám poradit. Tři celé dny jsou dostačující. Kde nejlépe nakupovat Guess, Tommy Hilfiger a ze sportovních O neill Mystic ale i ty klasické jako Puma, Nike atd. Když tam pojedu, chci nás obléknout komplet Sobě kromě těch ležérních věcí i oblek a pár kvalitních košil, dětem spíš ty Nike apod. Přítelkyně Guess atd.
Díky za všechny rady.

PS: Mám čekat spíše nižší ceny, nebo kvalitnější a novější oblečení? Někdo mi říkal, že v outletech v ČR jsou věci i 4 roky staré a v Londýně či UK jsou věci z minulé sezony.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek